264
Hogy kell üzembe helyezni?
  • Max7
    #184
    ezt mikor irja ki? amugy szerintem valami gond van az easy mailnél sőt arra gyanakszok hogy két gépük van és nem tud az eggyik a másikhoz csatlakozni!

    superpippo: felvetelek!
  • ffxi
    #183
    Bocsi a nagy képért.
  • ffxi
    #182
    HELP!! Tom, hogy nem Autlúk, de közel van hozzá. THX!!!



  • Max7
    #181
    későn jötem haza az utazásból bocsee! holnap felveszlek! és elmondom
  • SuperPippo
    #180
    Várom a segítségedet,de ha neked jó akkor,msn lenne a legjobb: [email protected] lennék én.Előre is köszi
  • Max7
    #179
    holnap leirom délután ha addig nem magyarázza el senki! oks?
  • SuperPippo
    #178
    Tud nekem vki segíteni,hogy kell beállítani az Outlookban,hogy 2 e-mail címen lehessen leveleket fogadni,ill küldeni?
    Profilváltással gondolom.
  • Max7
    #177
    az is jó ha felhívod őket ;)
  • Forrest Gump
    #176
    Köszi, akkor felhívom őket!
  • Max7
    #175
    valami nem jól van beálítva! nem tudoma t-online nál hogy kell beálítani de biztonságos port sötöbö sötöbö nézz utánnak vagy hívd fel őket hogy outlokot hogy kell beálítani!

    "SMTP, Kiszolgáló válasza: '554 <dsl5402B46E.pool.t-online.hu[84.2.180.110]>: Client host rejected: Access denied', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 554, Hibaszám: 0x800CCC79"


    ez utal arra hogy valamelyik port nem jól van beálítva nálunk pl nagyon erős titkosítás van beálítva meg ilyesmi minden szolgáltatónál más!
  • Forrest Gump
    #174
    De ha átállítom a Thunderbirdet alapértelmezettnek, az elküldi.
    Csak fogadni még mindig az OE fogadja a maileket.
  • Forrest Gump
    #173
    Ez lenne a hibaüzi:

    Az üzenet nem küldhető el, mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet. A visszautasított e-mail cím a következő volt: "[email protected]”. Tárgy 'próba', Fiók: 'mail.t-online.hu', Kiszolgáló: 'mail.t-online.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '554 <dsl5402B46E.pool.t-online.hu[84.2.180.110]>: Client host rejected: Access denied', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 554, Hibaszám: 0x800CCC79
  • ffxi
    #172

  • Max7
    #171
    egy képet mutass hogy mit ir ki outlook a levél küldésre és megprobáljuk megoldani a gondot!
  • Forrest Gump
    #170
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne, hogy nem tudok az OE-vel levelet küldeni, mindig azt a hibaüzenetet kapom, hogy ismeretlen emailcím vagy vmi ilyesmi.
    Lentebbi tanácsra leszedtem a Thunderbirdet, alapértelmezetté tettem. Ez el is küldi a maileket, de ez meg nem fogadja, hanem még mindig a beérkezettek üzenetek az OE-ben vannak.
    Most így mindkettőt kénytelen vagyok használni,egyiket küldésre, másikat fogadásra
    Mit lehetne tenni, elég kényelmetlen így?!
    Köszi a válaszokat előre is!
  • Max7
    #169
    nem! nem törölnek! ha pop3mon használod akkor az is bejelentkezésnek számít!
  • ffxi
    #168
    Ha én Autlúkon keresztül nézem meg a freemail-es fiókomat, akkor az jelenti, hogy rámentem az oldalra és megnézetem a leveleimet? Arra akartam rátérni hogy 3hónap, értitek.
  • Max7
    #167
  • ffxi
    #166
    Bocs, kösz!
  • Max7
    #165
    http://freemail.hu/fm/help_m#6.2 lentebb is említettem ezt a linket!
  • ffxi
    #164
    Nem, és nem. Az Easymail télleg nem ad nekem stmp-t. Most úgy szeretném megoldani az stmp-t freemail-re, akkor mit kell beütnöm? mail.freemail.hu-?
    THX előre.
  • Max7
    #163
    eszközök/üzenetszabályok/levelezés

