13255
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #12080
    nagy lúzer lenne a csokicsapat, ha most is kikap, mert jövő héten se lesz valami nagy esélyük Pittsburghben szerintem :D
  • tutuhawer #12079
    Ha most kikap a Saints , akkor 4-7-tel előzhet az Atlanta, amely szarrá verte a csoportját és kikapott mindenki mástól? Nem semmi lenne :) Pedig továbbra se kedvelem őket. de mekkora királyság lenne mondjuk egy 6-10-es mérleg hibátlan divizíó mutatóval a végén :D
  • tutuhawer #12078
    épp összefoglalót néztem csak, és a stúdióban kommentálták rögtön, hogy az időt nagyon rosszul menedzselte a Mike Smith edző, azért maradt ideje egyáltalán a Brownsnak. Azt meg Hoyer szépen megodlotta, előtte dadogott, de az utolsó percben nagyon jól oda tudták juttatni a labdát. Meg is érdemelték, az Atlanta pedig megérdemelne egy új edzőt, én sose kedveltem Mike Smitht. /Nem is feladatom :D /
  • ReszegKoldus
    #12077
    Bend it like Beckham
  • LasDen #12076
    a korábbi évekkel ellentétben részemről egyáltalán nem nézem ki Patsből a Super Bowlt. Ha meg eljutnak, akkor úgy is bukják....
  • Darthmushroom
    #12075
    ja ott meg elfogy.. az meg nem jó :D kellene már az a fránya 4. :D akkor legalább Brady is nyugodtan mehetne nyugdíjba :D
  • ReszegKoldus
    #12074
    dehogynem, 3 éve is lehetett tartani, éppen a Super Bowlig :)
  • Darthmushroom
    #12073
    jó meccsnek ígérkezik az biztos.

    am azt kell mondjam így Pats drukkerként h legalább egy alapszakasz meccset buknia kéne még a New Englandnek. Annyira klappol most minden h kizárt h ezt tartani lehessen egészen februárig a Super Bowlig. (sajnos tapasztalat is velük kapcsolatban, bár ilyen jó védelem már nagyon rég nem volt) mondjuk vicces mert Kansas meccs után gondolta...
  • ReszegKoldus
    #12072
    Rodgers dobjon legalább 2 TD-t 0 INT nélkül és jó lesz :D
    (úgy meglenne a 4-es TD-INT arány)
  • Ricsi234
    #12071
    akurva..1 perc van hátra..falcons végigviszi fg-ra, jó bemegy. 36mp maradt. 24-21. Browns 20yrdosról jön, és elmegy egészen a 26yrdos vonslig. 5 mp maradt, és Cundiff nem hibázza el. Browns Win4 :)
  • Ricsi234
    #12070
    Elején jónak indult, mint úgy a Lions-Patriots de az is nagyon szar lett.:/
  • Darthmushroom
    #12069
    jó lesz jövő héten a GB-Pats meccs, főleg h úgy nézz ki h a Pats 9-2, GB meg 8-3mal megy neki a meccsnek.
  • ReszegKoldus
    #12068
  • Ricsi234
    #12067
    ja sry azt nem láttam
  • ReszegKoldus
    #12066
    Ja, csak a Dolphins ma nem játszik a Patriots ellen
  • Ricsi234
    #12065
    Ma játszik a Packers a Vikings ellen
  • Darthmushroom
    #12064
    mármint december 14-én? :D

