3733


  • Lacc
    #28
    És a kettő hogy jön össze?
  • Davidus
    #27
    Hogy lehet valami a trónon ami meg se jelent? Ennyi erővel a duke nukem forever 2 is lehetne a trónon:)
  • Skynet
    #26
    remek köszi majd kipróbázom,de asszem továbbra is HL 2 marad a trónon:)
  • Davidus
    #25
    Van egy olyan érzésem hogy csak az igen profik tudnak majd Quake4 skineket csinálni:)
  • Kandurex
    #24
    Hinnnye :)))
  • Cat #23










    a többi ITT

  • Gabo
    #22
    Szerintem majd jól meglicenszelik az Unreal engine-t az epic-től, hiszen abban már megcsinálták a fizikai részét a mozgásnak korrektül.
  • D3t0nat0r
    #21
    Tök8, katasztrófa az egész :D
  • Dikkma
    #20
    Sztem a modelleket még nem tweakelték, bár a mozgás sokat változni nem fog, de lehet nem csinálták még meg a rongybábú effektust, hogy a test ahova esik, azon teljesen kifeküdjön. Ha lépcsőre hal meg a lámer, akkor a lépcsőre gyűrödjön fel stb.
    Ha videó lenne, lehet látnánk vmi IGGGEN különlegeset! Ki tudja, milyen mozgások vannak benn?
  • D3t0nat0r
    #19
    Nem tudom mit vagytok oda ettől a grafikától, szerintem szégyenteljes, hogy 2002 ben ilyennet akarnak ránksózni...

    Az a lila Alien is milyen élethűtlenül fekszik már ott a lépcsőn, végtagjai tök merevek, mintha valami gumibágú lenne! Tök égő.
  • Dikkma
    #18
    Már kevesebb, mint egy év, és játszhatunk vele!
    JEEE :D
  • TneX
    #17
    ja bocsi az a szmájli ződ akart lenni csak nem figyeltem oda:)))
  • TneX
    #16
    ÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááá bazzz ez nagyon jó lesz,alig várom már!:))))
  • Dikkma
    #15
    Még csak béta... de az endzsim már megmutatta oroszlánkörmeit, a finomítások még csak most jönnek
  • Gabo
    #14
    Ahogy nézem sikerült egész rendesen feltornázni a poligon számot. De milyen gép fog majd ehhez kelleni?
    Jah meg kicsit még dolgozhatnának a designen! Az... szóval... valahogy kicsit... gyenge.
  • Dikkma
    #13
    Új krémek!

    itten

    :D
  • Viking
    #12
    Meddig kell meg erre varni...
  • _RudY_
    #11
    Most már minden fejlesztő meghülyült a single player mód erőltetésével???
  • Gabo
    #9
    Azért érdekes, hogy miután az epic beharangozta az Unreal 2, az id is gyorsan feldobta a Q2-höz visszanyúló Q4-et. Nem tudom, de engem már valahogy nem tud érdekelni, amit az id csinál...
  • fairplay
    #8
    Azthallottam még idén lesz valami játszható változata doom3nak... Lehet, hogy valami nagyon korai demo. Persze ezt csak halkan jegyezem meg mert nem 100% a forrás :)
  • CSOCSO
    #7
    doom 3 engine val fog menni..
  • I.C.ram
    #6
    en inkabb az Unreal 2-t varom allitolag az nagyon kiral lesz hat meg ha arra is kijon az SF :))
  • galocza
    #5
    ut rulz! (csak vicc volt, bocs...)
  • St
    #3
    :)))))
  • Viking
    #2
    Azert a forrast odairhattad volna... :)))
  • fairplay
    #1
    "A QuakeCon rendezvényen az id Software bejelentette a Quake 4-t, amelyet a Raven Software fejleszt már jó ideje a legújabb id technológiák alapján. Az ígéretek szerint az alkotók megpróbálnak minél több Mátrixos effektet belecsempészni, és a már Quake 2-ből ismerős Strogg-univerzumban indulhatunk véres portyára."

    Nah végre bejelentették kíváncsian várom :) Ha bárkinek bármilyen infója screenshotja van jöhet ;)