16
The Sting
  • iater
    #16
    Nagyon nagy szükségem lenne,ha valakinek a the sting nevu játék bin-ként lenne meg!!!,abból rarba tömörítve az r14-esre (15 Mb-os file-ok!)
    Esetleg neve: "rnd-sth.r14"

    Nagyonnagy THX!!!!
    e-mail: [email protected]
  • Sephi
    #14
    Nem tudgya valaki hogy a boxterembe hogy a rakba kell ugy elopni a kesztyuket hogy ne haja mar meg az a huje?
  • Sephi
    #13
    Az egy dolog hogy mit es hogy! Es nem jezus:)
  • hangya
    #12
    Így igaz, ha megvan, miért nem szerzed meg nagylegény?:)))
    Ugye nem zavarok köreidben:)))
    Puszi..
    Egyébként te tényleg ennyit játszol, mint ahányszor közbeszólsz a fórumokon?
    Mert ha igen, AKkor a reakcióm: jesszus Seph..:))

    Se!
  • Sephi
    #11
    Az egy dolog!?
  • M.A.D.
    #10
    Pedig van!
  • Sephi
    #9
    Hmm nem hiszem hogy tudok szerezni ehez...
  • M.A.D.
    #8
    Music és Intro addont nem látott valaki???
  • Sephi
    #7
    A jatek tud meg erdekes... szal ha kicsit jobban belejosz megaltod hogy nem olyan nehez es nem olyan hujeseg... Olvasd el nagyon figyelmesen a tutorialt a Tervezesrol!
  • Csibe
    #6
    Ez a sting nem nagy durranás... de szép az elején az anim. Mér nem olyanok a game-k? Százezreket fizetnénk a gef3-ért, és még csak itt tartunk. >:(
  • I.C.ram
    #5
    olyan jatek kene mint a COMMANDOS es multiban is leheessen jatszani az lenne a moka :))
  • I.C.ram
    #4
    en jatszottam vele bar nekem se tetszett a tervezesesdi es mar nem jatszom vele (hat ez a jatek sem lesz etalon a biztos)
  • Sephi
    #3
    Cecaaa:)
  • hangya
    #2
    Nem meselned el nekem reszletesebben a jatekodat?:)))))Bizti valami izgalmasat is bele tudnal vinni, nem??
    cupp
  • Sephi
    #1
    Szal ki jacotta? eleg jo nekem teccik de igazan hulyeseg ez a megtervezes es elokeszulet dolog... midig ujra kell nezni hogy micsinalsz... meg sokat kell jarkalni oszevisza... De remek a jatek es az otlet se semmi:)