264
Hogy kell üzembe helyezni?
  • psg5
    #104
    beállítások>html beállítások asszem az olvasás fülnél
    vagy gyanakodhatunk akár kémprogira is, használsz valami spyírtót?
  • ffxi
    #103
    Mind2!

  • psg5
    #102
    a te áétalad küldendő levélnél van csatolva? Vagy amit kapsz ahhoz?
  • ffxi
    #101
    HELP! Minden levélnél van csatolva egy fájl, amit én sem értek, mert nem csatoltam semmit. Az egy html kiterjesztésű fájl és

    ha megnyitom, akkor a levél tartalmát mutatja, csak html-be. Mondjátok vmit mert nem tudom, hogy mi ez???? THX!!!

  • psg5
    #100
    :(
  • Max7
    #99
    nem tom :) és nem tudok töb 5letet se adni :) kifogytam :)
  • psg5
    #98
    megcsináltam ez sem megoldás,
    windowblinds-el összeakadhat?
  • psg5
    #97
    oké csinálom
  • Max7
    #96
    akkor? csáld meg hidd el jó lesz! vagy valami virus megpiszkalta azt a dll fajlodat vagy hibas lealas utan helyere lett alitva ez okozhatja a gondot!
  • psg5
    #95
    ja é in úgy gondoltam...
  • Max7
    #94
    csak az outlokot tedd újra nem a windózt :)
  • psg5
    #93
    zavaró
  • psg5
    #92
    no hát az újra telepítés azért a legvégső megoldás lesz, mert azért előtte ki akarom deríteni hogy mitől van és lehet-e orvosolni, hogy máskor ne legyen ilyen galiba, igaz nem őrűlt nagy hiba, de igen zacaró.
  • Max7
    #91
    mukodik? megoldodott a te problemad is?
  • psg5
    #90
    jo
  • kiskex
    #89
    Na megoldódott minden. Nem kellett az axelero helyett t-online-ra átállítani a levelezést.
    Míg kínlódtam szereztem egy-két tapasztalatot, amit megosztok hátha kell vkinek.
    Nos Lan esetében, minden gépen ugyanaz az oficce legyen!
    axelerónál mail.axelero.hu adatparknál meg mail.adatpark.hu.hálla az égnek nállam komolyabban a jeszóproblémák jöttek elő. ugyanis annyira jó cégnél vok h a saját jelszavukat se tudják...:D ehh lámák.
  • Max7
    #88
    Próbáld azt hogy ujra felrakod az Outlookot!
  • psg5
    #87
    nos maradjunk annyiban hogy én a problémát a győkerénél szeretném kiírtani, nem pedig a gondról a port letörölni és úgyhagyni...
    Szóval ez oké így is csináltam mióta ez a probléma fent áll, de nehogy már nincs megoldás.
  • Max7
    #86
    ez sok gond lehet! másold ki a levél tartalmát ileszd be egy wordbe és próbáld úgy nyomtatni!
  • psg5
    #85
    Ha ki akarom nyomtatni a levél aktuális tartalmát kiírja hogy Hiba a lapon található parancsfájlban és ezt:
    res://C:\WINDOWS\System32\shdoclc.dll/preview.dlg
    Mi a baj?
  • Max7
    #84
    nos hát ha te a t-online nál vagy akkor nem használhatod más smtp kiszolgálóját!
  • kiskex
    #83
    Ott az exelerónál, csak a fiók neve axelero. Az összes beállítás t-online. Az meg hogy hogy van 2 kiszolgáló foggalmam sincs. Nekem ennyit mondott a főnök:
    ez régen ment.
    hááát sorry, mondtam neki. Én nem értek az outlookhoz oszt kész. Oszt azt mondta nézzek utánna. Hát megtettem.
    Majd most mondom neki hogy ez van. Oszt ennyi..faxkiva. :D
    Thx azért a segítséget. meg minden., Majd még come back in other post. peace
  • Max7
    #82
    én nem értek a microsoft outlookhoz de azt már most látom hogy valami nem yó! hogy lehetsz egyszere két szolgáltatónál?
    t-online és matavnet?

