126
SSS
  • Seth
    #86
    ja azt ismerem, egyik legprofibb cg-s anime
  • mano1b
    #85
    APPLESEED.. ehez most jutotam hozzá ez is prima háborus robotokal meg egyebek de nagyon jo tudom ajánlani ang. jap hangal van dvd n kőszőnőm hogy segitetél
  • Seth
    #84
    hát most csak 1 jut eszembe ,Immortal (ez vmi szörnyű ^^,nagyon nehezen bírtam végignézni)Bár ebben a főszereplő csaj meg 1-2 szereplő valódi,maga a világ meg egyéb élőlények,emberek szgépes karakterek.Kicsit 5.elemes hangulata van(mivel ez is francia)

    Illetve van még az Ultraviolet,ami még ilyen "bluebox előtt bohóckodok" végig, és ez meg az Aeon Flux-hoz hasonlítható (mármint ami a jövőképét illeti)
  • mano1b
    #83
    én ezt értem de nem csak kimondotan erre a film re gondoltam
    hanem más filmeket keresek csak nem ismerem ezeket a tipusokat
    én ijenre gondoltam mint ezek

    Kaena - The Prophecy , Aeon Flux, Final Fantasy - The Spirits Within (Special Edition ezeket ismerem hasonloakat keresek
  • Seth
    #82
    Final Fantasy Advent Children - bár ebben animés szereplők vannak, nem olyan élethűek mint a spirir within-ben, dehát nem is ez volt acél
  • mano1b
    #81
    olyan grafikával készültet mint a Final Fantasy cimü film én ijen re gondoltam mert a film nagyon tecet nekem jo lene még ijen hez hasonlot nézni ha lehet
  • Seth
    #80
    mármint ff-hez hasonló CG mozit keresel?? nem egészen világos a kérdés
  • mano1b
    #79
    keresek film cimeket a Final Fantasy cimü film hez hasonlo minőségüt

    szeretem a gyürük ura stilust főleg de mást is kérem segitsetek ha tud tok előre is kőszőnőm
  • vg
    #78
    Úgy 10 másodperc alatt találtam egy torrent linket, elég béna vagy... (még finoman fogalmaztam)

    Nesze
  • Frosty01
    #77
    mostmár mind1 megszerzem valahogy
  • Frosty01
    #76
    Sziasztok!
    valaki vállalkozó lelkü felhasználó tudna segíteni rajtam, és megosztaná velem valahogyan jó minőségben a filmet? torrenten már senki sem seedelte..
    [egy ftp-s megoldás tetszene]
  • Dante
    #74
    Én azért ennyire nem vagyok súlyps:)
    képminőségben toppol a lemez, de a hang már nem annyira rulez!

    Ettől függetlenül hibátlan a lemez, és az extrák qrvajók:)
  • Efreet
    #70
    a sztori nem gyenge, csak nem FinalFantasy-hoz méltó. ha bármilyen más névvel jön ki, nagy gáz van vele. egyik oldalról a sok FF mániás el se megy megnézni, ha nem tudja, hogy a Square csinálta, másik oldalról lehet, hogy kevesebb leszúrást kap a sztori viszonylagos primitívsége, aminek a mélyebb részeit az átlag vászonbámuló úgyse fogja fel.
  • Ron Ragm
    #69
    Lehet már kapni vhol VHS-en?
  • Andris
    #67
    Ez így jó ahogy van,ne hasonlítsuk már az igazi filmekhez ennek egészen más feelingje van, nekem jobban tetszett mint az eddig bármi (Mátrix, Armageddon...)
    Egyébként valami 3000db PIII 600-as géppel renderelték.
  • jimmysam
    #66
    Tegnap megnéztem:) Jó, klassz! DE.
    A sztoritól többet vártam, én csak az FF7-est játszottam és ahhoz közel se ér. Valóban eléggé elcsépelt, mentsdmegaföldet tipusú filmekből van egy pár.
    A kidolgozás tényleg jó, a haverom megkérdezte vajon hány egérkattintás kellett a film elkészítésehez:)
    Két dolog amit észrevettem: a csaj szája elég furán mozgott. a másik pedig, hogy az ing (poló) ujja nem ért a karjához senkinek, de ezek igen apró hibák és minden dicséretet megérdemelnek.
    Az hogy a szinészeket felejtsük el? szerintem egy húsz év múlva lesz olyan film amit már tényleg nem lehet megállapítani, mivel készült, DE A SZINÉSZEK AKKOR IS KELLENEK, mert az ő egyéniségük teszi olyanná a filmeket amilyenek!!!
  • Waterhorse
    #65
    Szóval, a sógorom látta a filmet, és o teljesen pártatlan, a játékot nem ismeri és így nincs mihez viszonyítania. Szerinte elég béna a történet. Amúgy látványra teccet neki.
  • mateos
    #62
    maradj , kusba , buzavirág.Látom te még ujj vagy itt.Itt nem illik másokat basztatni.Köcsög.
  • mateos
    #60
    AZT MONDJÁK BÉNA
  • Efreet
    #59
    alacsonyabb poligonszámmal, és jóval kevesebb háttérrel. meg adnak majd ki a dvd változathoz is extrát a plusz nézetekkel.
  • Laalee
    #58
    aha pc guru...
  • Shep
    #57
    A Resident evil jól nézne ki ha így megcsinálnák, de abból is csak vmi szar Tomb Raideres ocsmányság lesz majd, mivel a hülye amcsik csinálják és nem a japánok.
  • MuERTe
    #56
    Futólag olvastam valahol (talán pcguru), hogy bemutattak egy nvidia kártyát,ami ami valós időben renderelte a filmet.(Azt nem írták milyen gép volt alatta:)
  • Efreet
    #52
    nekem elég lett volna, ha az álomjelenetben hátul átszalad a képernyőn vagy akármi... :)
    Még sok ilyet, ezzel egyetértek, hadd fejlődjön.
  • Gamina-
    #51
    Hát igen...a Chocobo-k nekem is hiányoztak. De asszem ebbe a storyba valahogy nem illene.. :)) és Igen, nem olyan terebélyes a story, mint az FF7 vagy az FF8. De akkoris Ez volt az egyik legszebb film!!! (és jó is volt:) Szal remélem, hogy még fogok ilyen filmet látni! :)
  • Efreet
    #49
    na igen... a díszlet... ez az, ami költséghatékonnyá teheti az ilyen filmezést :)
    az 5 év szerintem (még a fejlődés beszámíthatatlan sebességével is) inkább 10-15, de majd meglássuk.
    Jaigen... meg a végén a madárka... az se az unreal-os 15polygon csirke volt :)))) erősen csak pislogtam annál a jelenetnél :)
  • Efreet
    #47
    az is egy megoldás lenne, bár az 50 óra kicsit sok... az ff7 szorosan a végigjátszásra koncentrálva 12 órán belül teljesíthető... de akkor nagyon húzós az utsóelőtti 1-2 harc :) mert az utsót szinthez állítja, és azzal sosincs gond (nem a sephirothos szembenállás, az előtte angyalos)
    szóval 50 óra rengeteg... egy 13*20percet szépen meg lehetne oldani vele (átlag OAV) de úgyse fognak :) egy ff5 jellegű sztoriból anno készült rajzfilm, és nem igazán volt sikere :))
  • KiPéTa
    #46
    Asszem ez már nem a MB-nak szólt :)
  • Spheriot
    #44
    Szerintem egy tipikus amcsi film lett, ami egyrészt kritika másrész pedig dícséret. Vagyis minden jól meg lett csinálva, kb 80-as években ez a történet nagy durranás is lett volna de manapság eléggé elcsépelt. Másrészt pont az FF hangulat hiányzik belőle. Sajna csak a nevet adták oda.
    Stallone mindenestre tanulhatna a "színészi" alakításokból :-)

