8
Remeg a kep miota uj vga-m van
  • Lazarus
    #8
    Boldog SZÜLETÉS NAPOT! :D
  • bazs1
    #7
    Boldog SZÜLETÉS NAPOT!
  • Nyiri
    #6
    Megvan a megoldas! Azéert irom le hogy ha valakinek ilyen problemaja adodna akkor meg tudja oldani :O)
    az volt a gond hogy 200W-tos volt a táp! Kicsreltem egy 250W-ra ls megszunt a remeges és a Geforce 2 teljesitmenye megugrott (szerintem nem ment 100%-on), Pl.: 3dmark 2001-ben 1802 pont lett a tap csere elott most meg 2190 lett, Ut-ben 1024*768*32 ben 25-30 fps volt, de 60 lett! Mi ebbol a tanulság??? Hat az hogy ha valami kevesebb aramot kap mint amennyi kellene akkor szarabbul muxik :O)
    Remelem segitettem valakinek, és köszönöm a hozzászolásokat :O)

    THX, Nyiri
  • Atus01
    #4
    Próbáld meg, hogy Celeron 633@633-nál is remeg-e.
  • Nyiri
    #1
    Hela!

    Oriasi gondom van!
    Vettem egy uj vincsit s egy vga-t!
    De miota megvan csak a bosszusag van vele! REMEG A KEP a monitoron!
    Ezt ugy értem, hogy ha vincsi ir/olvas, vagy az eger mozog akkor remeg a kep (olan mintha mobilt hasznalnek mellette) Mar mindent probaltam
    Ki csereltettem a vga-t, de meg mindig remeg, foldelt konnenktor van, messze van a gep a monitortol, mar mindent megprobaltam!!! olyat is hallottam hogy lehet hogy gyenge a tap az uj vga-hoz, de a monitor nem a geptol hanem a halozatrol kapja az aramot, igaz egy eloszorol amirol a gep is megy!
    Mit tegyek??? Ha van valakinek otlete az kerem irjon ide!!!
    Konfig:
    ABIT BH6
    Celeron 633@950
    256/133 > 100-n megy termeszetesen
    Inno 3D Geforce 2 MX 400 64MRAM (utannaerdeklotem azoknal akiknek ilyen van és nem tapasztaltak hasonlot)
    LG Studioworks 575N (Mas monitoron is csinalja)

    Elore is köszi!

    Nyiri

    Ui.: Az az erdekes hogy ugyan ezen a konfigon csak a vga volt mas (TNT2) nem remegett a kep!