901
Rákkutattás - United Devices
  • Punker
    #448
    ja ok
  • Tomcat
    #447
    a team history meg 15 órája lett frissítve :)
  • Tomcat
    #446
    A www.grid.org -os statisztikára gondolsz? Arra nem éppen jellemző, hogy real-time lenne. :) Nálam azt jeleníti meg, hogy utoljára frissítve: 853 perce

  • Punker
    #445
    871 pont
    (az UD oldalon a számláló miért van lemaradva 1 csomaggal?)
  • Punker
    #444
    thx
  • Tomcat
    #443
    UD monitor...

    Főleg modemeseknek jó azon tulajdonsága miatt, hogy több csomagot tud 1xerre betárazni, majd egyenként feldolgozni, de van egy backup funkciója is, mely elsősorban a korábbi UD agenteknél volt hasznos, mert azok tényleg szopatták a népet néha.

    Szal menetközben backapolja a feldolgozást, s crash esetén vissza lehet állítani...

    UD monitor
    manual
  • Punker
    #442
    ismerős :(
  • Balo
    #441
    fagyás: -15 óra
  • Tomcat
    #440
    Punker: szivacs :(

    Ch_Slater: Impresszív! :)
  • Ch_Slater
    #439
    117938 pont
    ~335 nap
  • Punker
    #438
    áááááááááá, tegnap a vihar miatt elment az áram 11 órányi munka elveszett :(
  • Tomcat
    #437
    39195 pont
    ~190 nap
  • Tomcat
    #436
    Itt nézelődhetsz ezügyben: HWSW UD fórum :D
  • Tomcat
    #435
    Attől függ, mit nyomatsz-e valami prociigényes cuccost a háttérben, milyen erős a procid, s hogy éppen nem-e fogtál ki valamilyen brutál csomagot. Sőt még attól is, hogy samllpoxos, vagy cancer-es csomagot nyomatsz-e, mivel az utóbbit általában tovább tart feldolgozni....
  • Balo
    #434
    Az soknak számít, ha 12 óra alatt csinált meg 33%-ot?
  • Punker
    #433
    732
  • dikki*yysw
    #432
    44368
  • Tomcat
    #431
    Passz... amúgy volt valami ilyesmi (nem UD, ott csak nyeremények voltak, kb. egy/másfél évvel ezelöttig asszem), de valszeg nem jött be a cégnek
  • I.C.ram
    #430
    Nem értem miértn em csinálnak ilyen csomagküldős dolgot fizetősben! Emberek is szívesebben csinálnák mint a reklámnézgetést, és még jót is tesznek vele.
  • Tomcat
    #429
    van... el lehet dönteni, ki a faszább gyerek :D
  • I.C.ram
    #428
    Van valami haszna vagy csak "kiafaszábbgyerek" dolog?
  • Tomcat
    #427
    Rangsorolás...
  • I.C.ram
    #426
    Mire jó a pont?
  • Tomcat
    #425
    ...egyszer beérlek Tomcat

    Hajrá!! ;)
  • Balo
    #424
    re, nemcsakfél: majd megtudod, hogy van-e értelme, hogyha valamelyik szerettedet ilyen gyógyszerrel mentik meg.
    első csomag kész: 19 h, 175 pont, egyszer beérlek Tomcat :)
  • Tomcat
    #423
    nemcsakfél: bár tulajdonképp van abban valami amit mondasz, DE AKKOR IS, ne légy csoffadt bazze!! Túl sok az ember, ne --> keressük az egyre hatékonyabb gyógymódokat a rákra és társaira... beláthatod, hogy azért elég kemény lenne, nem?

    felesleg majd megy a űrkolóniákra... :)
  • Tomcat
    #421
    38891 pont - - 189 és fél nap :)

    Nem biztos, de mintha a HWSW -n valaki aszondta volna, hogy 3 hét áll rendelkezésre egy csomag feldolgozására... a lényeg az, hogy azért nem várnak a végtelenségig, ha nem kapják vissza feldolgozva, kiosztják másnak
  • Punker
    #420
    1 nap 17 óra és kb- 40 perc
    közben befejeztem a vietcongot és lenyomtam 4 kampányt az ET-ben :))
  • Balo
    #419
    hello, hány óránál tartasz?
    én még mindig az elsőn 18 óránál (mostanában sokat játszom a cycling manager 3-mal)
  • Punker
    #418
    552 pont
  • Punker
    #417
    szerintem nincs
  • Balo
    #416
    Egyébként hány napom van arra, hogy egy csomagot visszaküldjek? Vagy ez nincs megszabva?
  • Ch_Slater
    #415
    én a Hungary-ban vagyok és ott magasan az első.:)) De ugy látom a hwsw-n is benne lennék az első 10-ben..
  • TheZsenyka
    #414
    És tessék mondani, nem kaphatom el a rákot, ha a gépemen futtatom a klienst?
  • Punker
    #413
    nem, illetve kb 5 percig a Hun csapat tagja voltam az mire jó?
  • Tomcat
    #412
    Tagja vagy már valamilyen csapatnak?

    HWSW UD team
  • Punker
    #411
    kész a 2.
    19 óra 52 perc 257 pont

    összesen 417 pont
  • Punker
    #410
    ok thx
  • Tomcat
    #409
    Ahamm, a pipákkal.

    Ha csak a rákkutatásos csomagokat akarod, akkor a cancer research Project Phase 2 -t

    Ha csak a himlővel foglkozókat 8ennek hamarosan vége, utolsó protein van feldolgpzás alatt asszem)

    Ha mind2-t, akkor hagyd úgy ahogy van :)

    Szal mondom, hamarosan vége a smallpoxos csomagoknak, s mindenki a Cancer Phase2 -t nyomatja ismét
  • Punker
    #408
    a pipákkal? melyiket válasszam?