39
hekker-palánták a fórumon
  • paulthomas
    #39
    Hali.Valaki tudna adni v.mi progit? feltörni 1 honlapot
  • KeKSZ
    #38
    Sajna én is kapok ilyen leveleket... Semmi nincs benne (szöveg) csak csatolva van egy *.exe file... Valószínű, hogy nem fogom megnyitni. Dehát... vannak olyanok, akik ezzel élvezkednek... :)
  • Lteebee
    #37
    Nekem nem jön olyan sűrűn, mint néhányaknak itt.
  • Laci
    #36
    Húha! A freemailomat egy hónapja nem láttam! Mi lehet ott?!
  • Preky
    #35
    http://www.mcafee.com/anti-virus/viruses/sircam/default.asp?cid=2360
  • Preky
    #34
    az exe random de a virus ua.
  • Preky
    #33
    ez virus
  • Héliosz
    #32
    Én is kaptam egy ilyen file-t, amiben feladó és téma nincs, de most először. Első reakcióm a törlés volt. A freemail ennyit adott meg róla:
    dátum: Sat Jul 7 20:31:17 2001
    Filenév: JLIGNNJL.EXE
    Típus: Application/OCTET-STREAM
    Méret: 23040 byte

    Amúgy én csak arra az e-mail címre kaptam, amit itt megadok a fórumon. A másik freemailemre nem kaptam.
  • Efreet
    #31
    de jó lesz nekem... :)
  • set
    #29
    Efreet követlek minden hova és egyszer csak elkaplak - SET
  • Efreet
    #28
    de ha van mellette 1 modem akkor freestart menekülési pályát lehet használni... úgyis 2 perc alatt sebességaddikt leszel :)
  • Laalee
    #27
    na ja.. de ha aszar a net nemtom megcsinalni hogy kurva matav azt konnektelek elenderrel :)
  • Efreet
    #26
    sok gond nincs vele... bár tegnap kicsit elázott a helyi fejállomás és zizegett a net, de nem kell tárcsázni, modemezni, stb...
    csak rá a hálókártyára, és gyááá :)))
  • Laalee
    #25
    en azert örulni fogok ha csak annyi baj lesz az upc vel mint a isdn nel volt...
  • Lteebee
    #24
    Nekem otthon már 2 éve meg lett szüntetve.
  • Efreet
    #23
    meneküljetek a telefonvonalról :)
    csak minden baj van és lesz vele :)
  • Laalee
    #22
    integralt szolgaltatasu
  • Laalee
    #21
    haat mondjuk nekem is arreb van 1 kicsit mostlettem kabelbe kötve idaig meg digitalis voltam.
  • Efreet
    #20
    naigen... igaz. nekem már messze járnak a modemes idők, bocs :)
  • Assassin
    #19
    Meg egyébként is a kurvatatájukat...
  • Laalee
    #18
    csak unalmas modemmel toltogetni oket meg ha csak 40-50k az egesz de 1-2 het alatt összejön eleg tetemes mennyiseg :)
  • Efreet
    #17
    trójai cuccok, hybris worm, 1-2 naponta jönnek :)
    így jár aki fórumokra-"egyéb" helyekre felírja az emilcímét :)

    nem zavar, csak vigyorgok rajtuk :))
  • Assassin
    #16
    Valszeg...
  • Coine
    #15
    Kapunk egy tök üres levelet egy csatolt file-al, amiben ki nem találod mi van, sztem Netbus vagy vmi hasonló...
  • Lacc
    #14
    Ha jól értem, akkor trójai faló kliesről beszélünk?
  • Coine
    #13
    Én is kapom ezeket a szarokat, már nagyon uncsi !!!

  • Laalee
    #11
    álomvilagban?

    lehet eppen a netrendörök kuldik a wormoket :)
  • Assassin
    #10
    Bűnüldözni,ha!Hol élsz brother?
  • Laalee
    #9
    csak tök mokas hogy minden mailcim kiirj az ip cimet a kuldonek ez a marha meg semmi cselt nem csinal csak sima dial up al elküldi... remelem a netrendörseg az ilyeneket fogja buzeralni nem a "masoltcd biznisz aldozatait"
  • Assassin
    #8
    egen erre gyanakszok én is,amúgy meg egy darabig szórakoztat csak egy ilyen pre-Neo ténykedése...
  • Laalee
    #7
    en csak arra a mail cimre kapok ilyet ami megvan adva barmelyik forumba is...
    es tuti hogy valami buzi innen szedi az adatokat.
  • Assassin
    #6
    Akkor passz...
  • Lteebee
    #5
    Olyanok is kapnak, akik nem fórumoznak itt.
  • Assassin
    #4
    Szvsz valaki innen a fórumról mert jóformán itt használom csak a freemailes címet.Azt hogy egy szerver legyen vírusos valszeg(?!)nem engedheti meg magának az a társ.aki fenntartja...
  • Lteebee
    #2
    Én is 2-3 naponta kapok ilyen motyót.

  • Assassin
    #1
    Tisztelettel megkérném azt/azokat az önjelölt hekkert(eket) akik a freemail címemre küldözgetnek feladó nélküli exe fileokat hogy húzzanak el a balfenékre,mert :
    1.Nem vagyok annyira lamer hogy megnyissam a filejaikat,és csak az idejüket pocsékolják...
    2.Mindamellett a faszom tele van már hogy naponta kell törölgetnem a fikáikat amiket(valljuk be )nagy ravaszan küldözgetnek...
    3.Akinek nem inge ne vegye magára...