56
Liero
  • akyyy
    #56
    hát nem is a topiba jelentkezel be, hanem a fórumba:D
  • fsz2
    #55
    am meg azt írja, hogy ahhoz, hogy írhass a FÓRUMBA be kell jelentkezned
  • fsz2
    #54
    hát ez aztán meg már teljese mindegy
  • akyyy
    #53
    nem topik?
  • fsz2
    #52
    halott ez a fórum
  • vegicsek
    #51
    dosboxban milyen beállításokkal nem szaggat?
  • Vdanosss
    #50
    valamilyen jó lierót nem ismertek???
  • fsz2
    #49
    kössz. megvan. minig a legfelsőt töltögettem+ az alsó felettit
  • fsz2
    #48
    valamit siokerült letölteni, de nem jutottam vele semmire. 5-ször próbáltam letöltögetni meg indítgatni, de nem nagyon ment.
  • PrasCo
    #47
    Win32-est és mivel túl sok alkalmazás-kiterjesztésű fájlja nincs, meg fogod találni... habár ha még letölteni sem sikerült, nem tudom, miért kérdezed meg, hogy hogy kell elindítani.
  • fsz2
    #46
    Elmondanátok kérlek, hogy hogyan kell letölteni (és mit)+ elindítani ezt a liero AL-? Előre is kössz
  • LegionarR
    #45
    Ezt lessétek meg, nekem nagyon bejött:
    Liero AI
    Ez az alap Liero-nak egy feltúrbózott változata... A grafika többnyire ugyanaz, néhány effekt viszont jobban meg van oldva... (nekem ez a grafika még mindíg jobban tetszik mint a Liero Extreme-é)

    Viszont grafikán kívűl van pár ezer apró újdonság, és pár nagyobb is...
    Pl van víz, ami bár nem túl élethű, de legalább valamennyire folyékony... Az alacsonyabban fekvő területeket elöntheti, és van vizet fröcskölő fegyver is (a vízben szépen meg lehet fulladni :P :)...
    Van olyan fegyver, ami megmérgezi a vizet, és így méggyorsabban el lehet patkolni benne)
    Meg még sok új fegyver, fejlettebb pályagenerátor, és sok alappálya is...
    Nekem nagyon bejött, tegyetek egy próbát...

    Jah és ez megy Xp-n rendesen, ahogy tapasztaltam...
  • akyyy
    #44
    nekem az extreme bejön.
  • ntommy
    #43
    csá.kicsit kihalt már ez az oldal,de sebaj. Feljöttem ide mert érdeklödnék hogy hogy lehet elinditani a liero-t mert xp-sp2 van de fekete kép és más semmi.
  • akyyy
    #42
    nincs olyan liero féle, amit lanba is lehet játszani? hamacisn nyomatnánk, uncsi néha a worms world party:D
  • PrasCo
    #41
    Jácc' Liero Xtreme-t.
  • Thonsen
    #40
    VALAKI PLZ HELP....nem tudopk sima lerót játszani mert dos-os nekem meg XP-van, most mit tegyekl?
  • Joe4
    #39
    HEELÓÓ! A nevem sáfár józsef és szeretnék valakivel játszani a neten, a Lieroxtreme-vel. valaki szeretne még? hogyha igen akkor január. 8.-án 5-kor találkozunk a "Liero" serveren. (az az enyém)
  • SD456
    #38
    Nekem már régóta megvan a Liero 2.
  • PrasCo
    #37
    Liero 2? Már van olyan is?
    Én leakadtam az Xtreme-nél. De az g00gle - ingyenes, letölthető. :) Keress rá.
  • Mustang2005
    #36
    Ez milyen játék???

    Képet PLEASE!!!
  • chopin42
    #35
    Vagy esetleg a LieroXtreme is jó lenne.
    ha van.
    valami....
  • chopin42
    #34
    Hello

    Nem tudtok valamit a Liero 2-ről.
    Vagy legalább egy linket ahonann leszedhetném vagy valami.
    Nagyon köszi előre is....
  • norbdog
    #33
    he?
  • norbdog
    #32
    hello
    valaki elmagyarázná hogyan kell servert csinálni? jó, rámegyek add, oké, beírom az ip. címem. ok -ra klikkolok. aztán megjelenik az unnamed server<-- ez az enyém, azt utána hova menjek, a hostra vagy mi,(már beállítottam a pályát meg minden) mert már mindenhogy kipróbáltam, de nem működik, nem jön be senki, amikor a többi servernél tolonganak, meg kickelnek.
  • SZU
    #31
    Mennék én is =)
  • akyyy
    #30
    nahh, hol?
  • Aquir
    #29
    valaki egy kis lieroXtreme? :))
  • akyyy
    #28
  • antijedi
    #27
    majd ki de most már lépek hétvégén meg nem leszek itthon, szal max hétfő...
  • antijedi
    #26
    lol :P
  • Lacc
    #25
    Emlékszem csináltam olyat, hogy a weapon relaod time-ot levettem nullára, és csináltam egy pályát, ahonnan egy peremről biztonságosan lehetett szórni a cuccokat, lentre meg kőből egy házféleséget atombunker néven :)
    Az egyik kukaccal beálltam az atombunkerbe, a másikkal pedig folyamatosan ontottam rá a nuclear bombot, vagy negyed óráig néztem az a millió-billió robbanást :DD
  • Lacc
    #24
    Akkor ki is próbálhatnánk :) Csak nekem tűnt úgy, mintha kicsit lomha lenne a célkereszt vagy csak túl rég nem játszottam? Mintha késne kicsit vagy nemtom...
  • antijedi
    #23
    jah :)
    amugy jo ez az uj liero csak ai-t elkurták, smeit nem csinál csak halálpontosan céloz és folyamtosan beléd megy, szal nehéznke nehéz de fos..., szvsz ez a ver az onlány gamera van kihegyezve...
  • Lacc
    #22
    Jaja, nekem se jött be a Soldat. Nincs meg az a feeling mikor atomot robbantasz és szanaszét szállnak a kukacok belei :DD
  • antijedi
    #21
    szvsz én kipróbáltam és nekem nagyon nem jött be, liero legalapabb verzioja is ezerszer jobb...
  • pluhi
    #20
    Hi!
    Soldat-ot, ugye ismeritek? Mert többet nem lieroztok, ha kipróbáljátok. SZVSZ.
  • antijedi
    #19
    csak nincs normlais server ahogy elneztem, pedig ugy nyomtam volna egyet :(
    jah és + pont hogy álitolag nagyon kicsi a net igénye :PP
  • antijedi
    #18
    van :D
    http://lieroxtreme.thegaminguniverse.com/
    és inét lehet leszedni:
    http://lieroxtreme.thegaminguniverse.com/game/LieroX050Pack4.zip
    (ez a legjob mert ebe vanak +skinek meg midnen)
  • Lacc
    #17
    Xtreme? Van olyan is? :D Megnézem.