14
Macrovision törés ASUS V7700 kártyára
  • narumon
    #14
    MHm ha 2/3 az agp port akkor nem értem mi a problem, azt simán vinnie kellene.. szerintem valami más lesz a ludas a dologban... lehet hogy a tápod kicsi?
  • BeRcEeG
    #12
    Nah vettem egy Asusu v7700 Pure-t.Megvagyok vele elégedve, amilyen olcson vettem.TV ki/be menet nincs rajta.Soha nem volt, egyik kártyámon se.
    De nem is hiányzik...
    Végül is semmi értelme nem volt hozzászólásomnak.Na mind1, most már nem taposok a backspacera......:)
  • Mathias
    #11
    Ahaaa ,és ez videokártya függő ahogy látom,vagy nem?? Van ilyen törés radeonhoz is?
  • komet
    #10
    Meg DVD-t másolni VHS-re
  • rage
    #9
    Jól mondod...
    A mai videofilmeket ezzel a másolásvédelmi rendszerrel látják el
    Aztán, ha van törés, számítógéppel lehet másolgatni....
    :)
  • Mathias
    #8
    BeRcEeg: Én se tudom mi ez, de a szavaikból azt lehet kivenni(ha már nem válaszoltak), hogy a másolásvédelmet kapcsolja ki a törés.
    Ígyvan fiúk???
  • komet
    #6
    narumon: ez o.k. de nekem az kell hogy a _tv kimenetről_ tűnjön el a macrovision - szoftveres dvd lejátszásnál (pl. PowerDVD).
  • BeRcEeG
    #4
    Egy lama kérdés! Ez mi ? Mi ez a törés? Mert én is napokon belűl ilyen kártyát veszek.
  • komet
    #3
    Linket nem tudok de szívesen elküdöm ha adsz címet (30 kbyte). Viszont csak a 2.25-ös driverrel működik.
  • komet
    #1
    Hi all!

    Macrovision törést keresek az említett ASUS V7700-hez, (GeForce2 GTS). Olyasmire gondolok, mint ami a 3800-nál működött: crack-elt V38IOCTL.VXD de bármilyen megoldás érdekel. Remélem közhasznú lesz a topic.

    komet