3009
Mit kene vennem?
  • ent
    #368
    Egy kis teszt bármely egérhez!!!!
    MiceJUDGE4.0
  • ent
    #369
    Egy ki G5 firmware, tedd fel, állítólag kijavítja a padokkal kapcsolatos bugokat!!!!!
  • Hunter of Deer
    #370
    A www.razerzone.comrol szeretném letölteni ezt a drivert Razer Diamondback driver Downloads
    Windows 98 / ME / 2000 / XP driver 5.0.9.0 (NEW) de ezt irja ki Please ensure that all existing mouse drivers are uninstalled before proceeding with installation of new Razer Diamondback drivers. Pedig mas driverem nincs fent az usb hacket is visszaallitottam!
    HELP!
  • fle go
    #371
    Udv Emberek!

    Hatha valakinek van otlete arra, hogy melyik gyartonak vannak nagymeretu egerei, nagy kezem van elvesznek benne az egerek es fajnak az ujjaim.
    Lenyeg hogy Mac kompatibilis legyen, es vezetekes. Mar parat megneztem de egys e valt be:(
  • ent
    #372
    Le kell törölnöd a régi drivert teljesen!!! Vezérlőpult programok letörl... mitomén menüben nézd meg fent van e!!!
  • HRS Tboy
    #373
    kipróbáltam és lefagyott az egerem. aztán másik egérrel töröltem a progit és most megint műxik
  • Giggs11
    #374
    na megvan a razerem.. és viszonylag negy tenyerem van de abszolut jól használható
    csak a jobb oldalán a két gomb qrva szar helyen van...
    de amúgy faxa kis egér
  • ent
    #375
    Milyet vettél? CH vagy DiamonBack
  • Hunter of Deer
    #376
    Ahogy visszanézek szerintem diamondbacket vett!
    Legalábbis arról érdeklődött!
    Raz3r Plasma 4 3v3r
  • Giggs11
    #377
    igen diamondbacket.. a CH kicsit húzosabb lett volna
  • Inquisitor
    #378
    Nem tudom gyártanak e még nagyobb egeret a Logitechnél, de az ő egereikhez (meg az MS egerekhez is) van Mac driver ...
  • Inquisitor
    #379
    Kaptunk viszonylag jó árban Raptor Gaming Mouse-t.
    M1 - 2+1 gomb, scroll, 1600DPI - cirka 8.000 (és csúszásgátlós bevonat, nagyon kellemes a tapintása is)
    M2 - 8! gomb, scroll, 400-2400DPI - kb. 12.000 (ezen van hüvelykujj tartó, meg súlykészletmint a Logitech G sorozathoz!)
    Van valakinek tapasztalata róluk? Valami agyonhypeolt német cucc.
  • zimzumm
    #380
    HELÓ MINDENKI!
    Van egy Mx 518-asom, haveromnak meg Razer Copperhead! Melyikhez milyen egérpad a legjobb! pleeez vki adjon tanácsot gyorsba ha lehet! Pénz nem számít(annyira)
    Előre is kösz%


