44
MP3 lejátszók
  • Armagedown
    #44
    Szerencsére az online zenehallgatás előretörésével ma már csak egy okostelefonra van szükség és internetre a zenehallgatáshoz.
  • Borgi
    #43
    tudtok nekem ajánlani olyan mp3 lejátszót, ami nem elemes (usb-n töltős, vagy ilyesmi :), és viszi a mappákba rakott zenéket is?! főleg márkásabb cuccok érdekelnek, bóvlim már volt elég.
  • NeverwinterKING
    #42
    Meizu PT 850 fülhallgatót szeretnék venni, szerintetek hol lehet?:O
    netes rendelés is jó meg minden hely ahol lehet rendelni.
    google-ba nem találtam semmit :S
  • smaczylaci
    #41
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1187355875
  • smaczylaci
    #40
    Itt senki nem gondolkodik márkákban?

    Igényesebbeket várom a SAMSUNG JP-K3 topicban!
  • Ice Cortez
    #39


    Eladó egy használt, jó állapotú, 1GB-os fekete színű Stormblue AV700-as Audio/Video Player minden gyári tartozékával dobozban, frissített szoftverrel!

    Irány ár: 18 ezer Forint

    Ha valakit érdekel: itt nézzen körül!

  • eLiXir
    #38
    Sziasztok!

    .lrc fájlokat honnan lehet letölteni? Vagy egy egyszerű program amivel lehet csinálni ilyeneket. Előre is köszi.
  • fery02
    #37
    Nekem egy olyan megoldaná a problémaát szerintetek? :P
  • PíszLávJuniti
    #36
    A firmwarét változtatja.
  • maka2
    #35
    Helo!

    a szoftver frissítés mit csinál az mp3 lejátszóval, mit változtat rajta??
  • fery02
    #34
    Az mp3 lejátszóm nem tudjátok, hogy miért csinálja azt, hogy ha egy zeneszámnál beállítom az EQ-t mondjuk rock-ra, akkor zeneváltásnál kijelzi ugyan, hogy rock-on van, de hallatszik, hogy visszaállította magát normal-ra. Nincs valami megoldás, hogy meghagyja az EQ beállítást? Mondjuk hallottam valami szoftver frissítésről, nem tudom az segítene-e. Bővebb információért kérem jelezzetek. Akkor is, ha van ötlete valakinek :D
  • jazzy
    #33
    Sziasztok, lenne egy problemam. Tehat egyik pillanatrol a masikra kozolte az mp3 lejatszom, hogy formazzam meg, mert nincs megformazva, megformaztam (kenytelen voltam) es azota annyit csinal, bekapcsolom, kiirja hogy welcome, es kikapcsol. Hallottam olyat, hogy elvileg valami virus elcseszte a drivertjet talan? Vagy valami hasonlo, sorry ha hulyeseg mondtam nem ertek hozza. Tehat ez igy most pendrivekent mukodik. A kerdesem az lenne, meg lehet-e valahogy oldani, hogy ujra lehessen rajta mp3-at hallgatni? Esetleg van-e ra valami program ?
  • Caine
    #32
    Én is ezt néztem ki magamnak (MPIO FL 300). Nyúzod rendesen? Mik a tapasztalataid vele? Irnál róla héhány sort? Köszi.
  • Mihail
    #31
    mercury
  • Tetsuo
    #30
    www.depo.hu-n van néhány, ennyit tudok.
  • bodesz
    #29
    tudtok jó lehetőleg 512mb os mp3 lejátszót mondani kb 20e ig??? Telstar on kívül
  • geccc
    #28
    köszi...akkor valszeg visszaviszem az üzletbe aztán oldják meg a balfaszságomat:)
  • Mihail
    #27
    mié nem??
  • fifi
    #26
    Elvileg SEM...
  • Mihail
    #25
    azt nem tudja vki, hogy ha egy 128-as mp3-mat átkódolok 96-os wma-ba akkor az közel azonos minőség lesz elvileg??
  • Mihail
    #24
    nem kellett volna formálni, mert ezeknek a flash driveja úgy működik, h tart rajta rendszer fileokat, amelyek pl. most a lejátszáshoz kellenénke, mindenkélpp vedd fel a kapcs.ot a gyártóval, h tudnak-e adni 1 olyan formatálót, ami úgy formázza meg, h visszakerülnek rá ezek a fileok, de az is lehet h máshol tartja firmwaret, ha beindül és műxik, akkor viszont próbálj meg firmwaret frissíteni
  • geccc
    #23
    hello.formatáltam az mp3 lejátszómat:(és most nem tudok vele zenét lejátszani.ha rá van kötve a gépre akkor felismeri.minden más jó!van rá valami megoldás??
  • Pyotr
    #22
    segítsetek!
    shn kiterjesztéssel mit kell tenni??
    ha lehet a "hülye gyerek is érti" szinten válaszolni!
    köszönöm!
  • Wask
    #21
    Ja és nagyon meg vagyok vele elégedve! VALAMI IRTÓ JO! A HANGJA ÁLOM ÉS AKSIS!
  • Wask
    #20
    Én egy ilyet vettem:MPIO FL 300! Itt nézhetitek meg! De képet is benyomok róla!
  • Tetsuo
    #19
    A jel/zaj viszony és a THD nem a legjobb, bár a többiekét sem tudom.
    Azért nézz meg mást is. (pl www.depo.hu-n)
    S mielőtt megveszed feltétlen hallgasd meg.
  • OPM
    #18
    elég csúnyácska
    amúgy meg
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1011467903
  • Mihail
    #17
    Mercury KOB IXA190i MP3 lejátszó
    eeről mi a vélemény?
    kb. 10+áfáért kapható
    1-2 adat:
    Support MP3 / WMA
    128MB / 256MB / 512MB alternative
    A-B Looped playing
    ID3 Display
    Lyrics Display
    USB storage
    FM Tuner & 30 Preset Channels
    FM & Voice Recording
    Continuous Playing Time : 10 hrs
    Equalizer: Normal, Rock, Classic, Pop, Jazz
    AAA Battery
    Recording Time (Mic in) :8 hours / 16 hours
    10 hours or above
    Signal to Noise Ratio> 86dB
    Total Harmonic Distortion Output< 0.1%
    Output (per channel) 5 mW
    Frequency Response20Hz - 20KHz
  • Tetsuo
    #16
    Én mindenképpen flashmemósat vennék, a másikat (CDs, Winyós) nagyon félteném ha leesik kaput! Ma már 512 Megával 30e körül van, sőt iPod 1Gigás 40e körül van (sajna display nélkül).. iRiver jó márka (csak drága), MPio egész jó.
  • Mihail
    #15
    akkor nem az
  • Breki33
    #14
    MPIO_t nem nevezném noname-nak
  • Mihail
    #13

