173
melyik a jobb LAN-ban?
  • CSOCSO
    #74
    15) a fegyver kileng itt is
    16) fáradsz, nem tudsz sokat futni és ugrálni..
  • Z
    #75
    ezt az inf-et honnan lehet letölteni?
    megnézném már, hogy milyen...
  • CSOCSO
    #76
    17) itt alapbol van kés nálad
    18) láthatod kinél mi van..pl ami a loadoutban van és nem a kezedben az a hátadon van..pl ha van egy M16/A2 esed meg egy shotgunod de van egy snipered is..és a kezedben van a shotgun akor a hátadon van a sniper és az m16...a lábadon a kés meg a pisztoly...
  • Z
    #77
    Azért ennyi fegyverrel csak a svácinéger tud menni a commando c. filmben!!
  • Z
    #78
    HONNAN LEHET LETÖLTENI????
  • CSOCSO
    #79
    elöre megaszondom hogy nehéz lkesz megszokni ha megszokod rá fox kattani... csinálok egy inf topicot bár van csak fel kell hozni ha vmi kérdésetek van oda gyertek segítek mindenben mert turok mindent a gamezról..olyat is lehet csinálni hogy a nade-t leteszed vhova elmész messzire majd kilövöd a nade-t a sniperrel.. ez azért jo ha egy ajtóba teszed és tudod hogy egy sniper lövéssel nem fox kinyirni 3 embert.. de igy nade val igen..
  • Z
    #80
    ne csinálj! átmegyek oda...
  • CSOCSO
    #81
    itt tudsz csak roahadtul lefáradsz.. minnél több fegyver van nálad annál kevesebbet tudsz furni és ugrani... van sétálás van sietés és futás.. minél jobban mész annál jobban kileng a fegyver...
  • Z
    #82
    Erre van a távvezérlésű bomba az OPF-ban! :)
  • Z
    #83
    furni? minek furjak?
  • CSOCSO
    #84
    futni.. nah felhoztam a topicot
  • Icebird
    #85
    Az hogy lehet hogy én még hírét sem hallottam ,ha olyan jó?
  • CSOCSO
    #86
    sajna nagyon kevesen ismerik.. még neten is kevesen gameznak vele... de ettöl még jo és könnyű egymást megtalálni:)))
  • CSOCSO
    #87
    A Strike Force vmivel élethűbb mint a CS ..több magyar szerver is van..de az INF sokkal jobb
  • CSOCSO
    #88
    nah INF el kapcsolatban gyertek az UT:Infiltration topicba
  • Z
    #89
    A Strike Force szvsz nagyon gyenge, egyszer felraktam, de pattant is le a d:\gamez-ról.
    Volt viszont egy másik UT mod, ami egész jó volt...talán eszembe jut!
  • Z
    #90
    Tactical Ops, ha jól emlékszem...
  • Z
    #91
    Az tiszta CS-volt, de némelyik pálya bazi nagy volt, ami tetszett!
  • Icebird
    #92
    Na szerintem hanyagoljuk ez az INF-et ,mert valahogy ,hmmm.Ez épp olyan mint az OFP killer Navy Seals.
  • Z
    #93
    Ezaz! A gamestarban írnak is róla egy cikket (2002/6)
  • Z
    #94
    Icebird: milyen a 64kbit-es ISDN-nel a flashpoint? (866 PIII,7500 Ati radeon, 256SD133MHz)
  • Icebird
    #95
    csupa jót ,mi?:))
  • CSOCSO
    #96
    a tactical ops az CS szintű... a Strike Force már vmivel jobb volt : széthord a fegyver jobb klikkel célozni ott is fáradsz.. de nem az igazi az INf 10 szer jobb mindegyiknél!!!
  • Z
    #97
    hogy találtad ki?
    :)))

    Nem Te írtad??
  • Icebird
    #98
    én 56kbit-es öskövülettel nyomom ,és nem panaszkodhatom.Ahoz képest jó ,sőt volt hogy az ADSL-est aláztam.Persze nem pingben:))
  • I.C.ram
    #99
    ha lesz ures helyem lehet hogy felrakom :)
  • Icebird
    #100
    Csak azt nem tudom hogy keveredett ide az INF ,a CS vs. OFP közé?:))
    És minek játszak egy olyan régi játékkal aminél már van 100-szor jobb :OFP ,föleg hogy itt a Resistance hozzá.?:))
  • Z
    #101
    ok, akkor talán otthonról is megpróbálom...
  • Z
    #102
    köszi, és oh no! 1...is down (jó éjt)
  • CSOCSO
    #103
    mit? az Sf et?:9 vagy az INF et? újra eggyütt csak az INF ben?:)
  • DOGMAN
    #104
    Z: x65-ös hozzászólás, nekem átlag 240-300 a pingem OFP-ben
    Nézd meg a 152.66.93.10-re a pingedet.
  • DOGMAN
    #105
    #65-ös akart lenni
  • Z
    #106
    OK, fogtam elsőre is.
  • Z
    #107
    DOGMAN: Kösz!

    Na én ma költözök ki a koliból, úgyhogy egy darabig nem leszek! Sziasztok!
  • CSOCSO
    #108
    hát jó legyél..otthon nincs neted?
  • Sith
    #109
    Ne mzaért mondom de felesleges ezeket a játékokat összehasonlitani.. CSOCSO az INF ben tényleg élethübb a lövés célzás de azt amit pld a sima réges régi OFP talán harmadik pályáján láttam.. monjuk uténa se volt egyszerü... támadok a flau felé közben a Cobra ott köröz a flu felet avgy uténa amikor Páncélosokat kell támogatni aztán elentámadnak az oroszok és visszavonulás... ez az ami az OFP-t nagyá teszi nem kis komandó akciokat játszol le benne hanem rendes hadmüveleteket páncélosokal helikopterekel stb... és a rengeteg addonmiat és az EDITO miatt cska a fnatáziád és persze a géped teljesitménye szab határt annka hogy mit is akarsz lejátszani szóval ilyet még nem igazán láttam más játékban majd talán most a BAttlefield.. de az is inkább arcade lesz szerintem nem azt mondom hogy rsz cska azt hogy más
  • DOGMAN
    #110
    Osztom a véleményed
  • CSOCSO
    #112
    de ez most online?? mert netrtől beszélünk.. az INf és a CS is leginkább netre van kitalálva... ezek a gamezok 100 megásak mig az ofp egy egész cd... az más gamez... persze lehet hogy offline ban tartalmasabb stb...
  • CSOCSO
    #113
    mondjatok olyan oldalt ahonnal letölthetem a pecseket a map packokat meg amiket kell az OFP hez..köszike
  • CSOCSO
    #115
    vmit nem értesz..... az ofp egy fullos gamez.... egyész cd-s fér bele auto motor repcsi hatalémas pályák stb... mig az INF meg Cs csak fegyverek vannak meg emberek és kész... ha az ofp-t is le kéne venni 100 megára akkor abban is csak fegyverek emberek meg pályák lennének...