388
A \"reális\" mod!
  • CSOCSO
    #92
    azé az most tényleg röhelyes hogy 4 szerver van fullosan az INF ben amiken vannak emberek..ebből 1 en egy klán gyakorol.. a másik szar a harmadikon 2 en vannak a 4edik meg fullos... 2 szerver hjo ha gameznak 20 an a gamezzal.. azé ez cink...
  • CSOCSO
    #91
    árgh! azaz melyik inf et ismered? a 2.85 öt?
  • CSOCSO
    #90
    te melyik Sf et ismered? a 2.85 öt?
  • CSOCSO
    #89
    nincs hangulat... talán nem értesz hozzá nem tudsz vele jjátszani állandoan lelönek nemtudom mi lehet a bajod...van hangulata csak meg kéne találni..ennyi erőböl a cs nek és az ofp nek sincs hangulata...az Inf hangulata pont abban rejlik hogy tök jo kis reélis gamma... és nem az hogy löjj mint az állat tarolj stb.. ha neked az jön be akor jo hogy nem fog tetszeni az inf... ebben 3-4 golyo és halott vagy nem 20-30 mint a cs ben.. 1 nade és halot tvagy nem 2-3... itt ugrasz 4-5öt és már fáradsz nem ugorhatsz 100 at... stb...
  • CSOCSO
    #88
    penetration??? bocs de mi is az:) ha magyrul mondod talán tudni fogom...
  • Godzzo
    #87
    Kulonben a Strike Force jobban tetszett (az 1.60 -os), ha jol tudom az INF -bol hianyzik a penetration :(( Azt nem tudom mi a f...szert kell kihagyni minden real -nek mondott FPS -bol!! (Azert nagyon jo az INF csak en ugy emlekszem a penetration nincs benne, de javits ki Csocso ha mar benne van, es raadasul palya elem es loszer erzekeny ahogy az SF -ben is van, kulonben az SF 1.65 -ota miota uj fejlesztojuk van, mar nem olyan jo :(( )
  • Godzzo
    #86
    Az Infiltration meg mindig a leg real -ebb real FPS amelyet valaha lattam :))
  • Lacc
    #85
    Akár hiszed akár nem kipróbáltam. De egyszerűen nem jött be pedig úgy álltam hozzá hogy milyen jó tényleg hogy ennyire realisztikus meg minden de valahogy túl sterilnek és személytelennek éreztem a játékmenetet. Az elfogultságról meg annyit hogy kettőnk közül ha valaki elfogult az te vagy nem gondolod? Anélkül húzol le engem hogy bármit is tudnál afelől hogy hányszor és hogy próbáltam ki ezt a modot. És ha már itt tartunk jó lenne ha megnéznéd valahol hogy mikor is kell használni a "..."-t mert az egyszer biztos hogy nem minden mondat végén.
  • CSOCSO
    #84
    kirpobáltad egyszer??? kétszer?? ne alkoss már így véleményt te nagyon suta.. ennyi erőböl az OFP egy kalap fos..én vagy 1-2 hétig nyomtam és igy is ugy is szar...mindennek szar a hangulata ha ugy álsz hozzá hogy nem akarod hogy élvezd... elfogult vagy biztos... neked csak egy vmi jön be és hiába mutatnak jobbat akor is leszarozod... amugy csak gamezni kéne vele párszor a neten... stb..
  • Lacc
    #83
    Mindene megvan ennek a modnak csak egy dolog hiányzik. A hangulata.
  • CSOCSO
    #82
    2.86 os verziot és a fullos mappackot..oylan 150 mega körül lehet...
  • LeoN
    #81
    Hi. Hallottam erről a modról, és szeretem a real modokat. Régen Day of defeatoztam sokat. Na most itt melyik verziót kell letöltenem hogy neten is tudjak, játszani, meg hasznos fileokat, meg minden. Segítsetek plz!
  • CSOCSO
    #80
    Az érvek amik az Inf 2.86 mellet szólnak:
    1) A játék élethű tehát 3-4 golyólövéstől kinyiffansz!!
    2) 10 ezer dolcsid van vásárlásra, azt veszel, amit akarsz akár 5 gránátot egyszerre, ehhez még pisztolyt, gépfegyvert, sniper-t is..
    3) Lehet lefeküdni, kúszni, fal mögül kikokucskálni és úgy lőni
    4) Vízben nem tudsz lőni, míg felállsz a földről az időbe telik addig nem tudsz célozni…
    5) A fegyverek élethűen szórja szét a golyókat, és úgy megy fel a lövéstől, ahogyan az életben teszi.
    6) A bal klikkel lősz a jobbal, célzol. 2 feladata van a jobb klikk-nek… egyszer megnyomod akkor célzásra felveszi a szeme elé a fegyvert, ha azután még egyszer megnyomod akkor bent tartja a levegőt és pontosan tudsz messzire is célozni.
    7) Nincs célkereszt, nincs kijelző, hogy hány lövedék van a puskádban, hisz ilyen az életben sincs…
    8) A fegyver tetején lévő pöcökkel célzol, ahogy az életben, a fegyver nem fix tehát ha kicsit mozgatod az egeret valamerre akkor a fegyver fog csak elmozdulni és utána a fejed…
    9) A fegyvered bele akad a platformokba.. tehát ha fa mellett állsz és a fa felé akarsz megfordulni, nem fog menni, mert a fába bele akad a fegyver…És ha egy keskeny rés ben kúszol nem tudsz semerre megfordulni, csak úgy, hogy a fegyverrel felfele nézel , azhem ez egyértelmű…
    10) Gránát élethű , repeszeket szór szét.. a bal klikkel-et nyomsz, akkor nem biztosítja ki a nade-t de a pöcköt kihúzza…ha a jobbal akkor kibiztosítja és igy 2 mp-ig tartod magadnál majd eldobod akkor 1-2 mp múlva a levegőben fog szétrobbanni…
    11) Mindenki vehet akármilyen fegyvert, tehát nincs olyan, hogy a terroristák vehetnek csak Ak 47-est…
    12) Nem a mecs kezdésekor kell fegyvert venni, és szarakodni 20-30 mp-ig hanem van egy Loadout-os ahol össze, tudod a fegyvereket úgy csoportosítani, ahogy akarod.. pl nekem ugy van, hogy minden fegyverhez van 3 tár.. van 1 sniper 1 tárral és van ehhez 4 nade.. külön megcsináltam ezeket úgy, hogy legyen távcső nélküli meg hangtompító nélküli.. stb..
    13) Szóval csak ki kell választanod melyik loadout al akarsz menni…
    14) a fegyver kileng annál jobban minnél jobban futsz
    15)Minnél több cucc van nálad annál hamarabb fáradsz ki...
    16) itt alapbol van kés nálad
    17) láthatod kinél mi van..pl ami a loadoutban van és nem a kezedben az a hátadon van..pl ha van egy M16/A2 esed meg egy shotgunod de van egy snipered is..és a kezedben van a shotgun akor a hátadon van a sniper és az m16...a lábadon a kés meg a pisztoly...
    stb...
  • CSOCSO
    #79
    pff:) no nembaj hogy a Cs ben ráálhatsz a gránátra akkor sem halsz meg , arról nem is beszélve hoyg 1 tárat bele lehet ereszteni az emberbe és akkor talán meghal:) a rusholásról meg annyit hogy nem kell nyomni a gombot ugyanis be lehet állítani hogy nyomnod kelljen vagy ne...
  • CSOCSO
    #78
    Az INF:



    Célzás nélkűl:


    Célzással:


    Éppen a fal mögűl kukucskálok ki és célba veszem az Enemy-t..nem sok esélye van gépfegyverrel ellenem... jó ha észre tud venni.. ugyanis csak a fejem búbja van kint no meg a fegyver...



    Gránát a levegöben az enemy meg jobbra hallás károsult lett no meg halott...



  • CSOCSO
    #77
    akkor majd holnap lesd meg:)
  • Z
    #76
    na léptem aludni! köszi meg1x csocso!
  • CSOCSO
    #75
    farkam kivan ezzel a géppel.. ujrainditok aztán cisnálok 1 képet mert az egyik rosz lett majd belinkelem öket..
  • CSOCSO
    #74
    nah pill...



  • CSOCSO
    #73
    hát igen... nah mindjárt felrakom a képeket
  • Z
    #72
    Azért ez nem gyenge a legutóbbi inf-et 48405-en töltötték le zip formátumban, és 37643-en pedig .exe-ben!
  • CSOCSO
    #71
    nah a képek készen vannak kicsit sötétek lettek, de a gamezban of korsz szebb!!!
  • CSOCSO
    #70
    az UT-t fel kell rakni..csinálok pár lépet a gamezből...
  • Z
    #69
    De nem kell, hogy az UT fent legyen a gépen?

    Amúgy csak egyedül vagyok itt, aki rá van kattanva az UT-re, ha jól látom... :)
  • CSOCSO
    #68
    nah cisnálok pár képet mindjárt mert látom rá vagytok kattanva az ut re.. semmi köze az ut hez..csal az enginje az..
  • Z
    #67
    EZ UT MOD???? KURVA JÓÓ!!! NAGYON IMÁDTAM AZ UT-t!! AZ AZ IGAZI HENT GAME...
  • Z
    #66
    BASSZA MEG !!!!
  • Z
    #65
    ja, és thx!
  • Z
    #64
    ok, vagyok, megnézem
  • CSOCSO
    #63
    szal hi: itt a cím: http://infiltration.sentrystudios.com/
    és az eu oldal ( angolt is tud) http://www.infiltrationmod.de/
  • CSOCSO
    #62
    gagyibbja:) csak mindenbenn jobb... anyi hibája van hoyg nem olyan könnyű vele játszani mint a CS vel..ezért mondják a CS-sek hogy gagyi mer luzerek hozzá...amugy én se gamezom SF el már:) csak INF rulez:)
  • Dikkma
    #60
    Strike Force-->halálgagyi
  • CSOCSO
    #59
    nem rosz az töltsd e a www.tar.hu/nwocsocso/infloadout.zip et! és az ut/systembe tedd be!
  • CSOCSO
    #58
  • CSOCSO
    #57
    :))))
  • ATi
    #56
    cs es inf mas kategoria, az egyik egy arcade quakees ugri-bugri, masik, meg egy real mod!
  • Tomcat
    #55
    Asszem inkább megnézem StrikeForce -ot, ezt majd később
  • Tomcat
    #54
    Pontosabban csak tölteném. Jó szervere lehet a sentrystudios-nak :)
  • Tomcat
    #53
    Na bazzeg, letöltöm, megnézem, de ha szar lesz, akkor... :)
  • CSOCSO
    #52
    a Cs ben mikor viszel magaddal 3 fegyver és még gránátot is?
    erről az ari képrők nemis beszélve: