901
Rákkutattás - United Devices
  • atee
    #154
    na most hip hopp vegzett:)
  • Break
    #153
    asszem mégsem jön össze, hacsak nem elég neki 703 mega (mert a kicsi vinyóm egy ilyen biztonsági mentésre használt vinyóka)
  • Break
    #152
    holnap fogom!! :))
  • Tomcat
    #151
    Van Linuxom -más kérdés nem a vinyón :) Te meg pakoljad fel a Linuxot a kisvinyódra :)
  • Break
    #150
    mi az, hogy nincs linuxod mii??? te is a szart vindóóz használod(, mint én) ??? :))))
  • Tomcat
    #149

    Amúgy már ideje lenne 1 Linuxos kliensnek is. nemmintha Linuxom lenne, de azé sok emberke használja...
  • Break
    #148
    Itt az a kérdés miért NE szállt volna el? pont most ne szállt volna el?? :)))
  • Tomcat
    #147
    Nemtom. Nem szállt el a winsuxx mostanában? Az okozhat sérülést...
  • Zozo76
    #146
    A rohadt eletbe! Elerte a 90%-ot es ez is hibas lett! Viszont emelkedett a pontom 523-rol 654-re.
    Me lett ez is hibas?
  • Break
    #145
    nem fogod elhinni, de másodszor is az a neve, hogy ciklooxigénakármi, tudod, ami már volt...
    legalábbis a protein...a molekula éppen ez: CHEMBR#2406929
  • Tomcat
    #144
    Valamit sejtez ez öreg vas itten, az kétségtelen :))
    Amúgy bizti csökken, annak ellenére, hogy 24/7 üzemben megy a gépem - bár most nem, mert a táp ventije beadja az unalmast hamarosan. Ma szétszedtem, megpucoltam, alig jobb :( S a poén: a gari cédulva szét volt vágva!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fasza. jan 20 -án lesz 1 éves a ráragasztott bolti cetli szerint... na bazz megint rákezdett ehh megsüketülök....1x csak rákezdi, mintha gyorsúlna egy motor, de nem váltanál sebességet. Ehh :( Na megbirizgáltam, most kussol. Már nem... Ehh.

    Na szal, hogy témánál maradjunk, nektek melyik célprotein megy mostanság? Nálam a C-ABL Tyrosine Kinase.
    Na asszem kikapcsolom gépet... :S
  • atee
    #143
    jelentem meg moindig 1 % nal tartok mar ment 7 orat is de emmi valtozas most kezdte elorol:(
  • Zozo76
    #142
    Na meg mindig a "hibas csomi" utani csomi fut, 89%. Szerintem holnap kifingik ez is -vagy hibas lessz- :)
  • Break
    #141
    nekem meg a mostani (végre végzett az elsővel) 94%, és már 22 (!!) órája nyomatja!
  • atee
    #140
    na megint kifogtam 2 oraja megy 1% nal tart
    1.5 celeronnal!
  • Dikkma
    #139
    Szórom a 2-3 órás csomagokat!
    Tomcat, azt áruld már el nekem, hogyan csinálod, hogy nekem a gépem napi 22 órában megy, napközben is fel van engedve újabb csomagért, 50%-al gyorsabb procim van, és abszolút, egyetlen ponttal nem csökkent még köztünk a különbség?
  • Bith
    #138
    Olyan, mint a SETI, csak ennek talán előbb láthatjuk ez eredményét.
  • CSOCSO
    #137
    ??????????,,,Fiuk vaaki rija le hogy mi ez!!!
  • Dikkma
    #136
    3 óra múlva cserélte le, és anyázol?? Nekem ez másfél nap volt...
  • Tomcat
    #135
    Gondolom megsérűlt a vizsgált adat, s lecserélte egy újra...
  • Zozo76
    #134
    nekem 39% -ig jutott 3 ora alatt nagy nehezen, tegnap ott kinlodott egy picit ma elinditom a gepet es erre kozli hogy valami hiba lepett fel es hogy fel akar nezni a netre ujrakazdte az egeszet es nem adott semmi pontot. ANYAD!!!
  • Tomcat
    #133
    8145 pont 166 csomag

    Break: 28 órás csomagért kaptam, 35 pontot...
  • WizarDTommy
    #132
    nekem egy csomagot 17 óráig csinált és kaptam érte 330 pontot
    YESSSSSSSS
  • Bith
    #131
    Az nagy gáz, ha én nem a Hungary csoportban vagyok, hanem a Black and White-ban? Nagy Black and Whte rajongó vagyok (meg is vettem 12999-ért). Meg jó mindig a 3-ik oldal eleje felé lenni :P.
    Pontom amúgy 24796, 294 visszaküédött csomaggal.
  • Break
    #130
    elég érdekes...(a mocskok!!!) :-)))
  • G@b0r
    #129
    nekem amikor 6 órán át csinálta akkor kaptam 94 pontot. De volt amikor 2 órán át csinálta és 9 pontot kaptam érte :)))
  • Break
    #128
    de ez mé' lehet???
  • G@b0r
    #127
    az szopás :)
  • Break
    #126
    19 ÓRÁT CSINÁLTA AZ ELSŐ PAKKOMAT, ERRE KAPOK RÁ

    79

    KEMÉNY PONTOT BASSZAMEG!!!

  • WizarDTommy
    #125
    Dikkma :)
  • Dikkma
    #124
    Az vili, hogy ő a Tommy, meg hogy az Unreal Trournament az UT, de Tommy ezek szerint olyan, akit ismernem kéne? :)
  • G@b0r
    #123
    hát szerintem elég szar az a szájt...
  • Dikkma
    #122

    Lehet mégse 100, most el vagyok veszve az UD honlapjának útvesztőjében, nemtom mi van :-/
  • G@b0r
    #121
    A tommy az a 117-es hozzászóló aki ott villog a bal oldalon :)
    Az UT az nemtom hommi :)
  • Dikkma
    #120
    Miért, kijaza Tommy UT-s körökben?
    Én már visszaküldtem a 100-adik csomagot, 5500 pont.
  • Zozo76
    #119
    En ugyan mar regebb ota lealltam ezzel a projektel, de az ujjev alkalmabol megigerem hogy ismet teljes graftal e nemes cel erdekebe allitom gepem szabad kapacitasat!
  • atee
    #118
    Tommynak alltalaban csucsgepe van:)
    Ez UT-s korokben koztudott:)
  • WizarDTommy
    #117
  • G@b0r
    #116
    23. kész van 1011 pont 4 nap 22 óra alatt
  • G@b0r
    #115
    nekem volt olyan hogy 5 óra után 1 % volt! ez teljesen normális