121
Dagadt vagyok
  • damien1989
    #121
    ELADÓ!

    GYÓGYSZERIPARBAN HASZNÁL HATÁSOS ÉS GYORS FOGYASZTÓSZEREK!

    HA GYORSAN,BIZTOSAN,CSALÓDÁSMENTESEN SZERETNÉL FOGYNI!!!

    ÉRDEKLŐDNI HONLAPUNKON!

    www.monthlyweightgainer.5mp.eu

    VAGY E-MAILEN!

    [email protected]

    ERŐS, JÓL BEVÁLT FOGYASZTÓSZEREK ELADÓK ORSZÁGOSAN!
  • pcgod
    #120
    Most fogytam le nemrég, és kihíztam az összes göncöm, nem tudtok valami jó helyet ahol tudok beszerezni márkás cuccokat olcsón? Köszi!
  • 5m0k3sh0w
    #119
    úgyis visszahíztok tagattkeciek
  • dodok20
    #118
    Én is csak jókat olvastam és hallottam ismerőseimtől az alliról. Most úgy is terveztem, hogy egy kisebb fogyi kúra nem ártana, és szerintem ki fogom próbálni, és akkor eltudom dönteni, hogy nekem jó e vagy sem.
  • Phat Smoker
    #117
    itt is ez a sz*ros alli...mit kell ennyire tolni ezt a vackot ?
    "..engem meggyőzött.." "..én tuti kipróbálom.."

    fizet vki titeket ezekért a hozzászólásokért ?
    netán a kampány része, hogy tele kell vele spammelni az sg-t (is) ?
  • BalatonBoglarka
    #116
    szétnéztem másutt is, és csak jókat írtak az Alliról, engem meggyőzött, de mindenkinek szíve joga másképpen dönteni, csodát nem várok tőle, de vmennyi javulást mindenképpen. ennyi pénzt havonta simán elszórok értelmetlen dolgokra..
  • se here se zádé
    #115
    persze ezekkel a véleményekkel nem is érdemes foglalkozni. Az idő fogja megmutatni úgyis, hogy hatásos-e valami. Bár itt gondolom voltak már évek óta kísérletek, ha megkapták az engedélyt.
  • dugipofi
    #114
    ez tetszik hogy eu-s engedélye van ennek a készítménynek,legalább elismert,de mindenki érdeklődjön aki megveszi,hogy mennyit kell szedjen...
  • blondy20
    #113
    sztem is, d kétkedők mindig voltak és lesznek. ami nem is baj, őket legalább meg kell/lehet győzni..:)
  • BalatonBoglarka
    #112
    lehet, arra gondol, hogy nálunk sokszor fittyet hánynak az EU előírásaira..
    de szerintem akkor lenne oka az aggodalomra, ha mondjuk egy skoda csomagtartójából vásárolná vhol messze innen, vagy nem is tudom
  • se here se zádé
    #111
    ez marhaság. Miért gondolod, hogy csak az ártalmatlan dolgok kapják meg az EU-s engedélyt? Ez inkább elismerése annak, hogy hatásos.
  • angelacska17
    #110
    hát remélem így van blondy ! amúgy én nem találtam róla semmi nagyon negatívat, szóval valószínű hogy kipróbálom.
  • blondy20
    #109
    az utóbbi évben, évtizedben volt jó néhány gyógyszer botrány, ezért a forgalmazók inkább 6x letesztelnek dolgokat minthogy olyan termék kerüljön ki a kezükből, ami a többi készítményüket is rossz színben tünteti föl.. sztem.
  • BalatonBoglarka
    #108
    @ phat smoker
    nyugat-európában nem teljesen úgy mennek a dolgok, mint nálunk ;)
    a borítékos megoldásra gondolok itt
  • angelacska17
    #107
    én is megnéztem a honlapot, és nem tűnik rossznak. hát igen ez az eu engedély nagyon csábító :) bár azért csak jelent valamit.
  • Phat Smoker
    #106
    "..az első szer, mely EU engedéllyel rendelkezik.."
    hát...
    - vagy jó helyre ment az a bizonyos boríték
    vagy
    - teljesen ártalmatlan minden tekintetben :)
  • blondy20
    #105
    néztem én is, elég meggyőzőnek és profinak tűnik a cucc. viszont árat nem nagyon írnak sehol..
    olvastam a felhasználók történeteit,mindegyik megjárta szerintem a poklok poklát, aztán most jól haladnak. ez biztató.. lehet érdemes lenne ha az anyukám is megpróbálná..
  • BalatonBoglarka
    #104
    megtaláltam amúgy a honlapját és egészen korrektnek tűnik..
    ha valakit érdekel: www.alliprogram.hu
  • blondy20
    #103
    hát, anno a drogériákból, vagy a piacokon be lehetett szerezni mindenféle sz.rt, amit sajnos a fogyni vágyó, kétségbe esett nő meg is vett.. aztán nézhetett h bár tényleg nincs étvágya, nem hízik, de a gyomra egyre jobban fáj..

