30
SG Chat (nem jutott eszembe jobb :) nyitotta: KiPéTa)
  • GohanSSJ2
    #30
    szar
  • nagyon kezdő
    #29
    szisztok! mi a véleményetek canon eos 50e típusú gépről!
  • Fido4life
    #28
    halott
  • Dead
    #27
    Meg szűnt, vagy csak ideiglenesen szünetel?

    Látom, hogy elég régi topic, tehát nem hiszem, hogy fog valaki válaszolni.
  • Dead
    #26
    Hova lett az SG Chat????
    Mer eltűnt, legalább is én nem látom:((((
  • Breki33
    #25
    gyeretek a trefire
    http://trefort.net/

    Party_Turmix szoba
  • Hustler_hu
    #24
    szerintem meg Irc alapu kene legyen a chat ... tehat elerheto irc alol is meg weblaprol is ... igy meg a lamak is elegedettek lehetnek ... meg ha esetleg valaki csak meg akarja nezni ki van bent sokkal konnyebb mint startolni az IRc-et
  • KiPéTa
    #23
    Holnap, azaz szombat este 8-9 órától jöjjenek, akik szeretnének. (Majd meglátjuk mennyien leszünk) Akkor nagy valószínűséggel (az armageddon kizáró ok) ott leszek én, valamint még többen is. (Ha olvassák, tudják, kire gondolok)
  • mateos
    #22
    Sg = COOL
  • CSOCSO
    #21
    Szerintem egy nagyon tré chat! persze most nem akarok enkit szidni de szerintem eléggé rosz és ezért kevesen is vannak inkább kérjétek meg a www.chat.hu -t hogy legyen ott egy SuperGamez szekcio.... az Sg a best de a chat az trágya
  • mateos
    #20
    ok
  • KiPéTa
    #19
    Mit akarsz hétköznap??? Én sem vagyok ilyenkor :) Gyere pénteken, meg hétvégén! :)
  • mateos
    #18
    SENKI SINCS A CHATEN
  • KiPéTa
    #17
    Köszönöm St. (Kaptam op jogot) A levelet Artur-nak küldtem.
  • St
    #16
    Kipéta a te leveledről sem tudok, kinek küldted?
    Ha chaton akarsz szervezkedni, tudok op jogot adni a botra.
  • Coine
    #15
    De azóta látom ment minden, köszi !
  • KiPéTa
    #14
    Visszarakták RoBot-ot. Eddig örülhettünk. Mint mindig, most sem fog csinálni semmit. :(
  • KiPéTa
    #13
    Tényleg gyertek :)
  • Dikkma
    #12
    Ja, macók! Gyertek SG Chatre! Vagyunk már vagy 5-en! :)
  • KiPéTa
    #11
    A fórum létjogosultságát, és elsőbbségét senki nem vonja kétsége (én is nagyon szeretem), de miért ne működhetne mellette a chat is?
    Holnap délután háromtól fennleszünk néhányan, aki akar jöhet természetesen. A következő biztos időpont jövőhét péntek délután hét óra, akkorra szervezem a következőt.
    St: tudsz a levelemről?
  • St
    #10
    Coine, nem kaptam, mert nem müködik rendesen a levélkiszolgálónk, átköltöztettük másik szerverre.
  • Coine
    #9
    St kaptál mailt.
  • St
    #8
    Az SG chat azért nem megy, mert a fórum elnyomja, ami nagyon helyes. Mikor készítettük tudtuk hogy ez lesz, de ez nem gáz, mert eredetileg nem is az SG-re készült, csak felkerült ide is.
  • KiPéTa
    #7
    Amíg nincs a chat-en senki más, addig kifejtem a dolgot bővebben:
    Arról van szó, hogy amikor feltettem a kérdést, miért nem használja senki, okkén említették, hogy nincs felügyelve, és ezért minden "barom" beleírhat mindenfélét.
    De aztán felvetődött egy szervezett találkozó kérdése, ahol lenne, aki "rendettart", és emellett írtam levelet az SG-nek, hogy nem kaphatnék-e op jogot a állandó csatornán (CyberCafe).
    Nem tudom pontosan, hogy most az-e az op, aki először lép be, mindenestre amikor most beléptem, megkaptam az op jogot. Tehát most már hatékonyan lehet felügyelni a chat-et.
    De mivel nem szoktak sokan fenn lenni, ezért továbbra sem ártana egyeztetni, hogy mikor jönnek fel, akik beszélgetni akarnak.
    Arra nincs szükség, hogy másik csevegőprogramokat emlegessetek itt, mivel mindannyian tisztában vagyunk a létezésükkel, most az SG chat-jéről van szó.
    Miután megoldották a felügyelet kérdését, ezért most már csak az időpontot kell meghatározni. Tehát akik akarnak jönni beszélgetni, azok írják meg a véleményüket, esetleges ötleteiket is.
    Én már ma is fennt vagyok, bár még nem tudom meddig, de persze ma még nem valószínű hogy össze fog jönni.
  • KiPéTa
    #6
    Megtaláltam mindkettő ezzel foglalkozót. Talán elnézitek. Nagyjából arról van szó, hogy szar a chat. Hát nem a legjobb. De talán tartalommal fel lehetne dobni a technológiai hiányosságokat. Mégiscsak ez tartozik a SG-hez.
  • KiPéTa
    #5
    melyikre gondolsz?
  • Coine
    #4
    már van egy ilyen topic...
  • KiPéTa
    #3
    Remélhetóleg így majd mindenki tudomást szerez a dologról, és akkor sikerül majd a "találkozó".
  • KiPéTa
    #2
    Az előzményeket megnézhetitek a Gumiszoba -> Mitől pocsék az itteni chat? témánál. Aki nem látja értelmét a következőknek, próbálja ott keresni.
    Ha vannak érdeklődők, akkor ki lehetne használni az itteni csevegő lehetőségeit, immár felügyelet mellett, tehát rendben, a szükséges mértékben moderálva. Legalábbis majd igyekszem.
    Most nem tudok mindenre kitérni, tehát aki még nem ismeri nézze meg az említett témát, ott megtudja, pontosan miről is van szó.
  • Laci
    #1
    Mikor vagytok fenn, ha vagytok ezen a chaton egyébként többen innen a fórumból?