20
NV25 alias GeForce4 !!!
  • vrob98
    #20
    jaja, legjobb
  • ixyon
    #18
    na persze csak ha GeForce 4 lesz a neve.....
  • OliApa
    #17
    Még a Trident kártyák is.
  • MuERTe
    #15
    Szerintem az nvidia nem jelenti be a geforce4-et amíg valamelyik konkurense ki nem hoz egy csúcsmodelt, ami erősen veri a geforce3-at.
  • ixyon
    #14
    azé még nem bizt, hogy a GF4 jön nemsoká.... pl. a GF2 ultra után 1 évig volt a nagy kuss, amikor megjött, de még fél év volt, mire a boltokba került...
  • Mathias
    #13
    Lehet, ajánlom az S3 Trio 3D-t.:)
  • TheZsenyka
    #12
    Nekem most egy S3 Trio 64-em van, gondoljátok hogy időszerű lenne újítanom?
  • MuERTe
    #11
    Én meg a geforce 5-öt várom már úgy, mint a messiást. Már napok óta nem tudok aludni miatta :DDD
  • StarFist
    #10
    No, igen. Az ATI is ilyen magasságra ígérte az R300-at (ami szerintem valószínűtlen, mivel az R8500-asok még ki sem hűltek a gyártósoron). Szerintem mindkét fél részéről csak bejelntések lesznek. Szállítások pedig csak 3-4 hónappal később, különben a saját Titanium sorozatuknak vágnának alá.
  • Laalee
    #9
    amugy nemindegy? 1 jatek sincs aminek gf3 kene
  • kokas
    #8
    Most, hogy már kinn vann a GF3 ultra alias TI500, nemsokára pár hónap mulva már valóban uj procival leszunk egyenlore csak elméletileg gazdagabbak.
    Ez pedig a GEForce4 lesz.
    FEbruárra taksálom a megjelenést ami mindjárt itt van.
    Nagyon várjuk!
  • ixyon
    #7
    hát azért nézzétek meg a különbséget a GF1, és 2 között. a GF4 a GF3-on alapuló, ám (remélhetőleg)sokkal gyorsabb chip lesz. az ultra sorozat, pedig teljesen ugyan az, mint az alapchip, csak nagyobb frekvencián megy a mag is, meg a RAM is.
    az NV25-ről:
    semmilyen nagyobb újitást nem tartok benne valószínűnek, és az órajel sem fog nagyon emelkedni, hisz a magja erősen a GF3ra épül, csak gyorsabb lesz. sztm tesznek még bele vagy 2 pipeline-t, meg remélem a vertex sahdert is kicserélik(a t&l része) mert a GF3 DX7es kártyának jó, csak drága, DX8asnak meg drága, ée még lassú is, mert el kell ismerni, a vertex sharder eléggé gyenge lett. néha még 1 sima CPU is gyorsabb az egész t&l-nél, mert a VS annyira lehúzza. az 1 órajel alatt 1 vertexel 1 műveletet hajt végre, de az is csak 200 Mhz-n fut, és ez eléggé bajossá teszi...
    tehát sztem az NV25ben majd kell lennie 1 erősebb VSnek, meg több pipeline-nak.
  • Anee
    #6
    Gef3 128Megával nagyobb ram s magórajellel ennyi
  • kokas
    #5
    Aha, tehat ha jol gondolom egy ilyen kartyaval felszerelt geppel mar egzaktul ugyanazt a teljesitmenyt erhetem el nemcsak elmeletben hanem gyakorlatban is mint az X-box-al.
    Neadjisten meg jobbat is?
    Jol hangzik, de nezzetek meg az Nv30 rol irt specifikaciokat!
    Be fogtok szarni!!!
  • StarFist
    #4
    Szerintem pont egy vs/ps egységgel (ala XBox) lesz több a GF3-nál (+ néhány MHz). A neve pedig leszen GF3 Ultra.
  • kokas
    #1
    Sziasztok!!!

    Tud barki barmit is a Nv25 kodnevu velhetoen GeForce4 chpirol a mi az Nvidia ciklusidejet ismerve oktoberben jelenik meg.
    Csak azert kerdezem mert a Geforce3 megjelenese elott tobb mint egy evvel mar voltak itt-ott hirek a chiprol, szoval mar idoszeru lenne nemi info.
    Irjatok!!!