10
A teljes cim is az...
  • Anee
    #10
    annyival megy..........
    Csak 100asnak irja ki mert duplázza mint a K6-2
  • UnConnecteD
    #8
    Loose >>> hogy oldottad meg ?
  • kowajano
    #7


    200mhz FSB egy Epox 8K7A tipusu lappal
  • Anee
    #6
    Ja vagy Epox vagy a nemsokára megjelenő Abit Kg7 lehet a választás csak a RAM mértéke a döntő(előn 2 másodikon 4 slot)
    Az Asus A7A266 is jó választás de várd meg az újat az sokkal jobb lesz de a mostani is jó
    Ha meg Kt133a-s alaplap akkor ott az MSI vagy abit
    MSI atomstabil
  • kowajano
    #5
    szvsz az Epox 8K7A jo választás AMD chipje elég jol teljesit vagy ott van még a most megjelent Epox 8KHA via kt266 chippel ami még szerintem nem kaphato nálunk
  • Loose
    #4
    Nekem ASUS A7A266 van nagyon pöpec és jól teljesit.memo: 2xDDR 2Gb 3xSDRam 3Gb ig
    Nekem csak az integrált kurva hangkártyájával volt gond mert én nem azt akartam használni hanem a PCI os hangimat.
    És ennek köszönhetöen fagyott, de megoldottam és királyul megy most.
  • supervisor
    #3
    dewdew oldalain is olvashatod hogy ay ABIT KT7E vagy a dragabb KT7A verziot ajánlja,kituno valasztas, az 1200es 133-as thunderem 1530mhz megy FOP38al ebben a lapban stabilan, a koleganal az ASUS a7Vben meg 1500sem indult el..
  • Air
    #1
    Lehetõségek: EPoX 8K7A (AMD760) 38e.+fa vagy Soltek 75DRV (KT266) 43e.+fa + 256MB DDR SDRAM. Vagy Via KT133A chipkészletû alaplap - ebbõl is 2 versenyzõ van: MSI K7T Turbo és Soltek 75KAV, mindkettõ szintén 38e.+fa + 512MB sima SDRAM.
    Vagy esetleg szóba jöhet még az ASUS A7A266. Ehhez ugye bármelyik RAM jó, de igazán jól a DDR-essel teljesít.
    Szóval, kellene egy kis segitség. Pro és kontra, márkák, chipset-ek mellett..
    Tesztek szerint (Anandtech) a DDR csak atlag 3-7% gyorsabb az SDR-től..