30
Kijárnak ide a HardCore gamerek is?
  • KOCsi
    #30
    Gondolom a Sehnsucht-ra gondoltál. Ne csinálj ilyeneket, mert dühbe jövök! :-)
    Ja, és nem Angel, hanem Engel, ugyanis ők NÉMETÜL énekelnek.
    A Du hast-ot eltaláltad...

    Az új album (Mutter) fantasztikus! Mindenkinek ajánlom, hogy azonnal kerese fel a legközelebbi lemezboltot, és pakolja be a kosárba a CD-t, és hallgassátok addig, amíg átlátszó nem lesz a korong! :-D
  • f@rock
    #28
    Ott lesz a Nightwish, az Overkill, a Rage, a Moonspell, a Hammerfall...

    Mi kell még???
  • Mortuus
    #26
    MOTÖRHEAD
    :)
  • neuro
    #25
    Fun Lovin Criminals király lesz :) - ha lesz egyáltalán
  • I.C.ram
    #24
    a RAMMSTEIN CDKrol

    Sceschnutt (fogalmam sincs hogy irjak :))

    onnan az ANGEL es a DU HAST

    MUTTER-rol pedig a SONNE (sajnos a tobbit nem nagyon hallottam csak reszletekt)
  • Bhunter
    #23
    Sztem nézzétek + a politika /gazdaság /tüntetés topicot. Biztos érdekelni fog (melegek a szigeten...)
  • KOCsi
    #21
    A legjobb album a Mutter, nem igaz? Arról is a 3 kedvencem a Mutter, Nebel és a Mein Herz brennt!
    Te hogy állsz vele?
  • I.C.ram
    #20
    RAMMSTEIN RULEZ :))
  • KOCsi
    #19
    Tankcsapdára megyek, aztán annyi.
    Sajnos Rammstein már 3 éve nincs a Szigeten. Ebből is látszik (meg a jó eggyüttesek távolmaradásából is), hogy csökken a színvonal...
  • Lacc
    #18
    Ehh, hát velem nem nagyon fogtok találkozni. Rosszul vagyok a nagy tömegtől. Inkább kimegyek a közeli tóhoz pár haverral hülyülni, az jobban passzol.
  • BOOT
    #17
    Megyek én is.Totál hülyére iszom magam ,mint minden P-szigeten,majd az elsősegélyesnek alapfokú informatikát fogok oktatni.:)
  • Rephyx
    #16
    En is ki fogok menni, kint lakni nem, a public zuhanyzo/wc miatt, nem birnam sokaig. De szerintem jopar napon kint leszek, pedig fo-kocka vagyok :)
    New York sator: az idei fellepok a jobbak, ez tuti. :) De korbe kell nezni, mert az osszes tobbi reszen, szinpadon lesz (boven!) ertekelheto produkcio.
    Es ez nem offtopic, ennyi belefer.
  • Rincewind
    #15
    az az igazság, hogy nagyon is megy!
    Ugyanis pontosan arra vagyok kíváncsi, hogy esetleg hányan jönnek ki.
    Ha meg neked nem tetszik, akkor ne látogasd!
  • Laalee
    #12
    itt arrol volt szo hogy ki megy a szigetre nem arrol hogy ki ul a gepelött... a szigetre mennyen a rak... undorito szutykos hely... max egy jo koncertre de hogy több napra kiköltözzek... nemhinnem
  • MuERTe
    #11
    mióta pepszi sziget azóta nem látogatom.
  • Alien!
    #10
    Nem mondtad,írtad...Mondjuk úgy,hogy itt mindenki csak percekre dugja ki fejét a miditoronyból....
  • Alien!
    #7
    Gyere ki te is,legalább nem csak a monitortól fog lepirulni az arcod...Van élet a Pc-n kívül is...
  • Viking
    #6
    Szegeny Rince...
  • Alien!
    #5
    Velem fogsz,valószínű a New York sátorban...bár a tavalyi fellépők jobbak voltak...
  • Viking
    #3
    Ennek a topicnak nem veletlenul a gumiszobaban a helye? :)))
  • Lacc
    #2
    Nem az én stílusom...
  • Rincewind
    #1
    Arra lennék kíváncsi, hogy innen ki szokott lejárni a Szigetre!
    Én tuti lent leszek és eddig is lent voltam...