13
Reklám nyeremény telefonon, átverés?
  • Armagedown
    #13
    Volt, aki állítólag a nigériai herceg kincsét nyerte meg, az is átverés volt
  • mateos
    #12
    PANNON GSM AZ ÉLVONAL
  • Laalee
    #10
    pont ugyanerrol beszeltünk...
  • jimmysam
    #9
    Na közben egy munkatársam elmondta miről van szó! A lényeg, hogy felhivnak aztán mondják, hogy nyertél!!! egy hetes kanári szigeteki üdülést és adnak egy telcsi számot hivd fel. Itt elmondják ugyanezt, de hozzá teszik, hogy egy 2 órás reklám előadást kell végig hallgatni! Nos ezen mondják el, hogy megvehetsz egy 1 hetes örök üdülési jogot (max 99 év, nem örökös) a kanári szigeteken. Persze amit nyertél 160 eFt., ez meg kerül mondjuk évente 100 eFt-ba, ez 20 év alatt is szép summa. A kaja qrva drága (5*-os) és a többi. Szóval az eb itt van elhantolva;-)
    Azt még most sem tudom, hogy a telefon számomat honnan tudták meg, mert le van titkositva (mobil), gyanitom probálkoztak csak!
  • Lteebee
    #7
    Azon hívnak, amit a kérdőívre írsz, aminek kitöltéséért kaptál egy gagyi öngyújtót.
  • MuERTe
    #6
    A mobilodon hívtak,vagy vonalason?Én még nem hallottam ilyenről,de érdekes lehet:)Főleg,hogy az én kártyám nem az én nevemen van:))Akkor mi a teendő?
  • jimmysam
    #5
    És nem jöttek haza:)
  • Efreet
    #4
    hmm.. ilyet már nyertek asszem szüleim is... :)
  • Laalee
    #3
    nem ezeknel az utazasoknal valoban "nyersz" csak ha összeadod a kötelező +költsegeket amit a nyeremeny atvetelevel együtt jarnak, (plö: muszaly a szallodaban ebédelned meg satöbbi. ) rajössz hogy olcsoban kijönnel ha sajat magadtol mennel el nyaralni :)
  • Efreet
    #2
    leadtad bárhova a telszámodat? mert szinte az összes cég fenntartja a jogot, hogy az adataidat reklámcélra eladja... a kisorsolás meg szerintem Riderszdájdzsesztes módszer. "már nyertél, csak még..."
  • jimmysam
    #1
    Szombaton kaptam egy telefont, hogy nyeretem egy dél-európai 2 személyes utat, mert a telcsi számomat kisorsolták! Ezután azt mondta a hölgy, hogy hivjam fel a 06(20)....számot (nem emlékszem rá). Felhivtam és ott aztmondták, hogy egy 2 órás reklám előadást kell meghallgatnunk (a feleségemmel). Az időpontban nem tudtunk megállapodni, és azt mondta, majd visszhiv.
    Ha valki tudja mi ez irja már le, mert blinkre nem akarok el menni. Valami átvágás van benne az biztos, de mi?