3733


  • JonasSandor
    #3733
    Hát nem kamu volt sajnos.
  • Sir Cryalot
    #3732
    Egy quake se volt:

    https://www.doomworld.com/forum/topic/123060-the-man-who-destroyed-id-software/
  • JonasSandor
    #3731
    quake 5 bejelentés ma azt a hétszentségit. Idevele most azonnal XXXXXXXD
  • Zsolteen
    #3730
    Bocsi rossz helyre ment :/
  • Zsolteen
    #3729
    Helló az lenne a gondom hogy mióta lefuttattam a legújabb patch-t azóta a serialt nem fogadja el..beírom a kódot és nem lehet rányomni az aktiválás gombra...
    PLS HELP! Előre is köszi !
  • morzsi555
    #3728
    Más nem találkozott olyan problémával a Sikkmod Lite v1.2-nél, hogy amikor betölt egy mentett állást, akkor utána eltűnnek a torkolattűz/töltény/lövés effektek?
  • guzu99
    #3727
    Utána néztem,mert régen olvastam,és már egy kicsit homályos volt az emlékezetem..nos,windows tűzfalban ki kell kapcsolni a Q4 internet kapcsolatát.Így nem fogja kérni játék indításnál a kulcsot.
  • guzu99
    #3726
    Cső! Neked az a bajod,hogy nem olvasod el kellő figyelemmel a segédanyagot...benne van,hogy indítás előtt kapcsold ki a netet(vagy húzd ki a kábelt,tök mindegy) mert így lebukik a telepítésnél beírt cd kulcs...ennyi lenne.
  • cipiko22
    #3725
    cső.nekem az a baj hogy mikor az elején belépek akk valami cd key baja van.segítsetek pls.előre is thx.
  • steweee
    #3724
    nem is tudtam hogy ilyen jó multis része is van egyáltalán...
  • yakovlev999
    #3723
    hello mindenkinek
    az a problémám hogy a játék elején mg a második pályán jól haladok aztán odaérünk egy olyan részhez amikor teljesítve van az a feladat hogy regroupoljuk a rhino csapatot, négyen vagyunk a szakeszvezető dumál valamit mutogat az égen és semmi sem történik, nem kapok új feladatot és nem tudok tovább menni mert elállják az utat. Nektek nem volt ilyen?
    vagy csak én rontottam el valamit
  • lolSL
    #3722
    keresd ki a dvd-n a setupot, ne a menüből indítsd.
  • Krisztiam #3721
    sziasztok a quake 4 -et szerettem volna feltelepíteni windows 7-re, de azt írja amikor telepíteni akarom, hogy a függvénytár nincs regisztrálva.. mi lehet a baj??
  • lolSL
    #3720
  • Survivorguy
    #3719
    Hogyha kihúzom működni fog?
  • lolSL
    #3718
    ki kellett volna húzni a netkábelt az 1. indítás előtt
  • Survivorguy
    #3717
    Srácok segítsetek már. Elindítom a játékot de valami kódot kér. Telepítéskor is kért, beírtam jóvolt. A játék netről van. Nekem csak 1 kódot adjatok és annyi.
  • metosz
    #3716
    helló!Valaki tudna egy quake 4 cd kulcsot küldeni az e-mail címemre?Előre is kö[email protected]
  • rumkola
    #3715
    Nyomja ezt valaki multiban? Mennyire van magyar scene, szerverek stb.?
  • Andris5
    #3714
    na csumpi egyszer már írtam a fórumba h. egy idő után nem indult el a játék aztán azt megoldottam azzal h. feltettem a multi-demót,ezáltal valahogy elindult.most megint nem indul el ezzel a hiba üzenettel:Texture compression unavailable
    ja és a többi id motoros játék se indul pl:doom3,prey azoknak meg valami openGl-es bajuk van .már megpróbáltam mindent amit csekély hozzáértésemmel tudtam pl: a legújabb driver (gforce 6600GT)újra telepítés de egyik játék se mükszik
    előre is köszi a segélyezést!
  • Qwerty4
    #3713
    Igen, ez a kód és a #3686-as poszt.Ez a megoldás.
    Ott mindent tisztán leír és műkodik is.
  • Qwerty4
    #3712
    Nem szürke volt, zold volt.9250-es ati-val.
    A multi meg nem érdekel.
  • zomgzerg
    #3711
    neten játssz, ne gép ellen, mindjárt nem lesz szürke ^^
  • Qwerty4
    #3710
    Tessék:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    9TFP-TXCG-XFMM-XXR9-9DGT
  • Qwerty4
    #3709
    Na megnézem ez mi a fene ez a Kvék 4.

