22
DVD - Minden ami belefér ;)
  • OliApa
    #22
    Az XP alatt a legújabb MP 10-el tökéletes, holnap próbálom meg a másik gépen a win 98 alatt az MP Classic-al. Az XP alatt az MPC szaggatott.
  • OliApa
    #21
    Kösz! Megprósza!
  • [Jakuza]
    #20
    Media Player Classic:
    Alapbol tartalmazza a codeket,mind az mpg2 mind az AC3-as codeket.
    Letoltes: Itt
  • OliApa
    #19
    Sziasztok! Szert tettem 2 db IBM ThinkPad 600E-re. A konfig: PII 366 MHz, 128 MB RAM, DVD-ROM, 6 GB HDD. Az egyiken Win98 SE, a másikon XP pro SP1 fut gond nélkül. Milyen alacsony hardverigényű DVD lejátszó szoftvert tudnátok ajánlani a fenti oprendszerek alá? Meg vmi kodekpakkot is.
  • Demeter
    #18
    Hmmm...valahogy nem igazán akar működni a dolog. Amúgy a 3.0-ás hoz kellene a serial.
  • Demeter
    #16
    Lenne egy nagy kérésem, megvan iso-ban a Win DVD full de sajna mikor telepíteném serial-t kér. Nem tudna valaki megdobni egy ilyen kóddal?? Nagyon megköszönném!!
  • Bandee
    #15
    thx az 5leteket, most mar minden penge yo ...
  • narumon
    #14
    ajánlom avirevolutiont is...
    GYors, szépen dolgozik és tud VBRt is.
  • Bandee
    #13
    nekem 100 hogy mivel, mivel kezdo vagyok csak erdeklodtem, nem kell 1bol leugatni a fejem. de thx a segitseget ! letoltottem, holnap ki is probalom oket !
  • Bandee
    #11
    kösz. + is van. de milyen progit ajánlotok arra célra hogy a dvd-ről leszedjem a cuccot mpeg-be (amivel tok' mit kezdeni a virtualdub-ban)?
  • Laalee
    #9
    fair use
    ez mindent megcsinal nagyon jo minosegben. csak a hangot kell hozzafüzni mondjuk nandub bal.
  • Bandee
    #8
    Amerikait lehet. Regisztrált WinDVD-t honnan lehetne letölteni ? Rippeléshez ill. tömörítéshez milyen progikat ajánlotok ? Nekem most Decss + VirtualDUB 1.4d páros a jelölt.
  • Coine
    #6
    Win DVD és Power DVD a legjobb !!!!!

    VAN MÁR EGY DVD-s TOPIC, INKÁBB AZT KÉNE FELHOZNI!!!

  • Mathias
    #5
    Az ASUS DVD a WINDVD-re épül, tehát van egy hibája(saját tapasztalat, meg olvastam más fórumon is róla): A Matrix szaggat rajta, ja nem mindenhol csak a gyors részeknél. Ja jut eszembe az ASUS DVD
    nem csak asus kártyável müxik? (kérdezem nem mondom)
  • Bandee
    #4
    oks. asus dvd szuger massal is ?
  • kowajano
    #3
    nekem az asus DVD bejött. A másik van ebbe is egy firmware mint a CD romokban azt kell felfrisiteni. Kell keresni a neten egy olyan ehez valo firmware t mely feloldja a régiokodot.
  • CSOCSO
    #2
    a legkeresettebb a power dvd a www.tar.hu/nwo n megtalálod méghozzá asus dvd néven ez a regisztrált power dvd 3 as
  • Bandee
    #1
    Első kérdés : Creative 12x DVD-m van. Milyen DVD lejátszó progit ajánlanátok hozzá, másrészt régiókódot mivel nullázni ? (későbbi DVD kölcsönzés). Rippelési 5letek, progi nevek ... Szóval figyelek ! THX