14
DroneZ - a játék
  • Laalee
    #14
    hmm ez teleg jolnez ki meg a tnt2 mön is hasit pedig most csak 650 en cammog az athlon om

    bar ritka szar jatek...
  • Laalee
    #13
    ja akor a tnt2 mön biztos faszna nez ki...
  • Laalee
    #10
    ma maegvan vagy 1 hete de meg ki se csomiztam. milyen stilusu mert az fps nem izgat.
  • _RudY_
    #8
    450-es cerkával és GF2-vel (1024/32) gyönyörűűűű...de szerintem qrva nehéz...vagy csak én vagyok hozzá lipót :)))
  • Dikkma
    #7
    aki is bugris
    ezmit jelent pontosan mert nem értema poént
    Jah skorpio7 nekem Savage4el 800x600 47 fps szalprószáldki
    Milyen olasz szerver fenn vana rip WC-n
  • Viking
    #5
    Mi ez a game, mirol szol? Es mi a velemenyetek rola?
  • KOCsi
    #4
    Iszonyatosan lassú az az olasz szerver, de előbb-utóbb lejön nekem is. Majd írok eredményt, hogy hogyan szakít a V3-mon. :-)
  • I.C.ram
    #2
    aki is bugris moderator felhozza a tetore a sajat topicjat :))))
  • Dikkma
    #1
    Úgy vettem észre ha egy játéknak nincs sajtója akkor nem nagyon lesz belőle topic az SG-n, annyira nem érdekli az embereket. Egy OpF vagy Max Payne tömegeket vonz de egy kisebb név még csak egy topicot sem kap. Na mindegy szerencsére itt vagyok én, és nyitottam egyet... :D

    Ennek a játéknak valami brutális grafikája van... nézzétek már meg, ha még nem tettétek! Rolling demo/benchmark letölthető a hivatalos weblapról - www.dronez.com .

    Én nem játszottam vele egy percet sem, ez helyett inkább megnéztem a rolling demot vagy 5x... szóval gyönyörű!

    Ha valakinek megvan akkor pedig szívesen venném a benchmark eredményeket, mert 1 kattintással lehet mérni nem kell hozzá semmi extra. Milyen gép mennyi ram és milyen felbontással hány fps-t ad a gáma aztán hadd okkuljon belőle mindenki!