7194
10877436381340714828.png
  • Viking
    #234
    Remelem lehet majd szepen rabolni benne, mert en kiszurtam a masodik kepen levo dogot... :)))
  • Lacc
    #235
    Hát ha tényleg ilyen lesz a grafikája, akkor ez lesz A játék! Biztos hogy ezek nem pre-rendereltek? Remélem nem :D. Nagy szép élesek a textúrák a dolgokon, és ez erősíti azt az érzést, mintha hi-poly modell lenne!
    Szerintetek hogy lesz megoldva ez az űrhajózósdi? Úgy, mint az Elite-ekben, tehát töltés nélük lehet blépni egy bolygó légkörébe és ott leszállni, vagy töléssel? Remélem az előbbi lesz. Poén lehet madártávlatból látni az sok kis emberkét nyüzsögni a városban :D. Aztán fentről szórni az áldást :D.
  • I.C.ram
    #236
    Sajna nekem is az a gyanum hogy pre-rendereltek :)) de nekem az elso kepen levo jobban bejon :)) beszerzek egy jo kis legenyseget azt mehetunk is irtani a hulye del-koreaiakat :)))
    (a vilag legtobb online jatekoasa del-koreababan van!!! tobben vannak mint az US-ban durva nem??:))
    akik meg ugy neha elviselhetetlenek azok pedig az amcsik :))
  • I.C.ram
    #237
    kegyetlenul varom hogy mikor jelenik meg!! tenyleg mikor is? :))
  • Viking
    #238
    Hova tunt ez a topik? 2002-ig hosszu az ido, sokat kell meg a csucson lennie... :)))
  • Rincewind
    #239
    Ki mit szólna hozzá, hacsinálnánk egy magyar FUN SITE-ot???
  • version
    #241
    ezek szep prerenderelt kepek !!!!!
    csodat ne varjatok !!!!!!
  • Rincewind
    #242
    Szerintem pedig kifejezetten hasznos lenne elindítani egy oldalt!
    Pontosan azért, mert még nem adták ki és nem mindenki tud angolul! Ha lenne pár önként jelentkező, aki fordítana bele anyagokat, akkor megcsinálnám az oldalt...
  • Rincewind
    #243
    Ha lenne egy oldalunk, akkor el lehetne tölteni a kiadásig fennmaradó rengeteg időt!
  • Rincewind
    #245

    Tessenek a fenti képre klikkelni :))

    >>>Skull
    Ehhe, ja...
    És akkor még a Counter Strike Klánoldalunk sehogyse áll 8)=)
  • Rincewind
    #246
    Hopp...
    Ez nem igazán jött össze :))

    Na mind1, a lényeg, hogy müxik 8)=)
  • Lacc
    #247
    Kísértetiesen hasonlít lucas-ék oldalára... ;).
  • Rincewind
    #248
    Nos!
    Talán ez is volt a cél :))
  • Rincewind
    #249
    Miért van az, hogy regisztráltattam magam a főoldalon, és beléptem! De innentől kezdve nem tölti be az oldalt, csak a reklámokat! Ha az kész, leál az oldal betöltése, és azt írja ki, hogy kész!
    Mi a francot csináljak, nem tudom megnézni az oldalt???
  • CaviaR
    #250
    Rincewind: Megnéztem a honlapot! Elég király! Láttam, hogy nem sikerült a Screenshots-ban megcsinálni azt a forgathatós képet. Én megcsináltam.
    Ha gondolod, a frissítésemet itt találhatod meg:
    A honlapom
    Lépj be a VIDEÓKba, és a jelszó helyére írd be: rincewind
    (Egyébként az igazi jelszó : videoz)
  • Rincewind
    #251
    Ezer köszönet!

    Megcsináltam. A reklámokat kiszedtem, ha nem baj :)), de a neved természetesen benthagytam!

    Küldtem mailt!!!
  • CaviaR
    #252
    Reklámokat? Milyen reklámokat?
  • CaviaR
    #253
    Semmi :)))
  • CaviaR
    #254
    Még 3 a szokásos helyen!
  • CaviaR
    #255

    Ezt akartad? :-)
  • Rincewind
    #256
  • Rincewind
    #257
    ehhehe
    Ez poén :))
  • Rincewind
    #258
    nem találom :((
  • Rincewind
    #259
    topic felhozatal :))
  • CaviaR
    #260
    Most próbáld!
  • Rincewind
    #261
    Mind1, már rájöttem hogy tudom egyedül is megcsinálni :))
    Kösz a segítséges -nélküled nem ment volna!
  • CaviaR
    #262
    Sok ilyet csináltam már...
    A nevemet azért kinthagyhatod! :)))
  • Rincewind
    #263
    Van egy nagy problémám (már egyszer felvetettem):

    Regisztraltattam magam a hivatalos site-on és beloginoltam, de sajna a főoldalt, azóta nem jeleníti meg, csak a fejlécet! Ez baromi kényelmetlen, mert nem látom a híreket, pedig már csinálnám a hivatalos magyar oldalt is :)), az meg kéne hozzá :(
    Szóval, ha valaki tud érdemlegeset hozzászólni, az kérem segítsen!
  • Rincewind
    #264
    Kint van!!!
  • Rincewind
    #265


    Sajnos abbahagyom az oldal fejlesztését, ugyanis kissebb érdeklődés követte (kb. 0), mint amire számítottam! 1 embernek meg nem csinálok oldalt. Az itteni fórum is pang. Szoval úgy látom a kezdeti lelkesedés alábbhagyott, sajnos! Az oldal még mindaddig elérhető, amíg a freeweb nem törli a szerveréről, ami a bunkó stílusukat ismerve elég hamar be fog következni!

    Üdv: Rincewind
  • Rincewind
    #266
    Afféle utolsó ráadásként és azért, hogy legyen némi információtartalma is az oldalnak leghamarabb hérfőn fel fog kerülni rá egy több oldalas FAQ! Ennek az elolvasását javaslom majd mindenkinek, mert elég sokat meglehet majd tudni belőle erről a játékcsodáról!

    Rincewind
  • I.C.ram
    #267
    sullyed a topic!!!
  • Lacc
    #268
    Addig fog süllyedni amíg meg nem jelenik.
  • Rincewind
    #269
    Figyelem!!!

    A minap egy igen jó dolog történt velem! Ugyanis kaptam egy levelet a Gamekapocs internetes játékmagazintól, akik ingyenes, reklámmentes, korlátlan tárhelyet és talán némi segítséget is biztosítanánakaz oldalnak! Ugye nem nagyon kell mondanom, hogy ez mekkora dolog! Úgyhogy jelen pillanatban úgy néz ki, hogy nemhogy nem fog megszűnni az oldal, de még sokkal nagyobb is lesz, bár a tárgyalások még folynak! Ha összejön a dolog, akkor remélem nagyobb lelkesedésre számíthatok, mint eddig...

    Rincewind
  • Rincewind
    #271
    Holnap jön az első részlet!
  • Rincewind
    #272
    Kész a FAQ első részlete!
  • I.C.ram
    #273
    Design megmarad?? nem lenne jobb valami ujat, szebbet alkotni minthogy lekoppintani az eredetit?
  • Rincewind
    #274
    Persze, hogy nem ez marad :))
    Ennél egy sokkal, de sokkal jobb és igényesebb lesz!
  • I.C.ram
    #275
    akkor ok :)
  • Rincewind
    #276
    De ezt már valószínűleg csak a gamekapocs.hu-n fogod megtalálni :)))))))))))