7
NT4 + WINME SUXX???
  • FormatC
    #7
    Hali tivi!

    Van a WINNT könyvtárban egy "shelliconcache" nevü file. Ezt töröld le.

    FC
  • tivi
    #6
    Van itt egy kis probléma. Valaki feltelepedett a gépemre, és pimaszkodik.
    Angol NT4-ről van szó, ami ugyan nem legális, de van (másik particióban) legális WIN2000 amit több okból nem tudtam eddig használatba venni. Rajta persze legális programok, amivel termeljük az árbevételt és sok „eval” program, amivel szórakoztatjuk magunkat. Problémám a következő: Induláskor egy idő óta egyes ikonok tiszta fekete színben, vagy alapértelmezett ábraként jelennek meg. Hogy mit ront el, és mit tart meg, abban logika nincs, de mindig ugyanazt. És nemcsak az asztalon, hanem menükben és az intézőben is.

    Kb. egy órával a bekapcsolás után valamely intéző műveletre (pl. másik drive nyitása), nagy diszkezés közepette egyszer csak helyreáll a rend és úgy marad.

    Eddig csak kellemetlen volt, de magától nem jöhetett létre, szerintem valami rendszerkomponenst cserélt ki valaki az Internetről, ami egyszer csak aktivizálódik.

    Mielőtt újra telepíteném az egészet, kérdezem, tudja-e valaki az okot és netán a megoldást?
    Vírusom tudomásom szerint nincs!

    Köszönettel: [email protected]

    Az ábrák megtekinthetők, ha lemásolod ezt a böngésződbe:
    http://web.axelero.hu/civil/abra.htm

    Tudjátok hogy rak ebbe az ablakba valaki ábrákat és linkeket???

  • FormatC
    #2
    És mi az amit kiír? A bal felső sarokra gondolok:
    kernel_mode_not_handled
    inaccessible_boot_device
    ...
    ?
  • CLY
    #1
    Hi!

    Problemó:

    F-Diskkel particionáltam a winyómat 2 gigás részekre...felnyomtam a C-re(első particio:)) a WinMe-t

    Szeretném ha az Nt is fent lenne a gépemen, de amikor installálni akarom ez történik:

    Me alatt elindítom a cd-n az autorunt, frankón elkezd szöszmötölni, majd aszongya indítsam újra a gépet.....újraindítom....bejön a választási lehetőség az ME és az NT között, majd ha NT-t választok elindul a telepítő, de azután hogy a processzort és a memóriát kijelzi felül, megáll, és valami memóriacímeket meg fileneveket ír ki lefagy...

    Mi lehet a gond???

    Plíz help!
    THX