80
Vajon ma mi fénylik ?!?
  • skorpio7
    #36
    Sikerült megtudnom a pontos megjelenését a játéknak !

    Codename : Outbreak - Megjelenés : Október 12
  • skorpio7
    #35
    Planet of the Apes - Megjelenés : Szeptember

    PLANET OF THE APES


    Remélem , hogy ez valóban igaz , mert bár jónéhány helyen van róla hírek , pontos megjelenést sehol nem találtam .
  • skorpio7
    #34
    Codename : Outbreak - Megjelenés : Szeptember-ben

    CODENAME : OUTBREAK
  • skorpio7
    #33
    From Dusk Till Dawn - Megjelenés : Szeptember 27

    FROM DUSK TILL DAWN


    Nos igen .Ez is azokhoz a játékokhoz tartozik , amik már arannyá válásuk előtt kikerültek a warez porondjára .Azonban hivatalosan csak most lett az és megjelenni is csak a hónap második felében fog .
  • skorpio7
    #32
    World War III: Black Gold - Megjelenés : Szeptember 24

    WORLD WAR III:BLACK GOLD
  • skorpio7
    #31
    Commandos 2 - Megjelenés : Szeptember 20

    COMMANDOS 2
  • ubi
    #30
    commandos 2 3cd www.commandosthefortress.com
  • Hustler_hu
    #28
    jah a pool of radience mar arany ... csakhat meg nem jelent meg az undergroundban ... en is ra varok
  • skorpio7
    #26
    Hát lehet , hogy a hazai játékforgalmazók szokás szerint nem sietnek , egy szerintük nem nagy érdeklődésre számon tartott játék behozatalával . :(
  • skorpio7
    #24
    Hustler !
    Megelőztél ! :)
    Én is pont most akartam válaszolni , de azért én még pontosítok ! :)))
    Az I-War 2 hivatalosan Augusztus 22.-én jelent meg .Azonban a warez oldalakon már június legvégén elérhető volt . ( Amúgy nekem is megvan , persze csak rip-ben .Én is ekkor töltöttem le . :))
    Imperium Galactica 3 : Genesis ( csak a pontosság kedvéért :)) megjelenésére a választ adja meg maga a fejlesztő . :

    PC-DOME interjú / 2001.08.13.-a /

    "...PCD: Lehet már tudni, milyen konfiguráción fog futni az IG3?
    S.R.: Az optimális konfiguráció egy Pentium III 500 MHz, 32 MB-s GeForce 2 videokártyával, de kisebb teljesítményű gépen is működni fog.

    PCD: Lesz-e magyar verzió a játékból?
    S.R.: Igen, mindenképpen lesz magyar változat.

    PCD: Végül pedig a játékot váró rajongók számára az egyik legfontosabb kérdés: mikor jelenik meg az IG3?
    S.R.: Ez év végére várható a megjelenése ..."

    Máshol olvasott információm szerint is ekkor jelenik meg , bár a Német verziót emlegetik ( lehet , hogy ezek mi lennénk ?!? ) , de az angol az biztos , hogy csak jövő év első negyedében , tehát 2002 elején jön ki a gyártósorokról .
    Hát ennyi . :)
  • Hustler_hu
    #23
    I-war2 mar reeegiii ... Imperium Galacticat meg a fejlesztoktol kerdezd :))
  • Sub
    #21
    OK!
    Azért kösz!
  • skorpio7
    #20
    Na okos vagyok Sub ! :)))
    Kihagytam , hogy melyik játékra is vonatkozik a második bekezdés ! :)
    Hát persze , hogy a Tony Hawk's Pro Skater 3-ra .
  • skorpio7
    #19
    Hát el kell , hogy keserítsek mindenkit ( bár már ezt leírtam a játék topic-jában is ) , de az idén kizárt , hogy lesz a Neverwinter-ből valami is .

    GameStar Online
    Késik a Neverwinter!

    Az Interplay bejelentette, hogy régóta készülő Neverwinter Nights nevezetű játékuk mégsem jelenik meg idén ősszel, ahogy azt korábban ígérték. A jelek szerint csak valamikor 2002 tavaszán kerül a boltok polcaira, mivel túl sok hibát találtak benne. Addigis tekintsétek meg a hivatalos honlapját...Az E3-as bemutató animációját akár tőlünk is le tudod tölteni, mérete 16,5MB.