    és a t-online nál meg az axelerós kifutóban van azért nem yó!
  • kiskex
    #81
    Nah, hy max and so sorry, de nem tom megoldani a problémát. LÁMA vok nem rendszergazda..:D
    Szal' ha megkérhetlek akkó: GONDOLKODJUNK BÉLÁIM.

    helyzet screenshooootolva:
    http://spikeyy.tvn.hu/1.JPG
    http://spikeyy.tvn.hu/2.JPG
  • Max7
    #80
    na kezd alakulnia mail.axelero.hu megszünik ezért kotlik mindenkinek #66 és #63-ban irtam róla! olvasd el álícsd be és talán megoldodik a gondod! ha nem szolj kiokoskodjuk :)
  • kiskex
    #79
    Tűzfal csak az xp-s megy
  • kiskex
    #78
    re megint..javítanék. Most hogy jobban meglesem, a levelek letltése és küldése kizárólag a mail.axelero.hu -n nem megy. A matavnetes jól műxik.. a képet belinkelem, mihejütt a kedves kolega odaenged az állomáshoz.
  • Max7
    #77
    Valami tűzfal nem fogja vissza? vagy mit ir ki pontosan? fotozd le és linkeld be ide!
  • kiskex
    #76
    :)
  • kiskex
    #75
    én sem értem...gondolkozzunk.
  • Max7
    #74
    hát ez érdekes ha inditásnál jó akkor menet közben is annak kéne lennie :)
  • kiskex
    #73
    Nah tiszteletem jó napot!!!!
    Helyzet:

    Adott egy kis LAN, 3 gép. Mindegyik on-line, mindegyiken van outlo. Ha elsőre indítom a gépet, oxigén minden, letölti a leveleket. Ámbáron ha a küldés/fogadásra akarok a későbbiekben menni, akkó mindíg visszadobja a Account ablakot oszt kéria sz@ros username-t meg pass-t. Küldeni szintén nem tok...a főnök már baxogat a tököm meg televan... :)) pls help!!!
    beállítások:
    2 fiók:
    1ik--->mail.axelero.hu (kimenő és bejövő leveleknél egyaránt)
    2ik--->mail.matavnet.hu (bejövőre) smtp.matavnet.hu (a kimenőknél)
    jelszó username rendben van.
    kapcsolatoknál:
    helyi hálózaton (lanon keresztül)
    kapcsolatunk 1 mgb adsl, naturlande switchel összekötve. szolgáltató axelero. Thx előre is.- byeeez all
  • hano2
    #72
    Köszi a segítséget!
  • Max7
    #71
    hát ha működik akkor hagyd úgy bár a titkosítást az nem árt :)
  • hano2
    #70
    Köszi a segítséget,már müködik a küldés(néhány pipa hiányzott)De "A kiszolgáló biztonságos kapcsolatot (SSL) igényel" nem jelöltem,mert valami figyelmeztető ablak jött elő küldéskor.Ez mennyire lehet gond?Vagy legalább a beérkező levelekre megpróbáljam?(a 995-ös portot vissza tette 110-re egyébként)Norton 2003 viruskereső van,ez támogatja a leírásban szereplő TLS protokolt?Vagy hagyjak mindent így és kész:)
    Üdv:Hano
  • hano2
    #69
    Köszi,ha nem ok,vasárnap kereslek.üdv
  • Max7
    #68
    Eszközök/fiokok/levelezés/ kijelölöd a fiokod majd
    tulajdonságok/kiszolgálók!

    De #63-ban adtam egy linket ott képel illusztrálva van hogy mit miről kell változtatni!
  • hano2
    #67
    nem én állitottam be ugy tudom hogy t-online-t, hol lehet megnézni pontosan?
  • Max7
    #66
    Itt olvashatsz a váltásról! még jó hogy enternetes vagyok mégis tudom milesz az axeleróval akarom mondani a t-online-al :))))
  • Max7
    #65
    hát itt a bibi! mit alitottal be smtp servernek? smtp.axelero.hu vagy smpt.t-online.hu?