11
  • Coine
    #11
    Nekem a köv. procim upg. lesz, tuti, nem veszek új lapot !
  • Lez
    #10
    Lehet, hogy sokan upgradelnek, de a új procik többsége szerintem is komplett gépekben fogy.
    1, Nem egy ördöngős dolog, de azért nem mindenki tudja csak úgy kicserélni a prociját. Főleg alaplappal együtt.
    2, Épp azért hír értékű ez a mostani dolog, mert a becsült upgradekkel együtt is sok proci hiányzik. Nyilván a korábbi adatokból meg tudják becsülni, hány proci megy upgradere. Gondolod, mostanában többet upgradelnek mint egy évvel ezelőtt? Akkor meg hogy lehet, hogy akkor nem voltak eltűnt procik?
  • narumon
    #8
    quino: Természetesen nem az akkori alaplapomba raktam bele... hanem utoljára akkor vettem teljes gépet egyben (tehát nálam már jó sok ilyen eltünt processzor megfordult), azóta mindig csak upgrade van.. teljesen fölösleges egyszerre egy új gépet venni amikor upgradelni gazdaságosab...
  • sanya_
    #4
    zakika: Szerintem tőlünk egy kicsit nyugatabra nem gond új gépet venni(nem egy havi fizetés egy procit venni), és nagy részét nem ebben a régióban adta el az AMD annak a 7,7m procinak.
  • narumon
    #1
    Ekkora hülyéket!
    Miért csak új PC-be lehet processzort rakni vagy mi van?
    Jelentem az egyik "eltünt" processzor nálam van.. Bár gépet még 1989-ben vettem, azért most bátorkodtam belevágni egy Duront, anélkül hogy új gépet vettem volna...