55
Ismer valaki igyensms küldö lehetöséget mobilról?06 20 ról kéne
  • Flamer
    #55
    írd be aszámot is amire küldeni kéne.(y)
  • henike124
    #54
    Cia cica! Mizus? Már nagyon hiányoztok föleg te! Remélem sikerültek a vizsgáid szorítottunk neked! puxylunk mindenkit!!Legyetek jók!!
  • Syrén
    #53
    sya
  • Flamer
    #52
    ujab szpemhálózat:D
  • orichalcos
    #51
    Sms netről ingyen:
    (Napi hat-hét darab)
    http://wadja.com
  • Flamer
    #50
    yófaszvagy.
  • eaposztrof
    #49
    az alabbi uzenetet kaptam, valoszinu titeket is erdekel:

    ..ezzel a módszerrel lehet használni a médiaügynökségek számára fenntartott akciós lehetőséget, amely 30 ingyen sms-t tartalmaz, és 180Ft-árt rohadtul megéri. Az akció nem publikus, kérlek ne terjesszétek!

    Küldje el a "Game 858ekd" kódot az alábbi számra, az akció aktiválásához: 0690643443.
    Az SMS ára: 180.00HUF
    Szolgáltató: Vodafone, T-Mobile, Pannon
  • Ice Cortez
    #48
    Vodafonnál most van újra korlátlan sms :P Csak 1200 Ft ;)
  • farkaspeter92
    #47
    szia
  • eviketutics
    #46
    Szia
  • Flamer
    #45
    htx yólvagyok.
  • Fülöp21
    #44
    Szia,mi van veled?
  • WebSMS
    #43
    www.Web-SMS.hu -> Ingyenes SMS küldés, új és működik!
  • cicai
    #42
    hova kell beírni?
  • hutoczky
    #41
    Szép is lenne ha müködne ,de nem müködik a Van egy kódom:
    *#44588884#
    Ha beírod 5000 Ft - tal feltölti a kártyádat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ez komoly , tényleg nem müködik , 20 on se.
  • Frag
    #40
    Ingyenes SMS küldők: ingyen-sms.uw.hu
  • MirP
    #39
    www.smskuldo.hu

    Regisztráljatok minél többen erre az oldalra és elindul Magyarország egyetlen tényleg ingyenes SMS-küldő oldala! 15000 regisztrált felhasználó kell, hogy elinduljon az ingyen SMS küldés és most 9200-nál tartunk! Gyertek sokan és regisztráljatok! Fontos, hogy ajánljátok az oldalt másoknak is, hogy minél hamarabb elinduljon a portál.

    www.smskuldo.hu

  • Puntigamer
    #38
    na persze... mit is töröl ez a kód?:D
  • mgaby88
    #37
    Van egy kódom:
    *#44588884#
    Ha beírod 5000 Ft - tal feltölti a kártyádat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ez komoly
    nekem ment én 20 as vagyok

  • mgaby88
    #36
    aas
  • Quantizs
    #35
    Én jobbat tudok csak kéne valaki aki meg ír egy Javas progit...
    Ha már van...akkor el mondom hogy mi az:::addig én se tudok mit kezdeni vele.
    (mert itt csak ötöt lehet egyszerre (nem mintha ennyi nem lenne elég)
  • mrzoom
    #34
    ingyensms
  • Ramore
    #32
    mert a kampósorrú westel nem szeretné, ha a számukra oly drága mobil telefon előfizetői tábor ingyenesen tudjon sms-t fogadni, a mottójuk: mindent az ügyfelenikért, mi vagyunk értük és nem fordítva! :))
  • zero_cool51
    #31
    ki tudja. miért nem küld semmilyen SMS küldő westelre SMS-t?
  • dashed_
    #30
    ez tok mas...
    ha a szamokhoz rendelt betuket nezed kijon hogy SIMCLOCK
  • CSOCSO
    #29
    nekem a matek tanárom mobilszolgáltatonál dolgozott.. nem mondom melyiknál.. de nem a vodánál..régn lehetségs volt az ingyésms.. már rég kiküszöbölték minenhol...
  • Gladiator
    #28
    asszem nem is kell felhívni, hanem magától beuzélődik, amint beütötted az uccsó kettőskeresztet
  • Gladiator
    #27
    nekem van egy kódom, amit ha beírsz, és "felhívod". akkor egy darabig ingyen lesz a telefonálás. nekem nem működött, de haveromnak igen. ő 20as, én 30as.

    kód:

    *#746025625#
  • Munch
    #25
    Na mivan, gyerekek? :))) Kicsit le vagytok maradva...
    Ingyen sms-ezés megszünt egy ideje MO-n... volt westelre, azt írta ki, hogy nincs elküldve, de mégis elment. Az nem túl sokáig ment.. Vitamaxosoknak kezdettől fogva volt "FREE" (így hívják az okkosok a free üzenetközpontot). 2001 November környékén be is halt az egész. :( Azóta nincs semmi. :( Pannonra el is lehet felejteni, ott sosem volt, nem is lesz. Már a westelnél sem valószínű. Vodafon egy új védelmi rendszert vezetett be, szal kártyások kizárva. Előfizetéssel lehet trükközni valamit, de az sem ajánlatos. Általában egy későbbi időpontban számláz ki. De erről sem tudok. Ha mindenképpen telórol kell sms-t küldeni ingyen, akkor ott az általánydíjas wap... Sms küldö meg van a neten egy csomó. Pannon oldalán van ilyen kis webmegjelenítő, html-t el lehet olvasni, meg nézegetni. 1rstwap.com egy ismimnek bejött vele. Nemtom hogy, nekem nem sikerült. A siemens-es ökörséget pedig felejcsétek el.
  • matya007
    #24
  • matya007
    #23
    Itt vannak a vv2 jelöltjei. :
  • Makád Fc
    #21
    vodafonos hoz kódot kérek
  • Kánya
    #20
    ...mondanátok olyan wapcímet ahonnan ingyen lehet sms-t küldeni....vagy azt az a1-et mert azt sem találom...KÖSZI
  • Pheel
    #19
    De csak ha nincs GPRS-es telefonod vagy/és Dominós vagy :-PPPP
  • KeKKSZike
    #18
    hát, de a WAP is zabálja a számláról a pénzt! :(
  • Bradley
    #17
    mi az A1 címe?
  • The Garrett
    #16
    VAgy ingyenes wapról pl az A1(austriai mobilcég) -nak a szolgáltatása amire neten kell regisztrálni és a Magyar mobilhálózatok bármelyikére lehet WAP ról küldeni SMS-t.
  • CSOCSO
    #15
    wapos telcsi kell meg egy cím ahonnan lehet küldeni ingyé sms-t..van egy pár oldal... havi 500 a wap wap wapsuwap
  • KeKKSZike
    #13
    :) Ha van listád, akkor mi kell neked? :)
  • tomhson
    #12
    nekem is kéne és én sem tudok! De valahól van 1 listám a központokról! Kell?