13255
feenMUx.jpg
  • Ricsi234
    #12000
    Én a Sean Talylorosat néztem az is nagyon jó volt.
  • tutuhawer #11999
    St Louis - Arizona kapcsolathoz privát érdekesség. Tegnap néztem meg youtube-on a Football Life: KUrt Warner c. részt, és marha jó, nagyon érdekes. Ha gondoljátok, nézzétek meg. Én a PIT-NYJ meccsel fogok kezdeni, az érdekel, aztán bele-belenézek a rivális Dallas meccsébe, meg esetleg Peyton meccse is lehet jó, nem semmi lenne, ha dobna mondjuk 8 TD-t a Raiders ellen, hogy lehűtse Big Ben körül a felhajtást
  • Darthmushroom
    #11998
    tény h a Seahawksnak sokan szurkolnak főleg egy bajnoki cím után, de egy ritka fos Giantssel játszanak. szerintem sokkal érdekesebb lenne a másik meccs.
    ráadásul én már tavaly észrevettem h rsok Cardinals drukker van (legalább is a bowl.hu-n), van saját bloguk, tipp játékuk stb.. csoport rangadót is játszanak, ráadásul egy olyan Ramssel aki megtréfálta a bajnokot meg a 49st is. nálam nem lenne kérdés h melyiket adnám, nem csak azért mert van egy két szimpatikus Arizona játékos hanem azért is mert elég ritkán lehet őket látni a sport tv-n.
  • Ricsi234
    #11997
    Ja kb..Kit érdekel a Seahawks meg a Giants?. Van egy-két jobb meccs ennél..:/
  • Darthmushroom
    #11996
    Őőő persze h a bajnokot adják a sport tv-n, nem a szárnyaló Cardinalst. végül is ki lenne kíváncsi a legjobb mérlegű csapatra, h mitől ilyen jók (és még csoport rangadó is persze)
  • ReszegKoldus
    #11995
    Nem sérült meg, csak nagyon szar volt.
  • Ricsi234
    #11994
    NCAA-ba meg az év végén úgy tudom, ott fog tovább edzősködni.
  • szomferi
    #11993
    le is cserélték, talán megsérült? bár a 3 INT láttán lehet épp ezért kapták le a pályáról... összesen ketten dobtak ~100 yardot, az nagyon kemény
  • Darthmushroom
    #11992
    nem hittem volna h a Barnák győzni fognak Cincybe. a hazaiak ki vannak segítve Daltonnal, még a vendégeknél meglepően jó Hoyer.
  • Darthmushroom
    #11991
    "kiéget sz@r" :D :D :D
  • LasDen #11990
    Tom Brady az egyetlen játékos az NFL-ben, akinek nincs negatív mérlege egyetlen csapat ellen sem. A Denver elleni győzelemmel 4-4-gyel áll ellenük, így már mindent csapat ellen 50% vagy jobb a mérlege...
  • ReszegKoldus
    #11989
    Week 11: TNF-Dolphins-Bills (S2), 11/16-20:00-Chiefs-Seahawks (C8), 22:15-Packers-Eagles (S2), MNF-2:30-Titans-Steelers (S2)

    ettől tartottam, most eszerint van rá esély, hogy 4 hétből 3-szor is Packers meccset adnak a sport tévén...
  • Ulvar
    #11988
    Ja a Fox csík takar így nem tűnhet egyértelműnek, de egy jobb minőségű képen vagy gifen ha megállítjuk ...ÉPPEN HOGY...de megvan. De tök mindegy mert a meccsnek vége, buktunk ....ennyi, majd legközelebb...nagyobb fájdalom számomra Lattimore lehetséges visszavonulása :'(((( Nagyon bíztam benne hogy felépül, de az....az a sérülés az nem egyszerű...még mindig azért bízom benne egy picit.
  • ReszegKoldus
    #11987
    Mármint ez? Hát számomra nem egyértelmű, mondjuk a nyomi fox csík miatt ezen a képen nem is látszik rendesen az eset, gondolom itt is inkább az volt a gond, hogy a pályán hozott ítéletet kellett volna megváltoztatni...
  • Ulvar
    #11986
    Jó kérdés, emlékeim szerint igen, de ez a Raiders pletyka elég erős...volt ott Browns is btw...nem is érdekel, mert most jó támadni a sajtónak is a csapatot, de majd kiderül évvégén mi lesz. Az is lehet hogy összekapja magát a brigád és megnyerünk minden további meccset és POba jutunk...ki tudja...ez az NFL, akkor meg minden idők egyik legnagyobb feltámadásáról fognak beszélni...blabla...buzi média :D
  • Darthmushroom
    #11985
    Jim Harbaugh-nak am lejár a szerződése a szezon végén? vagy miért van egy Raiders-es pletyka vele kapcsolatban?
  • Ulvar
    #11984
    Crabtree elkapása mindenki számára egyértelmű TD volt...kivéve a bírókét. Csak idén ez a 3. ilyen döntés ellenünk amivel meccset bukunk.