    lehet h ezek a mai termékek már jobban, h jobban bevizsgálják őket, de sztem az óvatosság még nem egyenlő a paranoiával..
  • BalatonBoglarka
    #102
    nem vagy te egy kicsit paranoid blondy20? azért ha valami disznóság lenne a dologban, akkor csak nem vernék ennyire nagy dobra, hogy az EU is jóváhagyta..
  • blondy20
    #101
    gondolod h tényleg számít az ilyesmi? anno is voltak szerek amik nyugatról jöttek be és rendesen tökre tették az ember gyomrát..
  • se here se zádé
    #100
    már két helyről is hallottam, hogy jó. Meg nekem az is eléggé imponáló, hogy ez az első szer, ami EU engedéllyel rendelkezik. Ez azért azt jelenti, hogy megbízható.
  • blondy20
    #99
    moncsics2, azóta már kipróbáltad? mennyire vált be? mellékhatások??
  • moncsics2
    #98
    :):) értelek..utána néztem más fórumokban is, nagyon nagyon sok embert érdekel ez a dolog.. amit nem is csodálok, mindenki szeretne lefogyni.. csak az nem mindegy, milyen áron..
    remélem ez az Alli tényleg jó és nem csak ámítás..
  • kicsikacsa23
    #97
    mellékhatásról nem nagyon tudok(persze ez lehet, hogy csak a tájékozatlanságom miatt van) a legfontosabb az, hogy betartsd a diétát, mert ellenkező esetben kellemetlenségek érhetnek, amikor megindul a "déli áramlat"
  • moncsics2
    #96
    aham, értelek.. szóval nem rakódik le a zsír, hanem kilökődik a szervezetemből. ez azért jól hangzik. szóval nem olyan, mint amilyenről anno sokat lehetett hallani, h a gyomorban átalakult vmivé, ami megtöltötte a gyomrod és ezáltal nem voltál éhes..
    és a mellékhatásokról lehet tudni vmit?
  • kicsikacsa23
    #95
    Kicsit olvasgattam más fórumokat is, és ott vmi olyasmit írnak, hogy nem engedni lerakódni a szervezetedben a felesleges zsírt, hanem távozik(gondolom, tudjátok hogyan)... Mellette persze mozogni és diétázni is kell, csak úgy működik, ha jól vettem ki a leírtakból.
  • moncsics2
    #94
    vagyis h is értsem akkor ezt? segíti a fogyásomat? gyorsítja? de h? nem értem az elvét ahogy működik..
  • Rubenvagyok
    #93
    Ez tényleg nem csodaszer! Csak elősegíti/gyorsítja a fogyást. Vagyis nem valami csodaszerről van szó hanem lényegében egy olyan szerről ami csupán rá segít, de ha te nem teszel semmit akkor a szernek sem lesz semmi hatása.
  • fabianofa
    #92
    Igen így van,mozogni kell hozzá és nagyon be kell tartani a diétát is mert ha nem akkor jelentkeznek a mellékhatások...!! Szépen korrekten mindent leírnak az oldalon,csak át kell olvasni és mindent megtalálsz. Amúgy az oldalon már vannak sikertörténetek de azok még külföldiek. Várom már hogy magyar vélemények is fent legyenek mert hajt a kíváncsiság hogy esetleg tényleg létezik valami használható készítmény...
  • manoka29
    #91
    így van, ez a lényeg. Nem csodaszerről beszélünk.
