47
I-War 2 - Edge of Chaos
  • Ivan Pjodr
    #47
    mennyibe kerül(alap ár + hónaponta) ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #46
    Hát én most EVE online -ozok , az valamennyire hasonló csak sajna MMORPG :/
  • Ivan Pjodr
    #45
    Az 1 volt az első legális játékunk! :)
    Réginek régi, de akkor is nagyon jó kis game
  • [HUN]PAStheLoD
    #44
    lol kissé régi a game , mármint a 2 , az 1 meg őskövület ;]
    de nekem mai napig fennvan a 2 .. jó kis játék.. kalózkodás roxx :)
  • Ivan Pjodr
    #43
    Gondoltam inkább írom ide, mint nyissak új témát:

    Az I-war 1et próbálta már valaki WinXp alatt?
    Nekem nem megy tökéletesen, küldetések bizonyos pontjainál kilép.
    Szóval, ha valaki tud megoldást, hogy Xp alatt is gond nélkül fusson nagyon megköszönném :)
  • Crem
    #42
    HI!:)

    Csináltam egy kisebb Web oldalt ennek a gamenak!:))))))
    http://crem.freeweb.hu/

    Még nem 100% de a játékról így is meg lehet tudni 1-2 dolgot!:)))

  • Crem
    #41
    Szerintem sok mindenben jobb,csak iszonyú nehezek a bevezető küldetések...
    Az új grafikus motor ami viszi a game-t tökéletesen vizsgázott !:)
  • Crem
    #38
    Nyomja még valaki ezt a game-t????

  • mateos
    #36
    hol lehet letolteni
  • skorpio7
    #33
    A válasz egyszerű .:
    1.Letöltötték valamilyen warez oldalról a Rip-et vagy ftp-ről az ISO-t .
    2.Valamelyik havertől kértek egy "biztonsági másolatot" az "eredeti" cd-ről , persze csak a kipróbálás miatt . :)))
  • Lacc
    #27
    Nekem is bajom van az act0-val... Szóval ott vagyok, hogy a második missiont adja az a fószer, aki a legelsőt adta. Vissza kell neki szerezni valamit egy teherhajóból. Csak az a gond, hogy megkérkezek egyszál magamban, és rámszáll 8-9 ellenséges hajó. 1-2-őt még csak-csak kilövök, de aztán mindíg meghalok...=( A másik meg, hogy én nem szereztem meg a reaktort, mikor ott voltam a Junkyardon... Most visszamentem, bedokkoltam, de nem történt semmi. Most akkor mi van???
  • KeviN
    #21
    Udv !

    Eeek : azutan neki kell alni es kalozkodni...az emilekben benne van, hogy melyik helyeket javasoljak kezdesnek, mivel ott nem tul eros a rendori vedelem. Kesobb jonnek majd a kuldik amikor mar ismertebb kaloz leszel :)

    Long_Gun : Az elejen en is a rippel jatszottam, de nincs abba semmi hiba..en az act 2 ig azzal nyomultam, mire meg tudtam szerezni a gamat

    Bye : KeWiN
  • KeviN
    #16
    Üdv.

    Long_gun : A stephensonek ognak neked kuldiket adni, es veluk lehet majd eloszor tradelni...ahhoz, hogy mindez mukodjon, fel kell venni majd idovel veluk a kapcsolatot. Jon majd 1 level, hogy talalkozzatok a megadott waypointnal. Ekkor el kell menni oda (a conttact listben benne lessz... tudod a "." es a ",") es ott adjak majd a kuldit.

    Bye : KeWiN
  • Frank
    #14
    Koszi KeviN!
  • KeviN
    #13
    Üdv.

    Nnna, akkor megint 1-2 valasz :)

    Frank : nincs belso nezet, csak a sajat bazisodon

    Gabo : nem jatszottam az elso resszel, de itt nagyon el lett talalva a fizika lemodellezese

    Eeek : ha minden igaz akkor beszelt nekd elotte (utanna, kozben) a progi (clay vagy hogy hivjak). Az a feladat, hogy el kell menni a megadott waypointra (benne van a befogott celok kozott, "." es "," vel tudsz fel le lepkedni koztuk) es ott be kell dokkolni 1 tarolokockaba...ez az act 0 vege. Egyebbkent 3 act van, de a harmadik eleg rovid...az act 2 a hosszu.

    Bye : KeWiN
  • Gabo
    #10
    Csak kíváncsiság képpen lenne néhány kérdésem.
    Közületek hányan játszottak az első résszel?
    Az IW2-ben is lett ugyan olyan jó a fizika mint az elsőben?
  • Frank
    #9
    Hali!
    Lenne egy kerdesem. A bazisokra ha bedokkolsz ad valami belso kepet a bazisrol, vagy csak egy menu jelenik meg. (Tehat van belso nezete a bazisoknak?)
  • KeviN
    #8
    Udv !

    Nnna akkor segitek 1-2 dologban, en mar a vegefel jarok.

    Eeek : Menteni csak a bazison lehet, ESC megnyomasa utan. Azokat a hajokat meg 1 kis gyakorlassal konnyen le tudod loni

    Lacc : ez megyik kuldi ? az act0-s amikor a csomagot kell visszaszerezni ? Ott az a feladat, hogy lelovod a hajot, es a kiserojet, majd a csomagra radokkolsz visszaviszed a feladatot adohoz, ott undokk, majd a bazisra bedokk :) cuccot ott azert nem tucc meg rarakni, mert ha jol Mlexem ott meg nincs semmi...1bbkent a loadout-customizenel lehet uj cuccot a hajora pakolni.

    Ha barmi kerdesetek van irjatok :)

    Bye : KeWiN
  • Lacc
    #7
    Én ott vagyok leadva, mikor a munakadóm a második munkát bízza rám. Ahogy odaérek a célponthoz, ahhoz a szállítóhajóhoz, amit ki kell fosztani, a két testőre rögtön rámmászik, és secperc alatt szétszednek! A baj az lehet, hogy nemigazán tudtam ráaggatni a hajómra az újabb cuccokat, mindenből csak a régit tudom!
  • KeviN
    #5
    OFF:
    Ripper : jaja :) ki mas lenne...de mos nem nagyon erek ra, mert ezzel a gamaval jaccom ugy napi 8-10 orat :) Azert 1*2* meglatogathatnatok :)
    :OFF
  • KeviN
    #3
    Hello

    nekem nagyon teccik...mar napok ota ezzel jatszom, pedig ez nallam mar nagyon nagy szo....
    egyszoval csak ajanlani tudom...ha volna ra penzem valszeg enis megvennem.
  • KeviN
    #1
    Udv mindenkinek !

    Volna 1 kis gondom ezzel a jatekkal :) (mi masert is nyitottam volna ezt a forumot:)))
    Szoval kene nekem a kezikonve...ha valakinek valamilyen formaban megvan irjon 1 url-t, vagy kuldjon 1 mailt pls.