130
  • #12
    Isten ez a game
  • Sephi
    #11
    Rendszer Követelmények:
    Minimum: PII 400, 64MB RAM, 16 MB-os 3D gyorsító, Win9x/2000/ME
    Ajánlott: PIII 700, 128MB RAM, 32 MB-os 3D gyorsító..


    Ha! Hagyal ma!!!:))))))))
    Ha akadozost akarok jacani megyek es 486 oson vegig viszem a Tomb Raider 2 est:))
  • Sephi
    #10
    Hat nem tudom de akkor is bammeg... szal megyek kis faluba es veszem be a kanyart es paff meghaltam! Kefe lama aneniked oksa? Meglatnalak teged micsinalnal egy Quake Partin...
  • Lacc
    #7
    Hát, lehet, hogy én vagyok a béna, de miért akad az egész PIII 800, Geforce 256, és 294 mega RAM mellett, még ha MINDEN grafikai beállítást a legminimálisabbra veszek???? Nekem így is kib**ottul akad az egész, és így játszhatatlan.
  • xtaki
    #6
    elkepeszto jo 'feeleingje van a jateknal. Volt olyan kuldetes amikor egy partraszallast kellett volna megakadalyozni. csucs volt. a parton beultem egy 'gepistvanba' es szortam a nepet. Egeszan addig amig be nem kaptam egy raketat ;(
    talan egy hibaja van : kicsit nehez iranyitani a szakasz tobbi tagjat
  • #3
    Tul lama vagy ehez mennyel quakelni...
  • Sephi
    #2
    Aha hagyal mar milyen jatek az ami P IV 1.3Mhz 512 RAM GeForce 2 GTS en alig megyen es egy szer lo rad az eleseg abokorbol nem is latod es meghalsz? en ott adtam fel hol egyedul vagyok es vagy 20 an lonnek ram ha megmozdulok! Igen nagyon jo!!! aha persze!
  • MrTressy
    #1
    Szerintem ez egy nagyon jó game nekem nagyon bejön csak már nem ártana meg csinálni a dedikált szerver patchet mert eléggé nehéz találni jó szervert