    Úgy csinálok, mintha sose játszottam volna vele, na kb. annyit is ért.Végigvittem úgy ezt a játékot, hogy vagy 3 szín volt és az árnyalatai, ráadásul nagyrészét csíttel és még egyszer vga-tesztre is ezt tettem fel.Ilyen formában egyáltalán nem volt megnyerő.
    Most adok egy újabb esélyt, jó kártyával.Ha most se tetszik, akkor uninstall.
  • akrosztikon
    #3708
    CD KEY KÉNE!!!!Végigolvastam a többiek hozzászólásait pajtik, de lehet, hogy én vagyok a hülye, és nem értem. Nálam is kért az elején egy telepítő kódot, azt megkapta, felinstalláltam. Aztán elindul a játék, bejönnek a videók, és a főmenü előtt kéri a kódot. MIT KELL BEÍRNI???
    Segítsen valaki, légyszi. Köszi
  • istvan65
    #3707
    Vagyis miért nem akar ellálni az útból???????????
    VALAKI SEGÍTSEN MÁR?????????
  • istvan65
    #3706
    Valaki mondja mér meg nekem hogy a 2. pályánál hogy kell megcsinálni amikor 2 csávó előttem áll???Videóban láttam hogy elkezd bészélni hozzánk amikor abbahagyta a dumálást odébbáll de nekem csak beszélt egy kicsit aztán meg abbahagyta de nem állt félre!!
    Mit kell csinálni??????????
  • andaxxin
    #3705
    hali
    valaki nem tudna küldeni 1 jó cfg-t?
    quake 4 ben van rocketjump?
  • KOBRA0
    #3704
    Csá
    Nekem mindig a cd kulcsot kéri de nincs találtam 1 ideiglenes megoldást de az csak 1 alkalommal használt!
    nincs valakinek cd kulcsa?
  • NHLFAN
    #3703
    eredeti,első kiadás vagy ilyen bestseller féle?
  • NHLFAN
    #3702
    eredeti quake 4 limited edition érdekelne,jó állapotban az eredeti papírdobozában.köszi
  • XtRaaa
    #3701
    bocs segitene nekem valeki ? :D hogy lehet botokat betenni ? mert jól jön a nehéz bot gyakorolni amikor nincs online player a kitünö szervereken ahol kevés a ping :'(
  • Jeferson
    #3700
    Sziasztok segitene valaki?
    Elinditom a játékot , persze a demot amit lettöltöttem belép asztán kidob az asztalra és egy iylen kis töltéses kis ablakot kapok , yuganoylat ami a quake 3 elején kezdi el a játékot és az van felülre irva h : Error during initilization . És kész ennyi . (Tudom , hogy és-sel nem lehet mondatot kezdeni , de már nagyon ideges vagyok )
  • Shield
    #3699
    Innét letölthető a felirat mod:MOD
    Előre bocsájtva, nem én csináltam a mod-ot, sem a feliratozást. A felirat
    Bubu-nak köszönhető.
  • Shield
    #3698
    Na ja....
  • Maxtreme
    #3697
    Megéri
    (..és az 576-nál most 3600 akciósan)
  • jemo69
    #3696
    Érdemes megvenni ezt a játékot eredetiben? Vannak még szerverek?
  • szaki888
    #3695
    hali
    van egy eredeti bontatlan quake 4-em!
    nah most ez eladó 4ezer ft-ért:)
  • Shield
    #3694
    Már megszereztem, ha esetleg valakinek szüksége lesz rá, írjon.