18
  • Andor PaPa
    #18
    800x600 rulez!
  • Csibe
    #16
    pedig 14-es moncsival megy a net 1024-en, játékok is. rákényszerülök... tejóég. most váltottam 800x600 85hz-re... egész megkönnyebültem. Csessze meg, nincs pénzem most új moncsira.... :((
  • Csibe
    #15
    1024x768-ban van a windows-zom... ehhez csak 60hz a maxi képfrissítés... :(( de ez meg kell az oldalak ideális böngészéséhez. 1152 nem sokkal nagyobb felb, különbség alig látható.
  • Csibe
    #13
    17"-nál a javasolt 1152x864 ? Ez nevetséges. Az én Adi Provistám 14"-os, ami manapság már igencsak "kiment a divatból", de viszi (maxi) az 1152x864-et. Akkor hogy lenne egy 17-esnek ez az ajánlott... :(
  • Andor PaPa
    #12
    Én meg elvisellek titeket. Monitor rulez
  • #10
    Azert nem mindegy am hogy a leggagyibb MAG trinitront veszed meg vagy egy arkategoriaval feljebb...
    En valahogy elviselem a 2 csikot a kristalytiszta kep es szinek melle....
  • Andor PaPa
    #8
    Hát kábé. Aki csak úgy bemegy a boltba, és vesz valamit, mer' jól néz ki a világító lámpa az elején, az az átlagember. Annak nem is olyan fontos. Viszont aki ért hozzá, az úgy is elolvas előtte 3-4 tesztet, meg esetleg felmegy egy fórumra a dologgal.
  • Lez
    #6
    Én úgy tudtam, nem feszültség kieggyenlítő, hanem az tartja stabilan az apertúrarácsot. Mert különben elmozdulnának a függőleges vonalak...
    De tényleg nagy baromság.
  • Laalee
    #1
    ha flat ot vesztek nehogy trinitron kepcsöveset...
    engem szet idegel az a ket csik amit egesz nap itt bamulok... otthon a rendes falt monitorom fele ennyibe került és a kepe is szebb+ nics benne idiota csik....