19
Directx 8 a szemét!
  • dodgecharger
    #19
    geforce2 mx és dx8 szar.
  • Pheel
    #16
    v12.60
  • Nyiri
    #15
    Verzio szamot mondj lecci :)
  • GamerBoy
    #14
    Nekem is pont ugyanilyen vidikártyám van, és üzenem mindenkinek, hogy NE HASZNÁLJÁTOK A LEGÚJABB DRIVERT!!! Ugyanis irdatlanul belassul bármilyen grafikus alkalmazás. Nem beszélve a rengeteg kompatibilitási problémáról (nálam a gamék fele a legújabb driverekkel iszonyatosan néz ki, véletlenszerűen rak ki a gép geometriai testeket a monitorra). Tehát próbáld ki a 3-as Detonatort!
  • Pheel
    #13
    Melyik progi ez? Mert ugye HzTools nem megy NT/2k alatt :)))
  • Pheel
    #10
    Tegyel fel egy 12.60-ast! Az teljesen jo DX 8-al.
    Ja, a monitorfrissitest meg oldd meg valami tweakerrel... Esetleg ha megmondod a Win-nek hogy milyen monitorod van es nem Generic SVGA-ban hasznalod... :)
  • mainruler
    #8
    Vsync off-ra, mert ha on-ra állítod, a framerate-et leredukálja a képfrissítési frekvenciádra (tehát ált. 60 Fps-re, de mindenképpen lassít, még ha nem is látszik változás, Vsync nélkül több pontot ad a 3DMark) ami tényleg stabil, ámde lassú képet eredményez.
  • mainruler
    #6
    Lenni kell minden kártyához egy "bütykölőproginak", amivel a különböző 3D opciókat lehet állítgatni. Ahogy én az Nvidiát ismerem, biztosan implementáltak egy ilyet a speciális tulajdonságok menühöz a beállításoknál, ha pedig nem, keresni kell egy olyat (univerzálisat, ami sokféle kártyához jó) ami ismeri a GF2 MX-et.
  • mainruler
    #4
    Nem állított át valamit a Dx8 nálad? Esetleg nézd meg, be van-e kapcsolva a "wait for Vsync", mert a GF2 MX-nél ez bizony rendesen leszopja a teljesítményt, vagy nézz meg egyéb 3D beállításokat, általában inkább azokkal szokott baj lenni, mint a hetente frissített Nvidia driverekkel (mondja ezt egy Savage2000-res, nekünk már több mint fél éve! nincs új driver!).
  • Nyiri
    #3
    A gyarit de mar probaltam mindennel, meg a legujabbal is :(
    DE semmi kulonos!
    Az ujat (12.41)nem szeretem mert mindig 60 hzbe rakja a moncsit indulásnál!
  • rage
    #2
    Melyik drivert használod ?

    Én semmilyen sebesség-csökkenést sem éreztem a directX csere után.
  • Nyiri
    #1
    Hela!
    Nagy kérdésem lenne
    Van egy Geforce 2 MX 400 64 MRAM-os kártyám és DX7 alatt cool volt, pl.: a 3d mark 2000ben default benchmarknal low detailban a helikopteresnel 90 fps nel jarkalt, de dx8 ota meg 45 a max ugyanott és egy ket jatek is lelassult! Miért lehetett ez a FELE akkora sebesség??? Nem a dx8 csinálta véletlenul? Ha valakinek van valami véleménye vagy ötlete plííííííz segitsen!

    THX