984
  • Kanál
    #96
    hat nem gyengen loal
  • Fido4life
    #97
    Pedig így van kiírva: MusicMoon szervező gárda: Csilla, Chester, Zsófi, Eszter :D
  • lpmaskmancick
    #98
    ez ócska hamisítvány
  • lpmaskmancick
    #99
    ezekben a napokban léptek a skacok a japánban megrendezett summer sonic festival-on és előadták az egyik új számukat aminek még nincs rendes címe és csak qwerty-nek hívják.[URL=http://linkin.hu/yippi/files/Qwerty20sec.mp3]itt egy rövid részlet a számból[URL],ez a 06/08/12-i rendezvényen készült.
  • lpmaskmancick
    #100
    itt egy kép a setlistről:
  • zsilike
    #101
    ps-t még gyakorolnod kell.
  • Fido4life
    #102
    Nem én csináltam...
  • FLeK0
    #103
    QWERTY (live)
  • scorpeeon
    #104
    Lesz akkor most új album avagy nem?? Nem úgy volt, hogy lesz? Kéne már hírének lennie ha közelegne, nem??
  • FLeK0
    #105
    még dolgoznak rajta, ez az első szám amit megmutattak róla. valamikor ősszel fog kijönni.
  • Skyline GTR
    #106
    mit is írhatnék LINKIN PARK FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hajnalcat
    #107
    Jééé, téged ismerlek a másik Linkines fórumról. :)
  • lpmaskmancick
    #108
    ja LPHF :D
  • Lehman
    #109
    Linkin Park a király és mindörökre az marad. Most sokan fikázzák ugyan hogy eggy szám erejéig összeált Jay-Z-vel de engem ez nem érdekel és akkor is az örök kedvencem marad bármit is mondjanak róla.Jeeeeeeeeeeee-!!!! Aki pedig beszól ezért avval ezt csinálom: remélem annyira mindenki félti az életét.
  • Lehman
    #110
  • ROKICA
    #111
    ki fikázta?
  • suexID
    #112
    Fasza meglátásaid vannak, mintha nem lenne odaírva, hogy poén!
  • kukac7
    #113
    a kep poen, a szemuveges holgy (zsofi) keszitette.
  • neevous
    #114
    Valaki tud valamit az új albumról?
  • FLeK0
    #115
    Meanwhile, Linkin Park is still at work on the follow-up to 2003's "Meteora" with producer Rick Rubin. The as-yet-untitled new album was originally expected by the end of the year via Warner Bros., "but at this point we don't see that happening," Shinoda told fans last week during an online chat. "We're doing really well, but we just need a little more time."

    "We have narrowed it down to about 30-50 songs, and some of those are heavy, some are softer and some are in between," he continued. "So far it has a different sound that I cannot describe. It sounds like it's older, but not vintage. More organic in some spots, like just yesterday we recorded a song with no samples that is completely raw. Other songs are full of samples."

    One new song, provisionally named "Qwerty," was debuted earlier this month in Japan. "We did those lyrics on the plane on the way to Japan," Shinoda said. "I'm not sure if it'll make the album, but we liked the song enough to play it."
  • kukac7
    #116
    majd 2007ben jon.
  • Qwerty4
    #117
  • Qwerty4
    #118
    És ez a Qwerty szám ezen a címen is marad?
    Amúgy a Linkin Parkot tartom az egyik legjobb rock bandának, ők szerettették meg velem igazából a rock zenét is, ezért én is nagyon várom az új albumot, kíváncsi vagyok milyen számok jönnek ki róla.Re,mélem nem okoz csalódást a Hybrid Theory és a Meteora után.
  • FLeK0
    #119
    az sem biztos, hogy ez a szám rákerül az új albumra, csak akartak már valami újat játszani.
  • lpmaskmancick
    #120
    ez a qwerty csak a szám "kódneve" amúgy lehet hogy az lesz a szám rendes címe hogy behnind your lies
  • sweech
    #121
    találtam ilyet:

    Linkin Park - Project Revolution [2006]

    Tracklist:

    01. Cure For The Itch
    02. Buy_Myself (Marilyn Manson Remix)
    03. Mike
    04. Hit The Floor (Noise IMP)
    05. In The End (Club Remix)
    06. Giving In (With Adema)
    07. A Place For My Head (Lying Dn. Vocal IMP)
    08. My December (Down Mix IMP)
    09. Session
    10. In The End (Down Mix IMP)
    11. It’s Going Down
    12. One Step Closer (Cut Of IMP)
    13. Crawling (Down Beat IMP)
    14. Faint (Beat Only IMP)
    15. Papercut (Rewind IMP)
    16. In The End (Techno remix)
    17. Kyur4 Th Ich
  • ZsirosKenyer
    #122
    hmmm
  • sweech
    #123
    már leszedtem htx =)
  • ZsirosKenyer
    #124
    amúgy elég ratyi lett.. az in the end club mixe pl felháborítóan gagyi. Lehetett volna bármilyen elektronikus zenei stílus de pont club??? pf

    a legtöbb mix amatőr, az instrumentaloknál nincs eléggé lehalkítva a voice és behallatszik nagyon. Sok szám pedig többől van összerakva.. A többi meg már megvolt.. szóval jobban örültem volna egy hivatalos release-nek, nade mindegy.

    Kár hogy csak a hybrid theory-ból csináltak rendes remix albumot, a jay Z-n nekem annyira nem jött be...
  • sweech
    #125
    tényleg elég fos :/
  • lpmaskmancick
    #126
    a project revolution nekem is megvan,elég szar....ócska gaygi fan mixek..:S
  • Qwerty4
    #127
    Ezt inkább kihagyom(őszintén kíváncsi sem vagyok rá), úgyis rengeteg remix + live album jött ki tőlük.Inkább azokat szedem most, van vagy 150 MB-nyi letöltenivaló ami nincs meg még nekem, a LP Discography torrentről válogattam.
  • lpmaskmancick
    #128
    nekem a HT-t kivéve megvan az összes Mo.-n is kapható album eredetiben,a reanimaiton-nel jártam a legjobban,1290ft-ért vettem leérTÉKelve bár enm volt semmilyen szép borító hozzá csak egy átlátszó műanyag tokba volt,de eredeti,én meg nyomtattam hozzá borítót
  • FLeK0
    #129
    Ez egy 2004-es vagy régebbi szar, semmi köze az LP-hez (fanok csinálták), nem értem miért került most elő. de rontja a neten a hírnevüket rendesen, mindenhol 2006-osként írják.. :|
  • FLeK0
    #130
    apropó, ez tényleg nevezhető újnak, és hivatalos:
    LPU 6.0

    1. Announcement Service Public ( New instrumental with Chester’s voice )
    2. Qwerty ( Demo with new lyrics )
    3. Qwerty (live)
    4. Pushing me away (live)
    5. Breaking the habit (live)
    6. Reading my eyes (live)

    link, csak pár napig lesz fent, thx 2 American Idiot
  • sweech
    #131
    thx ^^
  • sweech
    #132
    wow ez a pushing me away (live) kurvajó
  • lpmaskmancick
    #133
    kár hoty a qwerty nem lesz a új albumon :(
  • sweech
    #134
    nem kár, egy fasza számmal több =)
  • Qwerty4
    #135
    tényleg nem kár, az új Underground albumon úgyis rajta van...