  • HRS Tboy
    #381
    én az 518-asomhoz s&s steelpadot használtam (10.000 HUF).szerintem tökéletes
  • zolo15
    #382
    én most vettem egy Genius Netscrool+ Superiort nagyon király és olcsó
  • zolo15
    #383
    pls megmondanád honnan tom leszedni a progit(Mouse Rate Checker)
  • zimzumm
    #384
    Én Snob vagyok, szeretném, hogy Drága legyen
  • ent
    #385
    lejebb írtam olyan #77 hozzászólás környékén....
  • urbijoe
    #386
    vettem egy uj egeret(usb-s)és fel kellett hozzá raknom a mouse.reg fix-et mert az egérgyorsitást nem tudtam kikapcsolni
    a másik egerem ps2-es volt ahhot nem kellett nem tudja valaki mért?
  • ent
    #387
    BUG
  • HRS Tboy
    #388
    sn3jd3r, kipróbáltam a g5Update-t. elsőre nem jött össze másodikra jó lett. viszont még így sem tökéletes sajnos. most már tom használni az egeret steelpadon, de ha kicsit megrángatom akkor vagy felkapja a célkeresztet vagy a föld felé rántja.
  • ent
    #389
    tipikus bug. razer ch mnál is volt ilyen, a következő patchig nem is fog változni semmit! Reméljük az már javítja a bibit...
  • Inquisitor
    #390
    Hát nem ismerem ezeket a HZ állító programokat, amikről itt írtok, de emléxem hány alaplapon vágta haza a PS/2 portott anno a PS/2 Rate, amit többek között több magar újság mellékletén is terjesztettek. Rosszabb volt , mint egy vírus.
  • Inquisitor
    #391
    Kérdezném újra, hogy kinek van tapasztalata a Raptro Gaming Mouse M1-el (1600DPI), és M2-vel (2400DPI) ... ?
  • ent
    #392
    Látjátok, ezért érdemes max 500hz re belőni a hacket!
  • zimzumm
    #393
    Heló all! Van egy Mx 518-asom, és a bal gombja alá ragadt vmi kis kosz, ezért ha beszárad, szörnyű hangot ad ki!
    Kéerdésem:
    HOgy takarítsam mkii a bal és a jobb egérgomb alatti részt? Vagy hogy lehet szétszedni úgy, hogy semmi ne sérüljön? Hol vannak a csavarok? A teflontalpak alatt?
  • Newyorker
    #394
    Ott vannak a csavarok, ahol azt a kis "+" jelű vágásokat látod, azaz 3 db!
  • zimzumm
    #395
    értem, de hogy dugjam be od a csavarhúzót?
  • ent
    #396
    szia zimzumm, este értekezünk!!!
  • ent
    #397
    szia zimzumm, este értekezünk!!!
  • ent
    #398
    szia zimzumm, este értekezünk!!!
  • ent
    #399
    szia zimzumm, este értekezünk!!!
  • zimzumm
    #400
    okx4
    :d
  • ent
    #401
    Bocsi, de ez a rohadt munkahelyi net, hol lassú hol gyors, hol bugos, hol nem...
    Meg hát nem razer egér van idebent!!!
  • rtomo
    #402
    Gyerekek Genius optikai egeret ne vegyetek :S
    Főleg ilyet NE!!!!!
    Genius Netscroll Eye metallic (optikai/ ps-2)
    Nekem 4 hónap után feladta a harcot, a gombok beszorultak, a kurzor meg elkelzdett ugrálni néha.....
    Aztán a szervízbe 1 hónapos heze vona után adtak egy újat, ami a kukába fogja végezni, ha megint 4 hónap múlva beadja aharcot :-/
    Tehát nem mindig a márka számít!!!
  • zimzumm
    #403
    Étolajba Vénusz, Egérbe Logitech....:D És pont hogy a márka számít ez is azt igazolja:D
  • Inquisitor
    #404
    A Genius utoljára talán még XT-486 korszakban volt "márka" egérből.
    Amúgy nekem Logitech van, de azokkal is vannak érdekes (igaz csak szoftveres) problémák.
    Amúgy léteznek ám olyan gyártok is, hogy:
    - MicroSoft
    - Saitek (nem csak joystickot heggesztenek ám)
    - Kensigton (életemben elöször ilyen egeret láttam, 3év garit adnak még az 1000 forintos gagyi egérre is)
    - Razor (dög drága, de valamiért csak megveszik a vevők)
    - Raptor
    És még egy halom amiről itthon nem is hallani.
  • HD JOHNNIE
    #405
    bocs hogy kijavítalak: Razor helyett, Razer, nekem is ilyen van (cooperhead), dög drága, de nagyon jó :)
  • ent
    #406
    bocs hogy kijavítalak: cooperhead helyett Copperhead, nekem is ilyen van...
  • ent
    #407
    Más.

    Egy kis segítség neked és aki Copperheadot szeretne venni!!!!!

    Legfrissebb Firmware és a többiek!!!!! Razer egérhez!!!!