24
Final Fantasy 8
  • 2bUs
    #24
    köszi!
    csak azé nyomom PC-n me magyarosításom van ,angolul meg nemtok mondjuk számomra még mindig rejtély hogy nyomtam végig ps2ön az FFXet végigjátszás vagy akármi nélkül 13évesen:D
  • Seth
    #23
    egyszerre kell nyomva tartani azt a két gombot. PS1-en L'+R1 volt, pc-n meg gondolom akkor az a kettő amit írtál. El sem tudom képzelni milyen szar lehet a GF-eket boostolni pc-n , szegény billentyűzet tropára megy :D
  • 2bUs
    #22
    CSá
    a 8 első cd-jén mikor menekülnek a toronybol és a robot ellen harcolunk hogy kell elmenekülni előle? mert megsebzem és akkor lefekszik a földre és javitja magát addig kéne elmenekülni ki is ir vmit hogy nyomjam meg a c-t vagy a z-t (asszem) de nem történik semmi vki segitsen pls
  • zola2000
    #21
    Egytől hétig már végigtoltam, ha lesz ps3mam, végigtolom 10-13ig, aztán meg nekiállok a dragon quest sorozatnak. Megvan hogy kb mivel játszok olyan 2015ig XD
  • zola2000
    #20
    A 8at most toltam végig pspn ps1 emuval, most kezdtem el a 9et XD
  • 2bUs
    #19
    Hali!
    Imádom az FF-eket
    a VII-nek a felénél tartok a Xet végigtoltam ps2-n de a XII-is próbáltam de nemtok olyna jól angolul(németet tanulok...)és abba belekavarodtam
    most letöltöttem a VIII-at de nemtudom rendesen telepíteni..
    valaki leírná magyarul hogy hogyan kell helyesen felrakni a játékot?nagyon játszani akarok már vele(most hogy van hozzá magyarosítás:D)
    előre is köszi
  • Pucóska
    #18
    Heloka!
    Nincs meg valakinek(,hogy el tudná nekem küldeni),vagy nem tudja valaki,hogy hol tudnám letölteni a FF8 összes videóját,vagyis az összes amv-jét???Nagy szükségem lenne rá!Aki tud nekem segíteni,az légyszi írjon az e-mail címemre(,mert azt minden nap megnézem):[email protected]
    Előre is 1000 köszönet!
    (Amúgy imádom ezt a játékot!:))
    Ja,és még annyit,hogy ha valaki tud olyan oldalt vagy ilyesmit a neten,ahol csak ott,fennt a neten lehet megnézni az amv-ket,akár nem is az összeset,az is nagyon jó lenne!
    Sziasztok!
  • samurai
    #17
    plz valaki linkejlen be 1 magyar leiarast a Final Fantasy VIII hoz

    vagy a [email protected] ra kuldje el plz plz
  • Coine
    #11
    Jóó nagy réteg :))

  • Viking
    #10
    Szerintem nezz korul direct connect-en, ott megtalalhatod meg...
  • Efreet
    #9
    senki nem tartja már online, mert régi játék, és nagyon nagydarab. ráadásul eléggé rétegérdeklődésű.
  • Efreet
    #7
    :))))))) mind az 5 CD-t? ne nagyon álmodj róla... vedd meg, megéri (bár nekem a 7 sokkal inkább bejött, de ezt is kijátszottam 100%ra :)))
  • Coine
    #3
    ajánlom FF rajongók figyelmébe:

    http://www.ffgurus.net/

    http://www.ffonline.com/

  • M@niac
    #1
    Hellótok!!
    Tudja valaki hogy honnan tudok szerezni friendship nevű tárgyat(ami a mumba megidézéséhez kell)???