    elfelejtettem berakni
  • Mihail
    #12
    http://www.unitelcity.hu/termekekarl.php?id=1515
    http://www.unitelcity.hu/images/imgterm/term001515.gif
    mondjuk sztem a kinézet tök mindegy, meg mondjuk az a para, h ezek a pendrive alapú szarok, folyton leégnek. nekem már 2 pendriveom égett le.
  • Mihail
    #11
    Tud vki egy oldalt mp3 lejátszók összehasonlításáról, tesztejeiről??
    gondolkozom vmi mercuryn, telstaron, mpion, ezek mind "noname"-ek, de nem hinném h nagy különbség lenne márkás társaik és ezek között, (legtöbbször ugyanabban a gyárban készülnek)

    ez pl. jó vételnek tűnik a unitel citynél:
    TelStar MP3 lejátszó 256MB 9 160 Ft+áfa
  • CSOCSO
    #9
    én jol jártam vettem egy samsungot kanárin és eltörött az elem ajtaja:) de itt nem adnak hozzá uj alkatrészt:) hihih
  • Laci
    #4
    Csak azt nem tudom mi lesz most az mp3pro-val ezeken a lejátszókon...
  • Laci
    #2
    Kontárkodnék egy kicsit, bocsánat. Szerintem a legjobb, ha sima CD-olvasó mp3playert szerzel, az értelemszerűen lejátsza az ugyancsak egyértelműen többségben lévő 12cm-s CD-ket és a méretkülönbség aztán nem éri meg az biztos. Ez puszta logika, nem tapasztalat. Flash memóriás csal annyi előnnyel bír, hogy jóval kisebb, nincsenek mozgó egységei, tehát nincs stabilitási probléma, nyilván kevesebb energiát fogyaszt, viszont iszonytatóan drága, csakúgy, mint a flash-memóriák, és ne feledjük, míg egy átlag flahra 64 mega fér, egy sima CD-re 650-700, esetleg 800/870 (ez már extrém) mega fér, több mint tízszer annyi zene egy 120 forintos CD-n a sokezres flash helyett. Persze szerintem érdemes olyat venni most már, ami újraírhatót tud olvasni. Gondolom ma már nem nagy hátrány, hogyha CD-írót is kell venni, ahhoz hogy valahogy anyagot nyomassunk a lejátszóba, még mindig olcsónbban kijöhet, bár ez a lejátszó márkájától is függ (egy PHILIPS például 70ezer és nem tud olyan sokat) de néhány CD az néhány 120 ft néhány flash...stb. Tehát egy szó mint száz, Sima CD-t lejátszó a legjobb, ami kezeli az újraírható lemezeket, azzal úgyis lehet sima CD-t is hallgatni meg minden, valami Lenxmark márkájú is elég lehet (bár ezt nem tudom) az sok funkciót tud és olcsóbb, mint a minőségében biztos nem sokkal jobb PHILIPS.
  • Lev07
    #1
    Szasztok! Ezt a topicot azer nyitottam, mert erdekelne, hogy milyen velemennyel vagytok az MP3 as CD lejatszokrol, mivel szeretnek beruhazni egybe.Szoval,erdekelne hogy melyik a legjobb ar/"tudasu" lejatszo, meg hogy melyiket erdemes venni, olyat amelyik 8cm-es CDket jatszik le, vagy amelyik flash memoriaval van, vagy pedig a sima MP3CDs lejatszot....