    de amúgy nyomsz egy F1-et és máris megtalálod :)
  • MrPamacs
    #162
    azt hol lehet? Kicsit Láma vafyok az Oulookhoz.
  • Max7
    #161
    lehet! adj hozzá üzenetszabályyt : ha x fiokból érkezik a levél x mappába mencse én is így csinálom 5 fiokommal!
  • MrPamacs
    #160
    JAh kb óránkként. Már ma is vagy a 6.dik van. Én nem szaggatom a kapcsolatot, mellesleg router mögül megyek fel. Elvileg annak tartania kéne a kapcsolatot.
    MÁS: Outlokban lehet olyat h különböző emil címkről érkező leveleket különböző mappákba mentse?
  • keeper2
    #159
    Óránként új ip-t kapsz? Csak akkor tudsz újat kapni, ha valamilyen oknál fogva megszakad a netkapcsolatod, pl. te szakítod meg, a szolgáltató, avagy valami hiba folytán szakad meg. Mi történik feléd, amiért ilyen sűrűn történik ez meg???
    Apropó... nem kifejezetten ide tartozik, de milyen protokoll osztja ki a címeket? Ha dhcp lenne, akkor ott van a bérleti idő, amit félidőben mindig meghosszabbít a rendszer, ha igényed van a címre még, de ha pl. én lekapcsolódok negyed percre, akkor is új ip-t kapok, márpedig, ilyen rövid bérleti idő nem lehetséges....
    Amúgy, én örülök annak, ha sűrűn változik az ip-m. Nem akarok semmiféle szervert üzemeltetni (értem ez alatt azt is, hogy akár egy játékban az én gépem legyen a szerver, a haverjaim kliens kapcsolataihoz), így jobb is a sűrű váltás, mivel eléggé spy aktív időket élünk, így talán picit kevesebb talál meg.
  • MrPamacs
    #158
    No mind egy. Akkor sem tetszik ez a T-Online-os net. Kb óránként uj Ip-t kapok. Tvnetesnél meg volt olyan h 4-5 napig nem kaptam ujat. Azért kösz a segítséget.
  • Max7
    #157
    de múgy attól még ha a kód jól volt beirva akkor mennie kellet volna!
  • Max7
    #156
    látod megválaszolod magadnak a kérdést :)
  • MrPamacs
    #155
    Most meg már jó. Átírtam a kimenő leveleket smtp.t-onlie.hu-ra és jó lett.
  • MrPamacs
    #154
    Eddig ment kb két napja szarakodik. Mióta felhoztam a gépem az albiba. Itt Tonlinenos net van otthon meg Tvnet-es. Lehet h ez a baja?
  • Max7
    #153
    554 hibaüzenet nem tudom mit jelent, de az smtp kiszolgálóval van a gond tehát a smtp.tvnet.hu -val! eddig müködött?
  • Max7
    #152
    lemaradt hogy mit ir ki!
  • MrPamacs
    #151
    Jah és az üzi:

    Az üzenet nem küldhető el, mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet. A visszautasított e-mail cím a következő volt: "[email protected]”. Tárgy '', Fiók: 'Diszrácsok', Kiszolgáló: 'smtp.tvnet.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '554 <[email protected]>: Relay access denied', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 554, Hibaszám: 0x800CCC79
  • MrPamacs
    #150
    Hy.

    Ezt írja ki az Outlookom, ha valaki tudja mi a baja legyen kedves küldjön egy emilt mert szét b***om ezt a sz*rt.
  • ffxi
    #149
    Én arra gondoltam, h megvárom a hétfőt, mertz egygesek szerint működő képes lesz easymail-nek az stmp-je. Kösz a segítséget, ha easymail változatlan akkor megpróbálom másik szolgáltatót.
  • Max7
    #148
    http://freemail.hu/fm/help_m#7.1

    na akko most mi a fax van? :S
  • Max7
    #147
    ezzel csak az a baj hogy védve van és nem véletlenül! ezeknek az ingyenes szolgáltatóknak az a céljuk hogy smpt-t csak akkor ahsználhasd ha webmailról nézel fel ami nekik reklámegjelenítést jelent! és nem csak ezért tiltoták le a sima smtp elérést hanem azért mert feleslegesen terheli a serverüket miközben nincs reklámegjelenítésük sem hasznuk! az easy mailnak nem találom a FAQ-ját de lásd freemail: öööö és miközben megnéztem a faq-ut amit kb fél éve nem néztem érdekes dolgot találtam!
    http://freemail.hu/fm/help_m#6.2
    ami azt jelenti hogy a freemail mostmár nonprofit szervezet lett tehát ingyen adja az smpt servert!

    ffxi! használj freemailt és a fent adott link alapján álícsd be a kliensed! (outlook)
  • ffxi
    #146
    Ultraweb-nek nincs, most nézte meg Max7.
  • ffxi
    #145
    Ha lenne adsl-m akkor stmp-t is tudnék Outlook-kal?