35
Régi játékok fóruma
  • zsuppa
    #35
    talán a shogo?

    Amúgy keresek én is egy autós versenyzős játékot, 90akárhányas lehet, midnight ..... a neve, ez 60 óra után jutott eszembe. Ha valaki ráismerne így is.
  • Guilty01
    #34
    Csao, jobbhíján ide írok. Egy régi játékot keresek, nálunk Mellow néven futott, de így sajna nem találom. 2-en lehetett játszani, 1-1 pálcikaemberrel voltunk, pisztolyt, láthatatlanná tevő szérumot meg egyéb fincsi dolgokat lehetett felszedni, és a másik játékost ki kellett nyírni. 3 emeletes volt a pálya ha jól emlékszem, legalul pedig víz volt. Valami ötlet?
  • mod
    #33
    Megvan, köszi.
  • ZsZso
    #32
    Pac-man? ;)
  • mod
    #31
    Hy,

    Azt a játékot hogy hívják, amiben egy kör alakú fejjel kellett menni egy labirintusban, rajta volt egy száj, mint egy tortából kivágott szelet, és kis gyümölcsöket, és apró pontokat kellett megszerezni úgy, hogy közben követtek ellenségek is?

    Nagyon híres játék, csak nem ugrik be a neve.

    Köszi a segítséget!
  • abonyitomz
    #30
    1999 (év) alatt megjelent játékok 100% hogy futnak , nekem volt egy kisebb teljesitményű gépem még abban az időben és tökéletesen futott a Heroes of Might and Magic 2 , egyik kedvenc játékom lett
  • lakika
    #29
    hi up!
    win95 alatt (p100 16Mb ram) szerintetek mi fut?
  • Marki
    #28
    A pretender becsődölt.
    Valami más cím nincs? Kéne a Home Alone.
  • Marki
    #27
    nemt'om:(
  • Marki
    #25
  • Gabo
    #24
    Misi:
    Ha még keresed a Dark Reign1-et akkor nézz el a CDgalaxis oldalára/boltjaiba. A "filléres" játékok között ott van DR1-2 (2990 Ft) sőt a Total Anihilation is (szerintem ez még jobb az első kettőnél is).
    Az oldal cím:
    www.cdgalaxis.hu

    Ennyit talán megér egy eredeti játék.

    Gabo

    U.i.:
    Ez nem reklám volt és nincs semmi közöm a bolthoz.
  • Marki
    #22
    Meglesz valahol.
  • Marki
    #19
    Kerested az extra.hu/ripper -en??Lehet,ott van.
  • Marki
    #17
    Vissza a főlapra..
  • EqUiNoX
    #16
    jah..Ishar III, és Robinson Requiem is érdekelne francián kivül más nyelven :]
  • Marki
    #14
    Itt keressétek ki a szakadt csöves '88-at!
  • Mad Guy
    #13
    Megvan valakinek a Hoover Tank 3d? Régi idsoft game
  • galocza
    #11
    azt kell. de honnan? jó lenne, ha meglenne, mielőtt cdre írom oldie gyűjteményemet...
  • Marki
    #10
    Lejmolni kell.
  • galocza
    #9
    én nem, de (mint gyűjtőnek) megvan. sajna leírás - most néztem meg - csak a revenge trilógiához van a klasszikusok közül 8(
  • MuERTe
    #8
    Nem ismerem,mi az?
  • Marki
    #7
    Ki szokott játszani a Szakadt csöves '88-cal??
  • Marki
    #6
    Kösy mindenki köszi
  • galocza
    #3
    azon meg főleg ne használj mert bannol! (mondjuk erre van gyógyír...)
  • Marki
    #1
    Nakam túl sz*r a gépem ahhoz,hogy Tomb Raider,meg ilyen 200 megás játékok menjenek rajta.De én nagyon jól megvagyok a Prince-el,vagy a Prehistorikkal is.Imádom őket.Írjátok meg,honnan lehet szerezni ilyen régiségeket!!