3009
Mit kene vennem?
  • HD JOHNNIE
    #168
    szar ügy... asszem nem lehet még...
  • [Walaki]D`Lair
    #169
    12.500Ft-ért vettem az MX518-at...:PPP
  • GanXstaZoleeWrk
    #170
    én annyiert az mx1000et :)

    jihad mi idegesitett fel?
  • jihad
    #171
    Mittomén már, régen volt a tegnap. :D Most kipróbálom a G7-et, hátha az kevésbé fog szarakodni. Mondjuk az mx1000-es plusz gombjai hiányozni fognak, tökre megszoktam már.
  • HD JOHNNIE
    #172
    ha van 12.500Ft-ot egy egérre, akkor meg tudod venni a CH-t is... :PPP
  • HD JOHNNIE
    #173
    hi! meggyütt a patkány überbrutál! azonban nekem is az a gondom, amit ent írt, hogy hiperérzékeny... namármot azt mondták, hogy van ez a mousefix reg fájl... ezt hova is kell tenni pontosan meg mit is kell vele csinálni??
  • ScOrpY
    #174
    ja, www.pixel.hu
  • ent
    #175
    #149
  • ent
    #176
    Lényeg, hogy kicsit bővebben mondj vmit az egérről.
    a mousefix, meg elvileg kisit lassít...
    elindítod, és olyan mint egy kariblátór prg. Be kell lőnöd, hogy hány hz re akarosd állítani, de plazmánál a többi fórumozó (más fórumon) azt állította, hogy tönkretette az usbjét ha 1000hzre téve...
    Én 500hzen használom és semmi gáz! sőt...
    Nemtom, hogy ennél mi újság, valszeg ugyanez, mert az usb -t nem módosítja a razer új egere:D:D:D
    De lécci, ha codozol, plz, vmi tesztet és véleményt...
    Volt már razered,? pl plazma, vagy más...????
  • ent
    #177
    Egyébként lentebb írtam vmelyik #-nél, hogy utána se javult olyan sokat a gyorsaság...
    Viszont vannak mindenképp betartandó beállítások az érzékenységnél. Van ugye a windows-os egérérzékenység, van a razer drivernél, meg van a pl:codban a játékérzékenység
    Namost: #75-ös véleménynél ezt beállíthatod!!!!!
  • MacrosTheBlack
    #178
    Nekem Logitech G7 van, csak ajánlani tudom. Hogy nagyon pontos, azt felesleges is mondani, viszont rádiós cucc létére nagyon könnyű is, majdnem mint egy vezetékes. A görgője elég kemény, nem egy microsoft ie 4.0, viszont fps játékoknál fegyverválasztásra pont ezért jobb. A dupla aksi is tök jó, ha lemerül nem kell másik egeret előhalászni amíg feltölt, csak csere és kész. Viszont nem olcsó, 24k.
  • MacrosTheBlack
    #179
    Ráadásul elég lapos is, jobban csuklókímélő mint az eddigi rádiósok.
  • HD JOHNNIE
    #180
    igen codozok, gyakorlatilag emiatt vettem az egeret Sztem nagyon jó, habár nekem még állati szokatlan mert mx800-som volt ami ugye rádiós és jóval nehezebb a CH-nél... állítólag kapható lesz majd hozzá Pro Tools néven súlyok meg karosszéria meg minden, szal azt már nagyon várom!! Amúgy sztem jó, csak meg kell szokni!
  • ent
    #181
    Nekem 2 hetembe került a szokás!
  • [Walaki]D`Lair
    #182
    Persze, de mondom hogy a Logi jobban kézreáll...:)
  • Uly
    #183
    Ez milyen egér?
    Logitech MX510opticai
  • [Walaki]D`Lair
    #184
  • ent
    #185
    Razeresként mondom, qvaszar
  • B@dsector
    #186
    Ma megyek én is megvenni a G7 egeremet.
  • Justil
    #187
    Szerintetek ez egy jó egér? ilyet gondolok venni, de nemtom hogy érdemes -e. Megéri az árát? Sokat basz rajta hogy lézeres és nem sima optikai? Ha csumára lemerül mi a tapasztalat, mennyi idő alatt töltődik fel & egy feltöltéssel mennyi ideig bírja? Vannak ebből gyárilag hibás szériák? Szóval érdemes -e érte 10+ K-t kiadni?
  • KViktor15
    #188
    MX510 jó kis egér szerintem. Vegyé 518-at, rohadt jól néz ki:D és az már 1600dpi-s. Azt azért nem mondanám hogy qvaszar ennek is van előnye hátránya meg annak is.
  • GanXstaZoleeWrk
    #189
    olvass vissza

    egyebkent jo
  • Justil
    #190
    Jó, igazad van, vmit nekem is tennem kell a dologért, hát visszaolvastam. De azt nem irja itt senki, hogy meddig kell tölteni és meddig birja a töltés...ezt azért elárulhatnád, ha már ilyened van...
  • GanXstaZoleeWrk
    #191
    irtam alabb de mind1.

