4657
Milyen idő van a lakóhelyeden?
  • smith09 #4657
    29 fokot ír a hőmérő, de inkább többet érzek.
    Nyár van, vagy mifene...
  • Zsombor99
    #4656
    [A válasz gomb átmenetileg nem akar működni.]
    @CalebJoe Itt viszont nem valami kellemes: 21°C és esik az eső. ☁ ☂ Nem panaszkodok annyira, a hétvégén már jött ~11½ mm csapadék, így legalább mindkét esőgyűjtőnk rendesen fel tud töltődni. De azért a nyár közepén 21°C semmiképpen se nevezhető "kellemesnek", szürkés, kedvtelen alacsony fényviszonnyal pedig pláne nem.
  • CalebJoe
    #4655
    37 fokot mértem árnyékban kellemes
  • Sempra
    #4654
    "Ősszel" :D elírtam figyelmetlen voltam.
  • ZilogR
    #4653
    "tavasszal" - akko' te sem Lajosmizséről írsz!!
  • Sempra
    #4652
    Sziasztok.
    Felénk este óta megállás nélkül szakad az eső.Igazából imádom ha viharos az idő, de nem tavasszal.Egész nyáron mikor nem volt semmi programom vártam hogy essen az eső és olyankor be vonulok a szobámba és gémelek.De ahogy elnézem még egy jó darabig biztos, hogy esni fog mert tök szürke az egész ég. :|
  • ZilogR
    #4651
    Kb 10C, csendes őszi eső, amivel nincs isbaj, DE:

    Tegnap délután óta ~20-25hPa-t esett a légnyomás, ami valami hatalmas istencsapását jelzi és JÖN felénk!!!
  • ZilogR
    #4650
    végre...! hatalmas zuhé hajnalban, 21C, borult ég, kellemes szél! Ilyen egy jó nap! :D
  • Pretorian
    #4649
    Én is költözök vissza jövőre, már készülök újra lélekben a londoni időjárásra.
  • doggy888
    #4648
    13 fok
    esik az eső reggel óta :D
    typical english weather
  • ZilogR
    #4647
    Jelek:

    1.) Tegnap délelőtt 10 óta esik a légnyomás
    2.) Cirruszok jelentek meg az amúgy kristálytiszta égen
    3.) Enyhe szél kezdett el fújdogálni
    4.) Ezüstszürke ragyogású lett a levegő
    5.) Kótyagosan ébredtem, kis fejfájással

    Azaz: jön végre a retek hidegfront és talán megváltoztatja ezt a csontszáraz időt...


    BTW: Van olyan hely a Földön, ahol megvan ez a négy évszak, mint nálunk, de nincs ez a brutáltikkasztó meleg nyáron???
  • smith09 #4646
    Szeles, borús, lóg az eső lába, 10 fok
  • ZilogR
    #4645
    képet vagy hazucc!
  • secretdata
    #4644
    Térdig érő hó
  • Zoli007
    #4643
    Szar.
  • RoD
    #4642
  • Anaid
    #4641
    gyönyörű, igazi tavasz
  • maximil
    #4640
    meleg, napsütéses, gyenge szellővel
    Ma vettem fel először tavaszias cipőt és terveim szerint a teraszon fogok ebédelni - kabát és pulóver nélkül! : )
  • Spongya08
    #4639
    esik:S
  • ZilogR
    #4638
    Csak hogy magamba beszéljek: Végre jön már a jó idő hétfőtől (zsákban meleg végre)...
    Most taknyos esőreálló hideg szeles télvégi fosch... :(
  • ZilogR
    #4637
    Hűvös reggel, derült ég, vékony holdsarló a hajnali égen - csak maradjon ez a frankó későőszi napsütés szombatra/vasárnapra (ma péntek van)

    (Jól el írsokálok itt magamban...)
  • ZilogR
    #4636
    Csípősebb reggel, derülni látszó ég, erős szél és egy rakás vihorászó raknivaló gimiscsaj a buszmegállóban - szép reggel!
  • ZilogR
    #4635
    Meleg - napközben kabát nélkül, pulóver nélkül, szép napsütés és rohadt nagy csend: az ünnep miatt végre senki nem ment sehová... :P
  • ZilogR
    #4634
    Napkelte előtt reggel +1.5C - hideg volt
  • Molnibalage
    #4633
    Elnézést a kis OFF miatt, de ezt feltétlenül meg kell osztanom veletek, mert ilyet ithhon nem hiszem, hogy lát az ember. Végülis időjárás.

    Ismeritek ezt?

    Egyébként süt a nap. :)
  • syberia2
    #4632
    Loll
  • ZilogR
    #4631
    délutánra meg 21C árnyékban, a szomszéd lányneveldében bugyiban napoznak a hetvenéves nevelőnők
  • ZilogR
    #4630
    Reggel napkeltekor szép derült ég mellett bizony +5C -t mutatott a hőmérő... :-o
  • syberia2
    #4629
    Ágyékbizsergetően szép nap van
  • szjuca
    #4628
    Hűvös van, de már süt a nap. Ha mennem kellene valahová kabátot vennék.
  • ZilogR
    #4627
    Gyönyörű, napos, 12C, lúdbőrös ha hirtelen vagy ágybólkiugrós... [Dunamentén Pesttől délre]
  • syberia2
    #4626
    Tehenek és Szcientológusok repülnek a stadionnak, és süt a nap....
  • RelakS
    #4625
    hoppá, röpködnek a cekkeres öregasszonyok a szélben
  • loghboy
    #4624
    HIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG....dehude naggyon
  • Molnibalage
    #4623
    Szürke ég és semmi napsütés. :(
  • somdav95
    #4622
    Ragyogó napsütés, -2 fok...
  • marsu
    #4621
    Napos, hideg.
  • Punker
    #4620
    napsütés 1-2 fok
  • pzoli00
    #4619
    hét ágra süt a nap
  • szieszáj
    #4618
    az ég egyik fele felhős másik meg szép kék,süt a nap, reggel kis hó is szállíngózott