126
SSS
  • Efreet
    #59
    alacsonyabb poligonszámmal, és jóval kevesebb háttérrel. meg adnak majd ki a dvd változathoz is extrát a plusz nézetekkel.
  • mateos
    #60
    AZT MONDJÁK BÉNA
  • mateos
    #62
    maradj , kusba , buzavirág.Látom te még ujj vagy itt.Itt nem illik másokat basztatni.Köcsög.
  • Waterhorse
    #65
    Szóval, a sógorom látta a filmet, és o teljesen pártatlan, a játékot nem ismeri és így nincs mihez viszonyítania. Szerinte elég béna a történet. Amúgy látványra teccet neki.
  • jimmysam
    #66
    Tegnap megnéztem:) Jó, klassz! DE.
    A sztoritól többet vártam, én csak az FF7-est játszottam és ahhoz közel se ér. Valóban eléggé elcsépelt, mentsdmegaföldet tipusú filmekből van egy pár.
    A kidolgozás tényleg jó, a haverom megkérdezte vajon hány egérkattintás kellett a film elkészítésehez:)
    Két dolog amit észrevettem: a csaj szája elég furán mozgott. a másik pedig, hogy az ing (poló) ujja nem ért a karjához senkinek, de ezek igen apró hibák és minden dicséretet megérdemelnek.
    Az hogy a szinészeket felejtsük el? szerintem egy húsz év múlva lesz olyan film amit már tényleg nem lehet megállapítani, mivel készült, DE A SZINÉSZEK AKKOR IS KELLENEK, mert az ő egyéniségük teszi olyanná a filmeket amilyenek!!!
  • Andris
    #67
    Ez így jó ahogy van,ne hasonlítsuk már az igazi filmekhez ennek egészen más feelingje van, nekem jobban tetszett mint az eddig bármi (Mátrix, Armageddon...)
    Egyébként valami 3000db PIII 600-as géppel renderelték.
  • Ron Ragm
    #69
    Lehet már kapni vhol VHS-en?
  • Efreet
    #70
    a sztori nem gyenge, csak nem FinalFantasy-hoz méltó. ha bármilyen más névvel jön ki, nagy gáz van vele. egyik oldalról a sok FF mániás el se megy megnézni, ha nem tudja, hogy a Square csinálta, másik oldalról lehet, hogy kevesebb leszúrást kap a sztori viszonylagos primitívsége, aminek a mélyebb részeit az átlag vászonbámuló úgyse fogja fel.
  • Dante
    #74
    Én azért ennyire nem vagyok súlyps:)
    képminőségben toppol a lemez, de a hang már nem annyira rulez!

    Ettől függetlenül hibátlan a lemez, és az extrák qrvajók:)
  • Frosty01
    #76
    Sziasztok!
    valaki vállalkozó lelkü felhasználó tudna segíteni rajtam, és megosztaná velem valahogyan jó minőségben a filmet? torrenten már senki sem seedelte..
    [egy ftp-s megoldás tetszene]
  • Frosty01
    #77
    mostmár mind1 megszerzem valahogy
  • vg
    #78
    Úgy 10 másodperc alatt találtam egy torrent linket, elég béna vagy... (még finoman fogalmaztam)

    Nesze
  • mano1b
    #79
    keresek film cimeket a Final Fantasy cimü film hez hasonlo minőségüt

    szeretem a gyürük ura stilust főleg de mást is kérem segitsetek ha tud tok előre is kőszőnőm
  • Seth
    #80
    mármint ff-hez hasonló CG mozit keresel?? nem egészen világos a kérdés
  • mano1b
    #81
    olyan grafikával készültet mint a Final Fantasy cimü film én ijen re gondoltam mert a film nagyon tecet nekem jo lene még ijen hez hasonlot nézni ha lehet
  • Seth
    #82
    Final Fantasy Advent Children - bár ebben animés szereplők vannak, nem olyan élethűek mint a spirir within-ben, dehát nem is ez volt acél
  • mano1b
    #83
    én ezt értem de nem csak kimondotan erre a film re gondoltam
    hanem más filmeket keresek csak nem ismerem ezeket a tipusokat
    én ijenre gondoltam mint ezek

    Kaena - The Prophecy , Aeon Flux, Final Fantasy - The Spirits Within (Special Edition ezeket ismerem hasonloakat keresek
  • Seth
    #84
    hát most csak 1 jut eszembe ,Immortal (ez vmi szörnyű ^^,nagyon nehezen bírtam végignézni)Bár ebben a főszereplő csaj meg 1-2 szereplő valódi,maga a világ meg egyéb élőlények,emberek szgépes karakterek.Kicsit 5.elemes hangulata van(mivel ez is francia)

    Illetve van még az Ultraviolet,ami még ilyen "bluebox előtt bohóckodok" végig, és ez meg az Aeon Flux-hoz hasonlítható (mármint ami a jövőképét illeti)
  • mano1b
    #85
    APPLESEED.. ehez most jutotam hozzá ez is prima háborus robotokal meg egyebek de nagyon jo tudom ajánlani ang. jap hangal van dvd n kőszőnőm hogy segitetél
  • Seth
    #86
    ja azt ismerem, egyik legprofibb cg-s anime
  • Brolly28
    #87
    nekem is megvan az appleseed de szentem nekem nincs meg a vége.
    úgy fejeződik be nekem h a 2 nő kimegy abból a genetikai laborbol v miböl semmi betű.
    esetleg hátha neked jobb akkor pls mond el mi a véga:)
  • Brolly28
    #88
    ja és nem tudja vki h honnan lehet leszedni az FF X , X-2 -t?
  • mano1b
    #89
    nekem teljes dvd van extrákal együt csak angol tudsz ijen grafikáju filmet ezen kivül.
  • mano1b
    #90
    FF X , X-2 -t? ezek léteznek film be is engem csak most kapot el mer 2 napja látam a 7 et
  • Seth
    #91
    FFX és X-2-ből nincs film
  • Brolly28
    #92
    engem is most kapott el ez az egész FF én is az AC-t láttam.
    de én úgy tom h van FFX, X-2 filmben
  • Seth
    #93
    rosszul tudod
  • Brolly28
    #94
  • Brolly28
    #95
    ööö hát van a final fantasy a harc szelleme de az elég ratyi
    többet nem igazán tudok.
    hacsak nem a Cubix
  • mano1b
    #96
    Final Fantasy 8 létezik filmen 2.3gb most néztem utána
  • Brolly28
    #97
    hol nézted?
  • Seth
    #98
    jajj, nincsen. Max a játék átvezető jeleneteit tudod letölteni, amiből aztán nem kerekedik egy egész film, mert semmi értelme nincs úgy
  • mano1b
    #99
    torrenten találtam de a google vel is találhato
  • Seth
    #100
    oké szedd le, mert végülis szupi kis átvezetők azok ;D
  • mano1b
    #101
    ezek nem átvezetők hanem rendes film
  • Brolly28
    #102
    pls linket
    nincs kedvem keresni:)
  • Seth
    #103
    hát akkor ne hidd el, én tudom hogy nem készült belőle film
  • mano1b
    #104
    a 2.3gb nem hoszu egy kicsit áttvezetö anim nek
  • mano1b
    #105
    és csak a 8 as rész röl szol
  • Brolly28
    #106
    majd betojtam amikor megláttam a csizmáskandurt az nagy poén:D