901
Rákkutattás - United Devices
  • Tomcat
    #317
    Mostanság már én se hagyom emiatt bekapcsolva gépet. Míg fatáv nem szűntette meg Mindenkineket, ment a gép egész nap, de azóta nem. 1 táp be is adta az unalmast...

    Hát tényleg úgy néz ki más nem ismeri az UD -t errefelé...
  • Zozo76
    #316
    Most telepitek rendszert, oszt indulhat is a szamitas... Persze csak amikor epp amugy is menne a gep. Kulon nem fogom miatta jaratni!
  • Zozo76
    #315
    pedig ugy nez ki.
  • Tomcat
    #314
    oxfordiak biztos örűlnének neked

    Jó húzós csomagat darál éppen a gép. 40% ~27 óra alatt :)

    Amúgy aztnemá, hogy csak ketten nyomjuk a fórum látogatói közűl!?!
  • Zozo76
    #313
    Ird ide hogy mire jutottal...
  • Gladiator
    #312
    amúgy nem is olyan bonyolult megtalálni a rák ellenszerét, csak rá kel jönni a dolog nyitjára. én rájöttem.
  • Zozo76
    #311
    Elkeztem...
  • dikki*yysw
    #310
    Elmegyek rákot kutatni, fogok pár szervert elindítom UD-t aztán kvékezem :DDD
  • dikki*yysw
    #309
    Biztos van neki 3-4 ezer pontja THINKben ;D
  • Zozo76
    #308
    Aha... :)

    Nekialjak?
  • Tomcat
    #307
    A project 2. fázisa

    2002 Július 1 -én elkezdődött a másodiuk fázis. A THINK szoftver segítségével az első fázis során mintegy 3,5 milliárd molekula és 12, rákellenes hatóanyagok célpontjaként szóba jöhető protein kölcsönhatását vizsgáltuk meg. Minden egyes molekula többszörösen tesztelve lett, a lehető legjobb eredmény érdekében. A legjobban kötődő molekulákat hit ként könyveltük el blabla...

    A 2. fázis fő célkitűzése ezen adatok finomítása, az ígéretes molekulák kezelhető listába rendezése, lehetővé téve a szintetizálásukat és a tesztelésüket...

    Megteszi? :)
  • Zozo76
    #306
    Magyarul?

    :)
  • Gladiator
    #305
    apám rákkutatással foglalkozik. elég sikeres eddig.
  • Tomcat
    #304
    Az oxfordi egyetem kémia részlegének weblapján ez áll:

    Phase 2 of the Project

    As of 1 July 2002 we have moved into Phase 2 of the Screensaver Project. In Phase 1, using the THINK software, some 3.5 billion drug-like molecules, mostly as yet unsynthesised, have been tested against 12 proteins which are known as suitable targets for anti-cancer drugs. Each single molecule has been tested a multiple of times to ensure a complete coverage and to give some quality reassurance. Those molecules predicted to bind better than a somewhat arbitrary threshold have been termed 'hits', with the most promising having negative binding energies on our scale.

    A major goal of Phase 2 using the LigandFit software is to refine these data to produce a more manageable list of promising candidates for synthesis and testing which will of course be costly and require experimental collaborators including some from industry.
  • Zozo76
    #303
    Biztos hogy a regi fut tovabb???
    Mert akkor en is nekiugrok!

    Ja, egyepkent meg en inditottam anno ezt a topic-cot, szoval orultem hogy ujra elindult!
  • Tomcat
    #302
    Ki nyomatja mostanában. esetleg mindenki SETI -s lett??????? :-O

    Eddig 239 csomag feldolgozva, 20392 pont

    Hungary csapattagként 139 csomag, 15618 pont

    Ligandfit az elöző project részletesebb változata, vagy mi.
  • galocza
    #301
    én azért az ud-t támogatom... egyébként a ligandfit szvsz a régi project folytatása.
  • Efreet
    #300
    jó tudni, hogy nem maradt egyedül a seti...
  • Tomcat
    #299
    Nemtom pontosan mikor -valamikor nyár végén kellett neki, de elindúlt a THINK második fázisa, LIGANDFIT névvel.
    Szal lehet tölteni újra UD agentet
    Celeron500 -on 40-48 óra 1 csomag, szal elég húzós :)
  • Dikkma
    #298
    Na msot connectelt :o)
  • Dikkma
    #297
    De ez seti.. eddig 10 óra volt max.
    31 óra, most végzett, de nem tud connect to server.. ÁÁÁÁ
  • Zozo76
    #296
    Rohadt lassu lett
  • Dikkma
    #295
    Miért 58% 18 óránál egy csomag????
  • Tomcat
    #294
    Hümm. Amúgy most THINK el mi van? mert ugye úgy volt Április végén véget ér. Ennek ellenére még most is jönnek csomagok. Viszont semmi info nincs a helyzetről.

    Letöltöttem SETI 3.07 -et. UD átmenetileg szünetel asszem. legalábbis addig, míg el nem kezdenek 1 új medical programot...
  • Dikkma
    #293
    Nah, ezekben a percekben térek vissza Setire. 74 csomag kész, 1447 óra alatt. Ebben legalább nem lesz olyan hogy 14 órája csinál egy %-ot, és reboot miatt elveszik.
    3.07 kötelező? Mert amíg töltöttem felraktam a 3.03-at és úgy nézem nem ellenkezett.
  • Zozo76
    #291
    :(
  • fertam
    #290
    pörög a seti,nagyon, remélem találok vmi fain életformát...
  • fertam
    #289
    kösz
  • Efreet
    #288
    Seti aktív és megy:
    setiathome.berkeley.edu -n letöltöd a klienst és hajrá :)
  • fertam
    #287
    ja és látok molekulákat!
  • fertam
    #286
    ja és vmi errort ír ki ha arra kattintok,hogy modifiy device profile
    ?
  • fertam
    #285
    na most mi van? megy a think vagy nem? nekem vmit számol,de molekulát nem látok sehol. ha ez meghalt hogy és hol lehet csatlakozni ilyen programokhoz? vagy ezzel a szoftverrel kell csak más szervert kell megadni, vagy mi? Pölö a SETI? Azzal mi van?
    köszi előre is
  • Dikkma
    #284
    Én 11 ezer pont felett vagyok, de a múltkor napokig ment egy, nem is volt molekula, nem csinált semmit, csak ment... reinstall..
  • Zozo76
    #283
    Vagy megsem?
  • Zozo76
    #282
    Asszem folytatom, ami epp megy, mert bar ma elkezdtem a SETI-t de itt mar csak van valamennyi munkam...
  • Tomcat
    #281
    Szvsz akkor azért küldtek vona egy hírlevelet...
  • FreeHome
    #280
    Még ma sem tud kapcsolódni.....
  • FreeHome
    #279
    Nem küldi el a végeredményt. Nem találja a szervert. lehet, hogy mostmár tényleg vége?
  • Spenser
    #278
    Én meg most raktam fel.Akkor szedhetem is le most csinal egy csomagot 1 órája 19%........
  • Dikkma
    #277
    10k pont, nekem megy most is.