    csak mert ma Pats-Lions lesz :D
  • Ricsi234
    #12063
    Dolphins-Patriots vagy Vikings-Packers meccset nézzem? Hmm..
  • tutuhawer #12062
    a wikipédián tájékozódtam, és igazad van, én írtam rosszul. Játszott támadásban és védekezésben is, de az egyetlen, aki a védőmunkájáért kapta a Heisman, így pontos, kösz az észrevételt
  • mulli1986
    #12061
    Hogy is mondjam. Úgy nem nehéz Heismann kupát nyerni és kiemeltnek lenni, hogy CB, WR és PR is vagy egy csapaton és egy meccsen belül. Persze ez nem degradálja a Teljesítményét, de tegyük hozzá, hogy nem egy sima def játékosról van szó. Majd, ha lesz olyan játékos aki mondjuk csak MLB és úgy kap Heismannt, akkor mondhatjuk hogy az egyetlen def játékos. Szerintem ez így ferdítés.
  • tutuhawer #12060
    nem semmi spíler, Tom Brady egyetemi csapattársa / Michigan / és olvastam, mindmáig az egyetlen csak védőjátékos, aki Heisman trófeát nyert. Komoly nagyon
  • Ricsi234
    #12059
    Woodson lett az első NFL-es játékos aki karrierje során 50 interceptiont és 20 sacket szerzett asszem..
  • ReszegKoldus
    #12058
    legalább értem miért volt tegnap 2.6 körüli odds arra, hogy lesz 0-16-os csapat :D
    Woodson hihetetlenül játszott (meg az egész Raiders tulajdonképpen)
    persze azért kicsit bénáztak is a végén :D
  • Ricsi234
    #12057
    Kikapott a Chiefs
  • ReszegKoldus
    #12056
    Ralph Wilson Stadion
  • Sippie
    #12055
    Hát a dallas képes volt kikapni egy iszonyat gyenge Washingtontól... amikor nyerő szériában volt. Úgyhogy nem lehet előre megjósolni semmit azt hiszem
  • ReszegKoldus
    #12054
    ez se gyakori, de úgy néz ki elhalasztják a Bills-Jets meccset, talán utoljára a Vikings meccsei voltak elhalasztva pár éve
  • tutuhawer #12053
    Ja , vagom. Fonokom tovabbra is dallas-drukker, most o is kicsit jobban varja a szezon veget, ok jonnek felfele talan mentalisan, a PHI meg nem olyan ilyeszto, mert megfoghato konnyebben, mint tavaly. Desean Jackson nelkul nem u.a. , hiaba kaptuk meg Sprolest szinte semmiert. Nagyon ertekes jatekos, de djax jobb, vele ijesztobb volt a tamadosor szerintem
  • ReszegKoldus
    #12052
    Week 13: 11/27-18:30-DET-CHI(S2), 22:30-DAL-PHI(S2), 2:30-SF-SEA(S2), 11/30-20:00-PIT-NO(C8), 22:15-GB-NE(S2), MNF-2:30-NYJ-MIA(S2)
  • Sippie
    #12051
    mármint a tegnapelőtti formáját tarthatná meg :D nem az egy héttel ezelőttit :P
  • tutuhawer #12050
    Jaja, most néztem a sorsolást, lesz egy oda-visszavágás még, az elég érdekesnek ígérkezik. A győzelem-vereség mutató szerintem mindegy, csak legyen meg a harmadik hely, gondolom, ARZ-GB lesz az első két kiemelt a mérleg alapján, nagyon erősek. A csoportgyőzelem akár PHI, akár DAl meg biztos harmadik hely, az NFC south le van maradva. Remélem, azért erősebb lesz a Philly legalább azon a két meccsen, az sokat fog érni, mint mindig.
  • Sippie
    #12049
    Ezt a formáját a Phily megtarthatná a Dallas ellen is :D
  • ReszegKoldus
    #12048
    Lucknak még egész jól ment, a futóknak nem.

    Viszont az Arizona még játszik a 49ers, Chiefs és kétszer a Seahawks ellen + ha épp olyanjuk van, akkor a Rams is megviccelheti őket :D
    Azt meg már látom előre, hogy két hét múlva Gronkowskinak lesz vagy 200 elkapott yardja, a Patriotsnak meg ugyanennyi futott yard :D
  • Darthmushroom
    #12047
    tavaly az undrafted Blount futotta szét a Colts-t idén az undrafted Gray :D Luckynak nagyon nem megy a Pats ellen :D ezzel meg a Denver verességgel közeledik a csapat az első kiemelés felé, csak úgy ahogy az Arizona is.
  • evilman1984
    #12046
    0-16 grat Raidersnek
  • tutuhawer #12045
    nagyon érdekes játékot láthattunk a Detroit meccsén, maradok itt mégis, köszönöm. Meghazudtolom magam, de ez egy marha érdekes punt visszahordás, majd nézd, nézzétek meg.
  • ReszegKoldus
    #12044
    http://cricfree.sx/sky-sports-2-live-stream-id2.php
  • tutuhawer #12043
    Itt bejött a képbe Curt Menefee és mondta, hogy átkapcsolnak a Detoit meccsére. Ez a mentségem, miért nem nézem végig a PHI meccset, mert egyébként tilos elkapcsolni, otthagyni a kedvenceket, lásd Invincible
  • ReszegKoldus
    #12042
    nem
  • tutuhawer #12041
    A FOX átkapcsolt az Arizona-Detroit meccsre, a a Soprt TV-n is átkapcsolnak ilyenkor? volt meglepi?