743
Milyen VGA kátyád van???
  • Atus01
    #173
    Először csatlakoztasd a tv-hez a kártyát, utána kapcsold be a gépet.
  • Mc Laca
    #174
    Az ASUS V7700 Ti-al alapbol nem igazán fog menni sem a dual moncsi, sem a Twin. (bár mindkettőt megtalálni a gépkönyvében). Én a TVTool 5.5-öt használom, azzal softweresen müxik.
  • Anee
    #176
    Hát ha mindenképp nvidia akkor GTS tvouttal/25/ vagy Ti tvouttal jöhet szóba/28/
    De ha egy kicsit minőséget is akarsz akkor egy Radeon DDR tvout/26/ vagy sdr/23/ vagy radeon7500/28/
  • kisviku
    #179
    Engem is érdekelne a válasz az abit gef3-ra.
    Namost,én eddig asus-t használtam videóból és abit-ot alaplapból.Az alaplap nagyon jó.Akkor gondolom a videókártyáik is jók.
    Itt már említettem hogy most creative a vidim,de azelőtt csak asus-om volt.Meg is voltam elégedve velük,de most nagyon drágák.
    Véleményeket,tapasztalatokat kérek szépen olyanoktól akik használnak abit gef3-as kártyát.
    Köszi.
    Ja,és jó éjt!
  • kisviku
    #180
    Most már nem kell a válasz.Már megvan.
    Egészen zseniális.Még nem teszteltem,mit tud valójában,de sokkal jobb mint amim volt.
  • t. Füly
    #181
    kisviku, abit geforce 3-mat vettél?????
    Teszteld má le és mond el hogy milyen plííííííz!!
    Ja és hol vetted mennyiért.....
  • kisviku
    #182
    No,az Aqua computers-nél vettem,39800 nettóért,tehát nem volt egészen 50000 forint sem.
    A tesztelés folyamatban van,de nekem már nagyon bejött eddig is.
    Ja,és ez egy Abit Siluro gef3 Ti200-as sima.Tehát smmi tv meg ilyen kimenet nincs rajta.
  • kisviku
    #183
    Hogy értelme is legyen: 50000 ft a bruttó ára,amit ki kell perkálnod.Dobozos,van install cd,amin van egy csomó jó dolog a drivereken kívül.
    És szép a doboza...
  • Mc Laca
    #184
    Segitségeteket kérném! Honnan lehetne Biost frissiteni egy Asus V7700 Ti GeForce 2 kártyához? Szerintetek természetes, hogy vadi uj kártyát 2000/10/10-es Biossal adnak el???
  • Árnyvadász
    #188
    Leadtek Winfast GeForce3 Ti200 128MB DDR RAM TV-OUT + DVI kimenet.

    3DMark2001SE: 1024*768 32bit: 6754 pont

    Amúgy a GeForce4-ekből csak a Ti-s szériát vegyétek. Az MX sima DX7-es kártya. Egyenlőre ár/teljesítmény arányban a Radeon8500 LE vagy egy GeForce3 Ti200 jöhet szóba a többi még drága. Hamarosan talán, talán lejebbmennek az árak. Nyárra kint lesz a GeForce5 és szeptember környékére az új R250-es és R300-as, plussz jön a megváltó a Matrox személyében. A maga kis 16X-os élsimításával és DX9-es feature-okkal, mint 64 bites színmélység és Displacement Mapping, ami a Bump Mapping egy továbbfejlesztett verziója és ez már néz is ki valahogy. Lehet választani, hölgyeim és uraim. Ja és a BitBoys-ról azért ne feledkezzünk el. Hátha kijönnek végre a High-End kártyáikkal. Ha meg nem akkor mindig ott a Kyro III vagy egyéb termék.... :)
  • FREAK
    #189
    "Az MX sima DX7-es kártya"

    nekem az van, valóban nagy szar, de a DX7 hülyeség

    Már a GF2 is DX8-as volt.
  • FREAK
    #190
    bár lehet, hogy tévedek, de úgy tudom, hogy minden HW T&L-es kártya DX8 kompatibilis
  • Árnyvadász
    #191
    Sajnos ez most nem jött be FREAK... :) Szal arról van szó, hogy Pixel és Vertex Shader támogatás ... Ettől DX8 a DX8... És ez nincsen benne az MX4-be..
  • Árnyvadász
    #192
    Kompatibilsnek, kompatibilis vele, ahogy egy SB hangkártya is lehet DX8 kompatibilis, de az hogy ki is használja már más tészta és pont ez a tészta a lényeg.
  • netrunner
    #193
    ATI Radeon 8500LE

    Egy 1ghz-s p3-mal, 3dmark2001se: 66xx.
    Azért ez sem rossz.... :)
  • Borg
    #194
    ATI Radeon 8500LE

    1.13 PIII-S, 3dmark2001se: 73xx.
    Ez se rossz;)
  • Zozo76
    #195
    Asus Riva TNT/TV (16 SGRAM)

    Olyan gyors hogy leeg a hajad tole!