    2001.07.02.
    ZeroCool

    A jelenlegi HIVATALOS megjelenési idő : 2002 Március 1
    Hát ez van . :(

    Sub !
    Igazán tudni szeretnéd ?!?
    Akkor egy kis beruházást kell majd végrehajtanod !!!
    Mert jelen pillanatban a következő platformokra jelenik meg a játék : GameCube , Xbox , Playstation 2 , Game Boy Color .
    PC-ről szó nincs !!! Legalább is eddig ... bár lehet , hogy idővel kiadják PC-re is ... talán .
    U.i.:
    A playstation kivételével ( 2001 Október 30 ) 2002-ben lesz majd kész a játék .
    Ennyi ! :)
  • Petyus_
    #18
    Sub, NWN állítólag idén vmikor, de én nem bízom benne, mert lesz public beta is, és még híre-hamva sincs. :(
  • Sub
    #17
    skorpio7:Engem ez a 2 játék érdekelne hogy mikor jelenik meg:

    Neverwinter Nights
    Tony Hawk Pro Skater 3
  • skorpio7
    #16
    Ja bocs ... ezt meg se köszöntem ! :)
  • skorpio7
    #15
    FAR GATE
  • skorpio7
    #14
    Red Alert 2:Yuri's Revenge - Megjelenés : Szeptember 25

    YURI'S REVENGE
  • skorpio7
    #13
    Ez az 1%-ba tartozik ! :)))
  • skorpio7
    #12
    Far Gate - Megjelenés : Szeptember 11

    FAR GATE
  • fairplay
    #11
    Ez a Dr.Jekyll & Mr.Hyde már volt kint isoban pár hete. Ahoz képest, hogy még csak most arany elég hamar a kalózok kezébe jutott :)
  • skorpio7
    #10
    Dr.Jekyll & Mr.Hyde - Megjelenés : Szeptember 14

    JEKYLL & HYDE
  • fairplay
    #9
    Arany a Command & Conquer Red Alert 2 Yuri’s Revenge is amely legkésőbb szeptember 25.én a boltok polcaira kerül. Ez egy kiegészítő lemez a Red Alert 2. részéhez.
  • skorpio7
    #8
    Zax - Megjelenés : Szeptember 24

    ZAX
  • fairplay
    #7
    Jó ötlet volt a topic :) Nah akkor máris mondanám, hogy a Jumpgate bearanyozódott. Ez egy online űrszimulátor szerepjáték elemekkel megfűszerezve :) Aki nem ismerné a Jumpgate-t az nézzen el ide.
  • skorpio7
    #6
    Red Faction - Megjelenés : Szeptember 18

    RED FACTION
  • skorpio7
    #5
    Pool of Radiance - Megjelenés : Szeptember 25

    POOL OF RADIANCE
  • skorpio7
    #4
    RuneSword II - Megjelenés: Szeptember 28

    RUNESWORD II
  • skorpio7
    #3
    Rails Across America - Megjelenés: Szeptember 18

    RAILS ACROSS AMERICA
  • skorpio7
    #2
    Spider-Man - Megjelenés : Szeptember 21

    SPIDER-MAN
  • skorpio7
    #1
    Azért lett nyitva ez a topic , mert gondoltam mindenkit érdekel esetleg , hogy mely játékok kerültek már a sokszorosítás állapotába és így akár maholnap a boltok polcaira .
    Meg esetleg a warez oldalakon is igencsak hamar feltűnnek ezután . :)
    Tudom , tudom ( nem kell senkinek emlékeztetnie ) , hogy az isonews is hasonló témával foglalkozik , de ők inkább azt közlik , hogy mit sikerült a cracker csapatoknak megszerezni ( legtöbbször a hivatalos megjelenés előtt ) és mindenki ( a warez társadalom ) számára gyorsan , olcsón elérhetővé tenni .
    Ahhoz azonban , hogy ők ezt megtegyék , az esetek 99%-ban hozzá kell jutniuk egy "aranyá vált cd"-hez .
    Szóval ez mégis csak frissebb hiradás lesz , a hamarosan megjelenő játékokról .És hivatalos is ( ha hinni lehet az online szaklapoknak ) . :)))
    Akkor vágjunk bele , hogy ebben a hónapban mi is várható !!!