7193
10877436381340714828.png
  • Hmuda
    #1
    Akkor meg is történi az első hozzászólás. Ajánlom figyelmetekbe a főoldalon lévő kis előzetest. Érdemes elolvasni.
  • Lacc
    #2
    Veszett jó game lesz!
  • Hmuda
    #3
    Jaja. Oh, mégvalami. Mindenki próbáljon minél több képet berakni ide. Ok?
  • Hmuda
    #4
    Eje je gyerekek. Milyen dolog az, hogy hagyjuk lecsúszni ezt a topicot? Mindenesetre felhoztam.
  • Hmuda
    #6
    Én ember leszek és egy apró kis kunyhóban élek majd a sivatag közepén, mindenkitöl elzárva, és droidokat fogok építeni, amiket majd kiviszek Mos Eisley-be eladni. Ha lesz elegendő pénzem veszek egy kisebb teherhajót és elkezdek csempészkedni, közben néha benézek a naboora gunganokat ölni. Már iszonyatosan várom.
  • Lacc
    #7
    Én még nem tudom, mi leszek. Valami mocsárbolygán fogok egy búvóhelyet felépíteni, ahol a madár (minok? =)) se jár, és valami érdekessel szeretnék foglalkozni, amit nem sokan csinálnak, vagy sokan nem jól(pl. fejvadász, csempész, stb. nem leszek). Talán beszállok az illegális fegyverüzletbe (Hmuda, majd csempészheted nekem a birodalmi lézerkarabélyokat, meg vibrobárdokat =)))).
  • Lacc
    #8
    Ja, természetesen a búvóhelyem mellett kinevezek majd egy tisztást leszállópályának (valszeg űrreptérre nem lesz sose oénzem, vagy ha lesz, az meg túl feltünő), és felprogramozok pár harci droidot, hogy aki leszállási engedély nélkül száll, le lelőjék >=).
  • Hmuda
    #10
    felhoztam
  • _RudY_
    #11
    Valszeg csak alkalmi játékos leszek, így már eleve ennek megfelelően kell választanom. Kereskedelem (warez is ;) lesz asszem, jövök-megyek-adok-veszek :)
  • _RudY_
    #13
    Nem a kedvvel lesz gond, hanem az időhiánnyal :|
  • Lacc
    #19
    1ébként ez az R2-essel betörök 1 rendszerbe dolog érdekel...
  • Hmuda
    #20
    Lacc: n akkor majd jöhetsz hozzám a kis droidért. Csak neked adok egyet ingyen.
  • Hmuda
    #21
    Milyen kell? Szaros, tömeggyártott R2D2 utánzat vagy egyedi festésű és felépítésű R2-es?
  • Hmuda
    #23
    Ok te is megkapod ingyé. De családban marad.
  • Hmuda
    #26
    Hmm. Van hasonlóság : ).
  • Hmuda
    #27
    mármit ezzel
  • Lacc
    #29
    Rince, szép vagy. =) Én valszeg ember leszek.
  • Lacc
    #31
    wow
  • Hmuda
    #32
    Miaz nem ismered a viccet? : ))))))
  • Lacc
    #33
    Lol, családi perpatvar =))))
  • Rincewind
    #34
    Tudja valaki, hogy mi faszra valók ezek a Quicktime-os képek a hivatalos oldalon???
    Nekem nem sikerült velük semmit sem csinálnom :((
  • Hmuda
    #35
    Csak képek, semmi több. Annyi hogy quicktime-mal lehet megnézni őket.
  • Rincewind
    #36
    Az egyik kedvenc képem:
  • Hmuda
    #37
    írd be lécci a linkelési parancsokat , hogy bárki rakhasson be képeket
  • Hmuda
    #38
    Az én kedvenc képem:
    img src=
  • Hmuda
    #39
    Bocs kicsit elkalandoztam. Szóval az én kedvenc képem (remélem most működni fog : )):
  • Hmuda
    #40
    Elképesztő a jawa részletessége:
  • Lacc
    #41
    Már igazán szeretném látni egy jawa fejét. Mindíg csak a szemiket látni!
  • Hmuda
    #42
    Éppenh az bennük a jó, hogy teljesen láthatatlan az arcuk.
  • Hmuda
    #44
    Szóval mikor is jelenik meg? Csak kb.
  • Rincewind
    #45
    2002. harmadik negyedév!
  • Hmuda
    #46
    Hát pofátlanul messze van de még úgyis csúszni fog.
  • Rincewind
    #47
    Nem baj, addig lehet gyűjteni a pénzt a havidíjra!
  • Lacc
    #48
    Ahogy én magamat ösmerem, nem nagyon lesz dugi pénz havidíjra. Talán majd a nyári munkából... ;)
  • Rincewind
    #49
    Hoppá!

    Laca akkor már most kezdj el gyűjtögetni (van még időd), mert havidíj nélkül az első hónap kivételével nem nagyon fogsz tudni játszani!!!
    Nem olyan megerőltető az a havi 10 dolcsi...
  • Hmuda
    #51
    Á dehogy. Totál tele van biztonsági hülyeségekkel. Egy központi gép figyeli majd, hogy melyik Serial numberröl mennyi pénz folyt be. Lehetetlen megkerülni.
  • Hmuda
    #52
    Sajnos : (.

    Bár mondjuk ilyen munkáért meg is érdemlik azt a pénzt.
  • Hmuda
    #54
    Nekem mindegy, hogy ki mennyit érdemel. Nekem így látásból meg olvasásból már tetszik a game, és valszeg addig nyüstölöm az ősöket míg nem fizetik a havidíat.
  • Lacc
    #55
    Mondjuk nem is a csóré magyarokanak találták ki.=(
  • Hmuda
    #56
    Hát nem : (((((((((((((((((((((((((((((.