20
Itt lehet a hasonló játékokat összehasonlítani egymással
  • nemcsakfeel
    #20
    lál
    összehasonlítanám a doom 3 at a hl2 vel, mert az utóbbi jobb és nem olyan fos mint a sötét genyó
  • galocza
    #19
    a zöld (de inkább a fekete). ezért repülnék is a halálnak hídjáról...
  • Rincewind
    #18
    piros vs. zöld
  • Hmuda
    #17
    Tényleg, még azt is ki kellene próbálnom. Hol van fent a Warezcenteren kívül?
  • Jacek
    #16
    Ertelmes vagyok nagyon de a valaszom AOEII vs SH= Battle Realms ut mindent:)
  • Evil
    #15
    koznol vagy a pc? :))))De taho vagyok.Na ezt felejtsetek el.Amugy a Stronghold ba nagyobb a taktikazasi lehetoseg ,szerintem is jobb jatekelmeny szempontjabol.
  • Hmuda
    #14
    Stronghold
  • Break
    #13
    Szerintetek:
    Age of Empires II vs. Stronghold ???
  • galocza
    #12
    nemnemnem!
    azok szépen tűnnek el a süllyesztőben... 8)))
  • I.C.ram
    #11
    latom ennek a topic-nak sincs jovoje tehat inkabb megmaradnak a bugyuta VS. topicok
  • I.C.ram
    #10
    Kovetkezo ket jatek!

    Star Wars Galaxies vs. Horizons

    szerintetek melyik a jobb es miert?
  • I.C.ram
    #9
    CS-ban valahogy nem pattognak az emberek! az SF-ben kitunoen megcsinaltak azt hogy ne kelljen pattogni!
  • I.C.ram
    #8
    de nekem valahogy CS-nek a hangulata meg a csapatmunkaja jobban megfogott! es rohadtul idegesito hogy allandoan patogni kell hogy elne talaljanak!! (lattatok mar olyat egy haborus filmben vagy dokumentum filmben hogy patognak az emberek a lovesek elol mert en mge nem) tehat kurvara veszit emiatt a realisagabol!
  • Sephi
    #7
    Ne torodjel semmivel egyel zsemlet kiflivel ez a lenyeg!

    Jobb a TO mert szebb es erdekesebb!
  • galocza
    #6
    a zsemlébe jobb pakolni a kiflivel jobb "pakolni" 8))
  • I.C.ram
    #5
    De ne barmoljuk el a topicot :))
  • I.C.ram
    #4
    haaat en peldaul jobban szeretem a zsemlet a formaja miatt :)
  • CSOCSO
    #3
    a tactical ops!!hogy mé nemtom:))))) még ki sem probáltam:))))))))))))de melyik a jobb a kifli vagy a zsemle?
  • I.C.ram
    #2
    Elso jatek amirol a velemyeteket kernem az a Tactical Ops 2.0 es a Counter Strike ez a ket jatek ugyanaz szinte!! szerintetek melyik a jobb es miert?
  • I.C.ram
    #1
    Hello!

    Ezt a topicot azert nyitottam mert mar mindenki unta azokat a hulye erdektelen VS topico-kat ahol ket kulonbozo jatekot hasonlitottak ossze ilyen pl az OF es CS (semmi kozuk egymashoz) tehat hajra!