  • Sman2
    #196
    Na jó akkor itt a legjobb 2D/3D-s ultra-hiper-szuper-leég a hajad-hazaküldi a szomszédot-szakít mint F1-es pilóta az űrben-stb grafikus kártya: S3 Virge/Dx/Gx 4MB-os PCI-os...:)

    Na jó, csak poén volt, lassu mint a csiga...:)
    De nekem csak ez van...
  • FREAK
    #197
    akkor nem a HW T&L-tól lesz DX8-as??
    Na mindig tanul az ember valamit.....
  • TheZsenyka
    #200
    Diamond Viper V550 (TNT1)
    Holnap érkezik a Gef3 TiI500-am, tegnap sikeresen elpasszoltam a Radeon 8500-at...

  • TheZsenyka
    #201
    Meg is jött...

    Creative GeForce3 Ti500 64MB
  • Zozo76
    #202
    Es meg azt hittem hogy aranylag jo keresek...
    :)
  • TheZsenyka
    #203
    Ez hogyan kapcsolódik ide Zozo76?
  • TheZsenyka
    #204
    Nem 100 ropiért vettem a kártyát, hanem 45-ért. Vagy semmi köze ehhez a hozzászólásodnak?
  • ibrahim
    #207
    Geforce 2 GTS pro
  • Sman2
    #208
    Hello Daemon...

    Lehet, hogy igazad van: csak pénzkidobás,
    DE: a JÁTÉKoknak nagy szüksége van rá a jobb minőségért és sebességért, és ha 3D-s téren dolgozgatsz (hobbiból) akkor is jó hogyha van...
    Abban igazad van, hogy nem a legújabbat kell venni (pedig azok a jók, sokáig) de egy középszintet azért jólenne tartani...
  • TheZsenyka
    #209
    Az nem pénzkidobás amikor Cola-t iszol, ha cigizel, ha tv-t nézel, újságot veszel, buszjegyet veszel? Ezek nélkül is el tudnál lenni. Sőt, minek gépet venni?
  • TheZsenyka
    #210
    Minek ágy, fotel, sőt minek ház? Kényelmesen el lehet dőlni az avaron. Patakból finom vizet lehet vedelni, keresel bogyókat és azokból táplálkozol.
  • item
    #211
    ABIT GEFORCE 3 TI 200 DVI TV -OUT
    GEFORCE 3 SZINTRE HÚZVA !
  • Pedrosz
    #215
    ASUS V6800 (Gf256 DDR)
  • NeoMaN
    #216
    asztalon jobbklikk-->propetites-->settings-->advanced-->twin wiev-->clone-->apply.
    Utana:
    2-es monitoron jobbklikk-->select output device-->video output format-->composite video out.
    Ha fekete-feher a kep,akkor felette a TV formatnal probalgasd a kulonbozo ntsc es pal beallitasokat!Ha ezek utan valakinek megsem megy akkor nagyon nem ert a sajat szamitogepehez...
  • Garrett
    #217
    ehh nekem van a legjobb:
    csak a linket tudom betenni, mert 1x se jött össze eddig a kép beszúrás...

    http://www.hwhunpage.com/funpage/HHP_BitchinFast3D.jpg
  • Garrett
    #218
    mindenki nézze mag NEKEM VAN A LEGJOBB VIDEOKÁRTYÁM !!
  • Randal
    #219
    nagyon jó videókártya:) a házad mkkora?:)))
  • Garrett
    #220
    nagy
  • mozesapo
    #221
    Sajnos még csak egy Asus V3400 de nagy valószinüséggel a héten már Ati 8500 lesz
  • Zombye
    #222
    Lsddú!!!

    Hercules PROPHET2MX 32 MB SD-RAM.

    Apropó nem tudja megmondani nekem valaki, hogy hány nanoszekundumos RAM-ok vannak rajta, mert hiába veszem ki a kártyeszt, úgy se látom, olyan kicsi bötükkel van rávésve a modulra.

    Apropó! mivel sokáig nem lesz még pénzem és még nem volt rá szükségem hogy húzzam, jelenleg húzáson töröm a buksim és arra lennék kíváncsi, hogy, esetleg hűtőventivel meddig lehet húzni?
    Ugye alapban csak egy borda van rajta.

    Apropó! a memóriára lehet valahol hűtőbordát venni? vagy nem is érdemes?
  • Garrett
    #223
    szerintem felesleges. az nem melegszik annyira, mint a környezete.
  • Jano
    #224
    A méltán elismert és nagyhírű, SUPER® nevű taiwani cég kiváló GeForce2MX-e az első darabok közül, asszem Samsung RAMokkal, semmi extrával.
  • Sman2
    #225
    Egy kérdés:

    IGAZ-E, hogy a GeForce 2 MX 400 64MB-os vga kártyák nem használják ki a 64MB-ot?