13
Csak igazi HC stratégáknak
  • Kánya
    #13
    azt írják hogy a rulezwarezről le lehet szedni
  • Evil
    #11
    sajna nem mert mar nem emlekszem pontosan de az tuti hogy onnan valamelyik link.De majd utannanezek en is ha lesz egy kis +idom.
  • Darkon
    #10
    Nem tudod pontosan honnan?(egy helyen találtam de ott is le szedték már)
  • Darkon
    #9
    THX A LOT!
  • Evil
    #8
    en is jatszogatom vele de eleg nehez.Netrol szedtem le a pontos cimet nem tudom de a linkeket tartalmazo oldalt meg tudom adni ahonnan valamelyik odavezetett.En is onnan szedtem le kb 35mb kicsomagolva 100mb.De a full cd s is ennyi kb. Itt a cim ha van kedved probalkozni: http://www.top69.hu/mp3lista.htm
  • Darkon
    #7
    Senki még csak nem is játszik vele???
  • Darkon
    #6
    Még mindig keresem ezt a programot ha valaki tudja a lelőhelyét szóljon!
  • Darkon
    #5
    Köszi de sajnos már mindegyiket leszedték:(
  • Aquli
    #4
    Darkon: masik link
    remelem ez jo de lehet hogy az elozo is jo. Cobra11: sajna nekme nicnsenek meg
  • Cobra11
    #3
    Fifa 2001 rip megvan. Ha érdekel cserélhetünk, de csak 1 hét múlva fogom tudni feltölteni. Deus Ex vagy Daikatana megvan? Esetleg a Quake 3 Team Arena vagy az Unreal Tournament ISO?
  • Aquli
    #2
    hmm nos ugy latszik valami jot is akartam most cselekedni (valtozatossag kedveert), es utananeztem a dolognak, talaltam is egy linket:klikk ide
    De nem tudom jo-e a letoltes. viszont te nem tudsz fifa2001 rip linket?
  • Darkon
    #1
    Már régóta vártok egy ilyen összetett, mégis nagyon jól kivitelezett igazi stratégiai programra. Ha valaki tud címet ahonnan leszedhetném ezt a b. jó programot az feltétlenül írja le ide.
    Köszönöm