    Jó...szarok vagyunk ez tény, szar az O-line, stimm, mert halottak a játékosaink....nincs Navorrow Bowman, nincs Willis, nincs Aldon Smith...egyszerűen nincs kivel tartani a falat...ilyen ez a sport. De akkor is, hogy még a bírók is szopassák az agyunkat...mert hogy 1 meccsen előfordul egy évben vagy kettő max....de ez már a 3. hogy szemellenzővel döntenek VIDEÓ felvételt...
  • ReszegKoldus
    #11983
    Hát az az utolsó play....nem semmi volt

    Viszont az Eagles szerintem tuti nem fogja megszenvedni annyira ezt a mostani kulcscsonttörést, mint tavaly a Packers
  • Darthmushroom
    #11982
    nem elég a 49ers veressége? :D főleg h innen nagyon nehéz lesz nekik a playoff.
  • ReszegKoldus
    #11981
    Komoly lett volna, ha mindenki a Brady-Manning meccsel van elfoglalva, közben meg szép csendben győzött volna Seattleben a nyeretlen Raiders :D
  • szomferi
    #11980
    hm, nem rossz ez sem
  • Darthmushroom
    #11979
    ahogy tanítják egyből TD! Go Pats!
  • ReszegKoldus
    #11978
    nekem inkább
  • tutuhawer #11977
    épp kiemelték, hogy irányítóból lett elkapó, és az irányítókat nehéz átformálni másik posztra, nem szokott jól elsülni. De itt sokat ült Welker mögött, tanult pár dolgot asszem...
  • szomferi
    #11976
    milyen pólót találtam, még lehet veszek egyet :D

  • Darthmushroom
    #11975
    Én videóba láttam sacket de lehet h csak felkészülési meccsen volt, de pl. levédekezett passzt láttam is anno playoffba mikor annyi sérült volt h cornert játszott. (Welker korszakban nem sokat volt elkapó)
  • tutuhawer #11974
    jaja, épp azt mondták, hogy még puntolt és kezdőrúgást is vállalt. Ez már tényleg nem semmi, és tényleg mondták
  • Darthmushroom
    #11973
    de régen meg irányító volt az egyetemen :D szóval nagy jolly joker játékos :D
  • tutuhawer #11972
    nem semmi, el is hiszem. De ha azt mondtad volna, megbízott vezetőedző is volt, az már sok lett volna... :D
  • Darthmushroom
    #11971
    Edelman-nak még van sackje meg kivédekezett passza is :D mikor nem volt alap ember akkor a sérülések miatt sokat játszott védelembe.
  • tutuhawer #11970
    Közben nézem, Minitron kb olyan, mint Megatron vagy Jordy Nelson: elkap minden labdát, megcsinál minden játékot. Csalás. :( Szerencse, hogy Darren Sproles is ilyen kaliber :)
  • Darthmushroom
    #11969
    Ahogy hűl az idő úgy jönnek a Manning eladott labdák :)
  • ReszegKoldus
    #11968
    Persze, értem én, de úgy adják elő, mintha most játszanának először "egymás ellen". Én azért nagy szerencsének tartom, hogy nem ugyanabban a divízióban vannak a csapataik :D
  • tutuhawer #11967
    2 élő legendát láthatunk, azért az nem semmi, természetes , ha elájulnak tőle, és a nézőkkel is éreztetik, mekkora fasza, hogy láthatjuk a két spílert.
  • ReszegKoldus
    #11966
    na már nyakig nyálban áll a sport tévé stúdió :D
  • Darthmushroom
    #11965
    Boston:
    2 °C, 19-26 mph szél.
  • Darthmushroom
    #11964
    előző meccsen jobban kijött, most igazán nem lehet tudni azért egy 7:1s csapattal játszottak. lehet ha játszott volna se lett volna jobb.
  • tutuhawer #11963
    franchise QB :)
  • Ricsi234
    #11962
    Ennyit számítana Romo kiesése???
  • tutuhawer #11961
    kutyafüle (még).