41
UT-Tactical Ops 2...
  • TOHUNGARY
    #41
    Hello
    Újra van magyar Tactical Ops / Tactical Assault Oldal

    www.tactical-ops-hungary.tk
  • o7wolf
    #40
    megalakult az OLASZ HÉT - Magyar Tactical Ops Klán!
    OLASZ 7: Orbitally Lamer Assassin's Store Zone 7.

    az o7| alapító tagjai: ATi, Grimes, WolF
    weboldal:
    http://olaszhet.try.hu
  • Dikkma
    #39
    Mportal.hu -n vanak linkek.
  • CSOCSO
    #38
    INF a best veri az sszeset ..amugy szvsz a TO még a Cs-t is veri... az SF is szvsz de az INF midnenképpen...
    az Infiltartion alegkomolyabb legélethűbb!!
  • attes
    #37
    Tactical Ops ügyekben érdemes körülnézni a http://www.fcsk.hu szájton, a TO honlapja pedig már 'stílusosan' a http://www.tactical-ops.to címen elérhető (korábban .net volt a domain). Egy folyamatosan üzemelő TO szerver pedig a 195.70.36.86:7777.
    Amúgy a legfrisebb verzió a 2.2. Ami még érdekes lehet, hogy még idén várható egy 'dobozos' Tactical Ops. Amúgy a több UT mod-ot ismerve az a jellegzetessége, hogy talán nem annyira próbál valósághű lenni, mint az sf, de hangulatában, játékélményben, és rajongótábora alapján ez most a legnépszerűbb UT mod.
  • Mighty_
    #34
    :) lemaradt
  • Mighty_
    #33
    Csond!! Itt mindenki pf!
  • l3alF1aKe
    #32
    én nem tudom miért nem azt írtad.
    hasonló de nem érted..-)
  • CSOCSO
    #31
    ??????????

    miért nem azt iírtam?
  • l3alF1aKe
    #30
    ugyérted hogy szerinted sokkal jobb....igy talán helyes is lenne....pf
  • CSOCSO
    #29
    csak 436 os kell meg a to bol már vannak 2.1 ek is meg 2.3 is azhem:) de midnenki másikat hazsnál:) amugy szerintem az uj INF vagy Sf sokkal jobb!:)
  • Cobra11
    #27
    Köszi a válaszokat.
  • marlowe
    #26
    Mindkettővel lehet offline játszani, azaz botok ellen, úgy be tudod gyakorolni a fegyvereket, meg a pályákat, de az igazi a netes játék..
  • CSOCSO
    #25
    a 2 vel lehet offline ban is
  • Cobra11
    #24
    Na a 4.36-os patch problémám megoldódott. Csak multiban lehet To 1-ezni és 2-zni?
  • Cobra11
    #23
    oops csak 1 kérdésem volt. Elgépeltem sorry.
  • Cobra11
    #22
    Lenne két kérdésem. Az UT 4.36 patch telepítésekor kéri az UT cd-t? (Ha nem akkor nem fontos az ut iso letöltőhely maximum a hires addon miatt)
  • Cobra11
    #21
    Valaki tudna nekem adni egy Ut ISO letöltőhelyet?
  • Gabo
    #19
    ZooL:
    A közös játékot nagyban megkönnyíti, ha benézel a magyar UT-s IRC csatikra. Bár nem tudok róla, de lehet, hogy a TacOps-soknak is van sajátjuk.
    Érdemes kis IRC-zéssel kezdeni, hamarabb találsz társakat, mintha csak a szerveren üldőgélnél.
  • CSOCSO
    #17
    nekem rendesen akadozik az Unreal meg a strike force a haverom most tette fel a 436 os paccset neki is akadozik mostmár:(( mi a baj?
  • marlowe
    #16
    Na még egy oldal: hunreal.5k.hu-n is fenntvan (azthiszem), de ez most talán betegeskedik.
  • Gabo
    #15
    DuDie:
    Első kérdésre a válasz:
    http://www.tactical-ops.net/

    Ez a hivatalos oldal, de lehet még itt-ott nézelődni.
    A második kérdésre a válasz:
    4.36-os legutsó petch. Ez pedig szinte minden UT-s oldalon megtalálható.
  • Gabo
    #13
    marlowe:
    Ha raksz fel costum mappokat, akkor a lelőhelyüket is ad majd meg, hogy le lehessen tölteni!
    Lehet, hogy kedvet kapok Én is a mod kipróbálásához? :)
  • marlowe
    #12
    Először úgy voltak elnevezve a botok, de találtam nekik olyan nevet, amiről meg lehet őket ismerni :))

    Egyébként, ha egy játékos mellé nincs ping, meg egyebek kiírva, akkor az bot.
  • CSOCSO
    #11
    klégyszives anniyt tegéyl meg hogy a bot okat igy nevezed el:
    BOT 1,BOT2 BOT3!!!! stb! légy oly szives!!köszike!!csákány megyek megnézem azonnal:))))))))
  • marlowe
    #10
    Írok már, hogy ne süllyedjen a topic :)

    Na meg azért is mert marha jó a játék!!!! Mindenki ide! cs-t otthagyni azonnal :)

    Ja, és

    magyar

    server is van már!!

    193.6.159.211



    Lehet jönni! Egyenlőre default mapok vannak, de meg fogom szabdalni, meg rakok be újakat!
    4-4 bot van bennt, egész ügyesek...(már amennyire egy bottól telik) , kívánságra csökkentem a számukat, stb, csak gyertek játszani!





  • Todd
    #8
    Kösz a válaszokat mindkét helyre. :) Majd kipróbálom a tanácsaitokat.
  • I.C.ram
    #7
    ott nem lehet atvaltani valamiert(valami bug fele) csak interneten tudsz jatszani vele! menj a find int. games aztan pedig a legutolso fulecske lesz a TAC OPS de mar nem hinnem hogy talalsz szervert a to 1 -hez :)
  • Todd
    #5
    Hello. Ez egy kérdés a Tactical OPs 1-hez. Gondoltam megnézem magamnak ezt a Tactical ops-ot, de nem megy. Install fel, elkezdem az UT-t. A "MODS" menüpontban beállítom a Tactical Ops billentyűzetét, de a játékot nem kezdi el, mert a "Practice Missions"-ben a "Category"-ban nem lehet kiválasztani a Tactical Ops-ot. A helpbe írja, hgy van ilyen és adna egy *.int file de az nincs meg. Valaki segítsen! Egyébként az UT-n a 436-os atch van fenn.
  • I.C.ram
    #4
    2.0-rol! (mirol masrol) :))
  • CSOCSO
    #3
    te a tacticalops 2 ről beszélsz?vagy az egyről?
  • I.C.ram
    #2
    HELLO szerintem nem orssz ez a jatek bar en inkabb a lopakodos-kuszos-maszos jatekokat szeretem!
  • CSOCSO
    #1
    Sziasztok éppen szedegetem le de mindig szaer helyről jön és egy rohadt magyar szerveren nincs meg sehol