12
  • Andor PaPa
    #12
    ixyon! Abban igazad van, hogy mit jelent a PC. De azt is vedd figyelembe, hogy a szaknyelv és az átlagemberek nyelvezete is mennyit változott. Ma már a PC szót legtöbbször kizárólag az IBM kompatibilis cuccokra mondják.

    Például a király szó uralkodót jelent, de a primitív fiatalok általában pl. egy lemez bemutatásakor általában nem uralkodónak tekintik a darabot, hanem nagyon jó műnek.

    Vagyis rövidebben: a PC-t használjuk az IBM comp. dolgokra, a Mac-re pedig monnyunk Mac-et, és kész.
  • PyRex
    #10
    ixyon:

    "hol megy neked PC venti nelkul? 3 is kell bele!"

    Hat megy. Csak nem GeFos 45-ot kell bele rakni, meg 800GHz-es procit. Amugy az AMD Palomino-ja allitolag - ha nem huzod - tokeletesen elmegy sima bordaval es a kezdofreki 1,53GHz (az asztali gepekhez) szoval annyira nem szar. Amugy meg a videokartyakon levo ventik nem igazan csinalnak zajt...

    PyRex
  • ixyon
    #9
    igen, ez az a cube. ezt en nem kerdeztem, hanem kijelentettem
    es a PC jelentese Personal Computer, es az UNIXokon kivul minden PC, azaz az amiga is PC, a commodore is PC, meg minden PC. ami nem szerver. vagy szuperszamitogep.
  • ixyon
    #7
    jo, szerintem is nem nagy durrnaas, mert tul draga, de ha valakinek apple kell, akor jo neki a masik is, de ez attol mwg, hogy nem er annyit, mint amennyt kernek erte, qrvajo. hol megy neked PC venti nelkul? 3 is kell bele!
  • matula
    #5
    fasz!
    az emberek akik nem vesznek kocka izét faszok!
    ja!
  • matula
    #4
    faszok!
  • Andor PaPa
    #3
    Bocs, de akkor is PC rulez.
  • ixyon
    #2
    ja, meg nem volt ventillator, es tokeletesen 100%ig hangtalan volt
  • ixyon
    #1
    hat lattam ezt a gepet boltban, ki is probaltam, es atol fuggetlenul, hogy vagy masfelszer annyiba kerult, mint a mindentamonitorba stilusu gepuk ugynugy kiepitve szerintem azert qrvajolnezett ki