31
Milyen az élet a Havannán
  • édiedi1
    #31
    ÜGYÉSZSÉGI ÓVÁS A HERMINA HAPPY LAND ÉPÍTÉSE ELLEN! http://www.freewebs.com/hermina-happy-land/
  • hykao #30
    LOL!
    Az a Havanna utcai rész eleje lehet...
    Én a kertáros felőli részen laktam.
  • Z
    #29
    lol! néha én is járok oda, amikor meghívnak bulizni...

    elég gáz a hely...a mitoménmilyen nevű utca 5. helyett egyszer szombat este a 3-ba mentem be: lépcsőház első emelet: 12-15 éves forma gyerekek szipuznak!?!?!

    második: cigó ribik meg néhány extra sötét bűrő jó mázsás tezsó "bizsu" nyakláncokkal (ujjnyi vastag lehetett) összegyűlve azok is sodortak valamit, meg pár tű volt szétszórva a földön. Durva arcok, még durvább nézéssel.


    harmadik: itt igaz, hogy fehér emberek voltak, de azoktól már tényleg megijedtem, és rájöttem, hogy rossz házba mentem.

    Úgy tekertem kifelé, hogy füstölt a linóleum lépcsőborítás utánam... :D

    Azóta nem tévesztem el a házszámot.
  • hykao #28
    Háhá! Most látom csak ezt a topikot!
    Én '82-től itt laktam, ma is szinte mindennap megfordulok a telepen.
    Hmmm, ma már ki van kamerázva az egész telep.
  • Lteebee
    #27
    Könnyű.
  • Laalee
    #26
    tartsál sokat otthon :)
  • mateos
    #25
    A PATKÁNY OLCSÓ-PRAKTIKUS háziállat
  • mateos
    #24
    ja , miért ne ? én is kipróbálnám :-)
  • ipszilon
    #23
    tudtátok, hogy Koreában meg ilyen helyeken patkányokat is esznek a macska meg a kutya mellett??????
  • Laalee
    #22
    patkányember? valami mutans film? vagy mi?:)
  • Lteebee
    #20
    A patkányokat nem hiszem.
  • mateos
    #19
    az is király.Tele van csótánnyal , meg mindenféle patkánnyal.Tök tuti.
  • ipszilon
    #18
    csak kár, hogy itt a lakótelepról van szó! :-)
  • mateos
    #17
    HAVVANA KIRÁLY HELY
  • Lteebee
    #16
    Nem a személyi, hanem a vagyonbiztonság szempontjából gáz a hely.
  • jimmysam
    #15
    Hááát... üzletet nem szándékozok nyitni még egy jó darabig (pénz hiány!).
  • Corel
    #13
    Mi számodra a "proli"? Voltál már Lőrincen? A Rózsadombról ellátni odáig? A mama átenged a babycsősz nélkül Pestre?

    Amúgy megdolgozól a pénzedért?
  • jimmysam
    #11
    Azért Laalee mert tudni szeretném, hogy a feleségem este a munkából jövet hogyan jöjjön! Menjek elé kocsival vagy a busz elé stb. Ezért!
  • Corel
    #10
    Szerintem nem rosszabb, mint Pest más környéke, ha nem kötsz bele másokba, beléd sem kötnek. A lakók a "hírhedté" vállás óta lecserélődtek, tele van fiatallal a környék, mert elég olcsók a lakások.
  • Laalee
    #8
    de akor meg mert kerdezed :)
  • jimmysam
    #7
    Na mindegy ez van, ezt kell szeretni:( Ilyen fizetések mellett nem birok jobbat összehozni:((
  • Efreet
    #6
    párszor voltam ott művházban, de csak úgy, ha tudtam, hogy este haver a művház elől kocsival hoz el... a buszozást senki nem ajánlotta sötétedés után.
  • Laalee
    #5
    van ott ismerösöm aszonnya jo szar hely.
  • jimmysam
    #4
    Miért Laalee Te ott laksz, vagy honnan tudod? Ha ott laksz akkor mióta és ha olyan régóta akkor miért nem költözöl el?
  • Assassin
    #3
    Ráadásul az a töménytelen banán...
  • Laalee
    #2
    naná :)
  • jimmysam
    #1
    Az érdekelne, hogy milyen az élet a Havanna lakótelepen. Vennék ott egy lakást és sok rosszat hallottam róla (főleg 10 éve) és kiváncsi lennék még mindig olyan rossz a közbiztonság?