    Ha tartod magad a diétához akkor lesz igazán hatásos.
    és hogy egy klasszikust idézzek : "Elmegyek szert venni, mer a szar kondim serkenti".
  • kukcsin
    #90
    végülis igen. a csodaszereknél elhitetik az emberrel h a semmitől, vagy pusztán a kapszulától lefogysz. ők viszont nem azt ígérik h hipsz, hopsz leszalad rólad az a pár kiló, hanem h ez "csak" segít!!! az embernek mellette igenis tennie kell.
    nem tudom ki h van vele, de én mindenképp kipróbálom..
  • Rubenvagyok
    #89
    Ez elég nagy segítségnek mondható ha le van írva róla minden!
    Amúgy azt olvastam róla hogy nem csak szedned kell és fogysz hanem mozognod is kell. Ami így azért már valamit sejtet hogy használ!
  • kukcsin
    #88
    hát, figyelj, sztem rajta lesz a tájokoztatón, h úgy nem sokat ér, ha mellette nem diétázol, nem sportolsz..
    egyébként megnéztem az oldalt, szépen, tüzetesen, nagyon nagyon sok info van fönn róla. szóval igazán nem panaszkodhat egy felhasználó sem. mielőtt elkezdené szedni, nyugodtan utánaolvashat, szinte minden kérdésre kaphatunk ott választ..
  • snétberg
    #87
    hát 40 kg...sztem eléggé puritán időszaka lehetett protectornak.
    Biztos sportolt is mellett mert igazából akkor lehet igazán eredményesnek lenned ha még mozogsz is mellette.
    Ez szerintem az allira is vonatkozik.
    Megnéztem a linket amit adtál és valóban jól hangzik de sok ember félre fogja érteni azt,hogy így akkor kicsit lazíthat a nadrágszíjon és ehetek picit többet meg nehezebbet mert az alli majd úgy is elintézi.
    De azért remélem aki fogja majd használni nem fog ebbe a gödörbe esni!?
  • manoka29
    #86
    másik topicban volt róla szó, még csak most kezdték el forgalmazni. Nem csodaszer, hanem SEGÍT a fogyásban, szal neked is tenned kell érte. Túl sok mindent én se tudok róla, de múltkor már volt a TVben reklámja, úgyhogy sztem már lehet kapni. még egy linket tudok, ha jobban érdekel a dolog.
  • kukcsin
    #85
    vagy tényleg használ?? vki szedte már? mert én megvenném, de félek h fölöslegesen lelkesedek csak..:(
  • kukcsin
    #84
    nagyon durva. 2 hónap alatt 40 kiló!! azért az megviselhette a szervezetét, de nem? vajon mit ehetett??? semmit?? csak vízet ivott? vagy mi a szösz??
    Alli? egy csomóan írnak erről? mi ez? vmi szoksásos csodaszer??:S:S
  • Rubenvagyok
    #83
    szerintem ha komolyan akarod akkor meg lehet csinálni csak akarni kell! Meg fő az önbizalom. Továbbá vannak szerek amik segíthetnek a fogyásban. Érdemes körülnézni.
  • snétberg
    #82
    Én az alliról hallottam. Neten is olvastam meg már a tv-ben rámtalált.

    protector engem is érdekelne mivel adtad le?
    esetleg alli?? mert 2 hónap alatt nem tudom mivel lehetne ennyit leadni :S
    A gratuláció kijár érte!