    hetente 1x toltom kb.

    De nem 0-24ig tolom neki nap mint nap.
  • Justil
    #192
    Ok, az bőven kielégitő. Napi pár óra használatról lenne szó.
  • [Walaki]D`Lair
    #193
    Apámnak olyan van, és elég ritkán kell tölteni...
  • NeOhu
    #194
    Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Logitech G5-ös egérről?
  • DEXTER92
    #195
    Én a friss egeret szeretem ami még mozog......
  • Justil
    #196
    na. végigjártam pár bótot, és az egyikben az eladó kiccsaj aszonta nekem hogy ne vegyek mx1000eset, mert rengeted negativ visszajelzés érkezett vele kapcsolatban, inkább vegyek egy mx 700asat. az ugyan csak optikai, de érdekes mert mind2 13K-s, tehát egy árban vannak. Erről mi a véleményetek? tényleg jobb a 700as?
  • GanXstaZoleeWrk
    #197
    en is mindenhol azt olvasom hogy mx1000 sok a baj ezek szerint ritka szerencses lehetek mert mind usbn mind rendes egér porton tökéletesen müködik immár több hónapja.
  • Justil
    #198
    aham és a razer diamondblackekkel mi a téma? mert azok tetszettek még vmennyire, most e között a 3 között döntenék (mx1000,mx700,diamondblack)...felhomályositana hogy melyik lenne a legjobb vétel?
  • M@TriX
    #199
    hát ha választani kellene én az MX700-ast venném, bár csak akkor ha ebből a 2ből kell választani :)
    jelenleg egy MX510-esem van, de gondolom neked a vezetéknélküliség is fontos

    az A1000-ről én sem hallottam túl jókat, de volt pozitív is.
  • Justil
    #200
    Melyik 2ből? a 700asból meg a razerből? 1000ről már lassan lebeszélődök :D tehát? mx 700at kéne beujitanom?
  • CéZé
    #201
    mx1000 tényleg pocsék, legalábbis azok szerint akik HALLOTTÁK hogy milyen megbízhatatlan. 1 éve használom de még 1x sem fagyott le, nem rángatózik a kurzor, nem téveszt, nem szakadt le az asztalom a súlyától, fps-re is kíválóan tudom használni, hetente 1x töltöm, kényelmes stb.
    Tehát ne vegyetek ilyet, mert sokan hallották hogy nem jó :)
  • Justil
    #202
    1000sről már sokmindenki mondott sokmindent...na de a másik 2vel mivan?
  • ScOrpY
    #203
    nekem diamondback van, tökéletes vétel volt szvsz, soha nem hagyott cselben. én nagyon szerencsétlen voltam mert amikor még mx1000-resem volt (2 hét kipróbálásra) nagyon jó fogása volt, de sztem nehéz és pont olyat fogtam ki aminek kb fél mp es késése volt, biztos vmi sorozatgyártás volt.
    kb én ennyit tok mondani mert mx700-at nem próbáltam.
  • M@TriX
    #204
    hát a Razor ugye vezetékes, az MX700 nem
  • M@TriX
    #205
    meghát azt kellene eldöntened hardcore gémer vagy-e, mert azoknak én a vezetékes egerentyűket szoktam javasolni.. az a tuti, meg anagy hent közben lemerül az aksi :)
  • M@TriX
    #206
    szóval én ha most vennék, abból az árkategóriából az MX518-ast venném, de van aki a Razorra van aki a Logi-ra esküszik, technikailag nemigen különböznek, szóval amelyik tetszik...

    az MX700 és a DB nemigazán egy technikai kategória (vezetékes/rádiós)
  • Justil
    #207
    http://www.depo.hu/?pn=product&c_main=68&c_parentid=90&c_id=103&p_id=26619&page=2#1

    ez milyen?