78
  • asdfg
    #78
    mármint a könyvtáras madarat... állitolag löni kell,aztán ö szppant és ekkor loni ezerrel! na ez nekem vhogy nem megy!!
  • asdfg
    #77
    Tudok szinte minden kodot a konyvtárba!!! végigjátszásom is van!!!
    ha kell irj: [email protected] mellesleg Carnby a végén tök zsírul niz ki!
    az édensó meg valami fömufti! valaki mondja meg hogy lehet azt a rohadt madarat kinyirni mer én belerugok a ps-be!
  • SIKÁKÁ
    #76
    ÉN NEM
  • mochee
    #72
    Természetesen azokon a fájlokon kívül még volt több is csak ezek kiterjesztése zavar, még nem láttam ilyet.
  • mochee
    #71
    Hali!
    Olyan problémám lenne, hogy leszedtem a játékot dc-ről, és ugye beraktam a virtuális drive-ba, majd ez volt a cd-n:
    .cfg .csv data.bin .cnf disk.1
    És semmi exe kiterjesztésű. Valaki mondja meg, aki tudja pls, hogy mit kaptam ezzel, valami ps játékot vagy mi, mert qrva sok idő volt még leszedtem, és igen játszanék már. Előre is kösz.
  • andy
    #68
    Aki fel akar hivni itt a szamom06702862950.Jokepuek es aranyosak jelentkezeset varom 16-tol 26evesig.
  • andy
    #67
    Csupan annyi hogy kell egy pasi aki szeret1mert akit szerettem es szeretek elhagyot.1.1.1
  • Shep
    #61
    Mit kell ahhoz csinálni, hogy freelook módban egérrel vagy joyal tudjam irányítani a karaktert, mert e nélkül nem tudom a csajjal megcsinálni a kriptás részt.
  • misran
    #53
    Szerintem kimondottan jo hogy a hatterek rajzoltak, okkal szebb mint a 3D-s jatekok tobbsege. A valtozatossag gyonyorkodtet, nem kell allandoan a full3D-t eroltetni. Csak a demo-val jatszottam eddig, annyira nem volt meggyozo, de tuti fogok jatszani vele. Imadom ezt a sorozatot, bar az elso utan egyre csokkent a hangulat (szvsz). Offtopic: a Sanitarium-ot erdemes felkutatni, azt mondjak jo kis jatek a horror-borzalom mufajban. Udv!
  • bala_
    #43
    Nekem is szintén.
  • Mad Guy
    #33
    Akkor voltam 1 éves :)
  • Yeti_
    #30
    Jah.:)))
    Király volt a kard az alone1-ben.
  • Mad Guy
    #29
    Pedig poén lenne egy fogkefével rátámadni a szörnyekre :)
  • Mad Guy
    #24
    egyszer hanggal meghallgattam, azóta én is hang kikapcsozok :)
  • Mad Guy
    #20
    A g1-en sok a marhaság (pl: "a játék fsp...")
    de jó játékokat mutatnak.
    Egyébkén én nem azt mondtam hogy szar a játék vagy ilyesmi...
  • Mad Guy
    #18
    Azt azért megnézném, ha vki attól kezdene el parázni hogy beng, beng :)
    Szerintem a játék az én gépemen el se indulna :)
  • Mad Guy
    #14
    Alone with the Dork - The Nyúl Hánytmer :)
    Gémvanon volt belől vmi, ilyet szól csávó: beng, beng ez olyan hang mint amikor valaki egy kukán dobol, amikor a játékos meghallja ezt megijed.
    Na haggyámá' mondtam és csatornaváltás... :)
  • Sephi
    #1
    Wow! Fasza:) Kar hogy mar 2 honapja veigg vittem:)))