    Dante: Majmok bolygólya: én a végét úgy értelmeztem hogy a Földre tértek vissza csak késöbbi időben.
  • Waterhorse
    #43
    A Majmok bolygójában fog szerepelni Charlton Heston is, egyfajta tiszteletadásból, csak sajnos nem fogunk ráismerni;)
    Folytatása állítólag nem lesz mer Tim Burton irtózika folytatásoktól, bár attól még másik rendező is szóba jöhet rá.
  • KiPéTa
    #42
    A Majmok bolygójával kapcsolatban: láttam külföldi adón előzetest, és amikor már sokadik alkalommal láttam, észrevettem a jobb alsó sarokban egy 12-es számot. Mit jelent?
  • Dante
    #40
    Viszont kissé Off, de a Majmok bolygója remakje viszont kurvajól sikerült,nagyon jók a csavarok a sztoriban, habár azeredeti jobban tetszett, mondjuk a végét , kutya legyek ha értettem, na mind1, majd a folytatásból kiderül... ti láttátok már??
  • MuERTe
    #39
    Nincs benne chokobo??????Meg sem nézem akkor:)A ff7-ből (no meg a többi ff-ből) szerintem csak sorozatot lenne érdemes csinálni olyan hosszu.
  • Dante
    #38
    sztem olyan 65%
  • Efreet
    #36
    Nincs benne Chocobo :(((((((((((((((((((((((((((
    (ez a legnagyobb gondom a filmmel :)
    tegnap megnéztem moziban is szinkronnal, nekem nem eléggé FF hangulat. bár az is igaz, hogy bármelyik játékhoz illő történetet kb 6 órában lehetett volna elmesélni... re azért egy FF7 film nálam nagyot aratna :))))))))))))))
  • Waterhorse
    #32
    Hát biztosan nem armageddon, szép is lenne ha annak a szintjén csinálták volna!!!
  • Waterhorse
    #31
    Ki kiabál?!!!
  • Lacc
    #28
    Ez offtopic, de árulja már el valaki hogy mi a f*sznak kell 3 felkiáltójel minden egyes mondat után? Vagy itt mindenki állandóan ordibál?
  • Coine
    #25
    1etértek, eszméletlen !!!
    John Sutherland (asszem ő volt Sid hangja) mondta, hogy ha ez így megy tovább akkor félhetnek a hús-vér színészek :-)
    És vmennyire igaza is van, mert Japánban, Koreában stb. ez a film lesz aza alap, és nekik mégtöbb ilyen kell majd :))

  • Lacc
    #24
    Én is megnéztem, és nagyon tetszett! Eszméletlen jól megcsinálták, tényleg már-már a valóság határát súrolják a szereplők, a környezet meg minden!